Minu juuksed on üldjuhul sellised, et kui ma nad niiskest peast läbi kammin, kuivavad nad pulksirgeks. Seega kui nad on parasjagu heas seisukorras ja ma neid oluliselt näiteks blondeerinud pole, pole tingimata sirgendada vajagi. Aga kui juuksed on jälle heledamad nagu praegu, võivad nad ka pisut kahuseks kuivada. Siis on sirgendaja (mis ühtlasi ka seda kahusust kuuma tõttu ajapikku lisab) jällegi hea abivahend juuste kiireks silumiseks. Regulaarset kuumtöötlust ma aga väldin ja lasen juustel ka näiteks alati loomulikult kuivada. Sellisel juhul ma tahan, et minu šampoon-palsam teeksid osa sellest silumisest ise ära.

Inebrya Liss PerfectJa Inebrya ei vea mind siin kohal alt. Neil on üks kena lilla sari nimega Liss Perfect. Tegu ongi juukseid siluva sarjaga ja pean ütlema, et ma olen väga meeldivalt üllatunud. Liss Perfect tooted lubavad juukseid siluda, vähendada kahusust, muuta juuksed pehmeks, kaitsta neid UV-kiirguse eest. Muuseas, UV-kaitse on miski, mis võiks enamikes juuksehooldustoodetes sees olla. Miks? Sest muuhulgas aitab see ka suvisel-päikselisel ajal juuksevärvil kauem kaunina püsida. Kõige tugevamalt tundsin ma Liss Perfect sarja siluvat mõju, kui märgade juustega magama läksin. See on miski, mida ma pea kunagi ei tee, kuna siis on kahused juuksed hommikuks garanteeritud. Üldiselt eelistan pead pesta alati hommikuti, kuna nad püsivad siis kauem puhtana. Vastsündinu kõrvalt aga seda luksust alati pole ning teinekord tuleb leppida õhtuse peapesuga. Viimati kasutasingi just selle sarja tooteid, harjasin niisked juuksed läbi ja hommikul olin tohutult üllatunud. Mu juuksed nägid välja nagu ma oleksin neid muul moel viimistlenud, kui lasknud öösel padja peal kuivada. Oleksin võinud isegi mingile vabamale üritusele minna ja poleks pidanud bed head’i pärast muretsema. Ja kuumtöötlust polnudki vaja.

Kes võitleb sarnaste muredega, siis teie vannitoariiul igatseb väga neid lillasid pudeleid-potsikuid! Leiate need meie e-poest. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.