Tradehouse koolituskeskuse kavas ringi uudistades on näha, kuidas valik on otseses mõttes suur ja lai. Sealt leiab midagi tõesti igaüks. Mina käisin möödunud nädala teisipäeval punutiste töötoas ja võin etteruttavalt öelda, et jäin väga rahule.

Koolitusele oodatakse nii täiesti algajaid kui ka neid, kel vaja pisut uusi tehnikaid õppida või vanu meelde tuletada. Koolitaja Liina Pihel näitab esialgu tehnika ette ning siis saab igaüks juba oma modelli peal kõik läbi harjutada. Kes on osavam, jõuab läbi harjutada nii põhilise punutise kui ka juba midagi keerukamat katsetada.

Mulle meeldiski eelkõige see, et kui põhilised tehnikad olid läbi harjutatud, sai koolitusmaterjalidest inspiratsiooni ammutada ning siis lõpusoenguks soovi korral midagi keerukamat proovida. Kuna mul pole kodus ka ühtegi pikajuukselist, kelle peal punutisi harjutada, siis nautisin võimalust kogu koolituse vältel kätele valu andmist. Lihvisin nii mõndagi tehnikat kui sain ka uusi nippe kuidas mingeid punutisi veel ilusamalt teha.

Näitangi teile täna ka punutisi, mis mina koolitusel läbi proovisin. Soovitan koolitusele kindlasti oma modelliga minna. Nii saate ka proovida kreppide ja lokitangidega soengule viimase lihvi andmist.

Leia koolituskavast endale meeldiv koolitus.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.