Suve lõpp paistab, aga sügis ja talv toovad tihti endaga kaasa põnevaid reise. Miks mitte võtta ette veel mõni kihvt suvelõpu väljasõit sõpradega? Et pakkimine oleks lihtsam, haaraksin mina kaasa erinevaid reisimõõdus komplekte. Sest miks ohverdada näiteks juuksehoolduse terviklikkust, kui reisikomplektide valik on suur ja lai ja komplektide sisud mitmekülgsed.

Biosilk Silk TherapyNäiteks üks tänuväärt reisikomplekt juustele on Biosilk Silk Therapy Travel Set. Sellesse komplekti kuuluvad Biosilk Silk Therapy šampoonBiosilk Silk Therapy palsamBiosilk Silk Therapy pähejäetav hooldusvedelik ning Biosilk Silk Therapy pähejäetav palsam. Ehk lisaks klassikalisele šampoon-palsam kooslusele on lisaks veel kaks hooldustoodet, mis tähendab seda, et kusagile minnes saan 100% kindel olla, et mu juuksed saavad hooldatud sama hästi kui kodus olles. Ei pea muretsema, et äkki hotelli tooted kuivatavad liialt või minema otsima reisisuuruses šampooni-palsamit ning jätma kõrvale lisahoolduse. Ja tegelikult miks mitte kasutada reisikomplekte kui “testreid”, tänu millele ilma suure pühendumiseta proovida kas üks või teine juuksehooldussari mu juustele üldse sobib. Mis mulle Biosilk reisikomplektide juures veel meeldib, on see, et lisaks mitmekülgsele valikule on  igas komplektis kaasas ka kotike, mida tulevikuski kasutada.

Seega enne veel kui suvi läbi või juba valmistudes sügis-talvisteks reisideks, tasub üle vaadata reisikomplektide valik meie e-poes.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.