Suve viimane kuu on käimas ja ehk kostitab see meid ka veel nende kuumade suviste ilmadega. Rannajuuksed on paljudele tuttavad, ent kui selline look meeldib, siis ainuüksi seepärast randa ka alati minna ei saa. Õnneks on olemas juuksespreid, millega juustele seda suvist lihvi anda.

Alter Ego Italy viimistlusvahendidÜks neist on soolasprei, mis oma olemuselt on mõeldud merevees märjaks saanud ja päikese käes kuivanud juuste efekti andma. See tähendab siis seda, et tegu ongi soolaga rikastatud vedelikuga, mida juustesse pihustada. Soolasprei annab juustesse tekstuuri ja haakuvust, tänu millele siis juukseid väga kerge sättida on. Efekt on pigem loomulik ja sasine, mingit silutud soengut sellega taga ajada pole mõtet. Üks soolasprei, mis mulle väga meeldib ja on ka Tradehouse Ilukaubamajas täiesti saadaval, on Alter Ego Italy Hasty Ocean Mist. Lihtsalt pihustan (loomulikult kuivanud, sest siis on see “rannaefekt” suurem) juuksekihtidesse ja sasin veidi. Volüümi ja tekstuuri tuleb nii, mis kole. Seega saab mõnusalt kohevust juustesse ka. Viimistluselt on see matt ning katsudes juuksed kindlasti siledad ja siidised ei ole, olete hoiatatud.

Kui aga matt viimistlus peale ei lähe, sirutan käe läikesprei järele. See sobib nii juba meie räägitud rannasoengu viimistlemiseks, kui ka näiteks mõnele silutud soengule imelise sära andmiseks. Mulle meeldib kasutada Alter Ego Italy Be Blonde Pure Illuminating Spray läikespreid. See on mõeldud eelkõige blondidele ja heledatele juustele. Pudelit tuleb loksutada, et lisaefektina tootele lisatud imeilus pärlmuttersära ühtlaselt juustele kanduks. Pealegi on seda mõnus ka rannasoengule lisada, et lõpptulemus pisut säravam jääks. Soolasprei nimelt teeb juukse pigem matiks.

Niisiis kasutagem seda suvekuud veel mõnusalt ära. Mina igatahes juba tean mis tooteid järgmise väljamineku puhul juustesse kannan. Leidke omale sobivaimad viimistlusspreid meie e-poest. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.