Olen põhikooli keskelt saadik oma juukseid värvinud. Nii on minu vannitoariiuleid, muudele sarjadele lisaks, kaunistanud alati midagi värvitud juustele. Ja praegu on oma aukoha vannitoas sisse võtnud ühed mõnusad CHI tooted.

CHI Rose Hip OilCHI Rose Hip Oil sari värvitud juustele sisaldab kibuvitsamarjaõli, C-vitamiini, antioksüdante ning värvi kaitsvaid komponente. Värvitud juus on alati töödeldud ja pisut kuivem ning kahjustunum kui seda oleks täiesti loomulikul juuksel. Seega tasub kindlasti juba ainuüksi värvi erksuse säilitamise nimel käsi just värvitud juustele mõeldud toodete poole sirutada. Värvitud juuksed on niikuinii justkui omaette juuksetüüp, seega tasub panustada nende heaollu. Ja Rose Hip Oil sarja tooted on üks ideaalne viis selleks. Lõhnast on tunda, et lõhnanootides on sees punaseid marju ja vilju. Teinekord tundub see lõhn esimese asjana hommikul nii isuäratav, et kõht läheb kohe kiiremini tühjaks. Aga, et ilu nõuab ohvreid, on mu juuksed seda väärt. Minu pastelsetele juustele see sari igal juhul mõjub väga hästi. Juuksed on siidpehmed, läigivad ja värv ei jookse ka kohe kahe pesuga peast minema. Selle sarjaga juuksepesude vahesid venitada ei anna, sest kauem juuksed puhtana ei püsi. Olulisem on siiski, et juuksed ei lähe ka kiiremini mustaks. Muideks madal pH-tase nendes toodetes aitab juuksepinda siluda ja tõesti juuksed kuivavad ka õhu käes üsna siledaks. Teinekord kipuvad õhu käes kuivades juuksed veidi kahuseks kuivama, kuid mitte selle sarjaga.

Mina julgen neid tooteid soojalt soovitada. Eriti mõnus on näiteks juustessejäetav palsam, mida pihustan pärast pesu niisketesse juustesse. See annab oma väikese lisa juba niigi heale toimele juurde. Hellita oma värvitud juukseid CHI toodetega, mille leiad nagu ikka, meie e-poest. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.