Õnneks ei pea ma neid kusagilt otsima, on nad mul täiesti peas olemas. Õnneks on pastelsete ja üleüldse erksavärviliste juustega nii lihtne. Kui tahan, olen üks kuu lillade juustega, teine kuu roosa ja kolmas kuu üldse virsikukarva. Okei, viimased mitu mitu kuud olen ma olnud seal kusagil roosa ja virsiku vahepeal, mõni nädal rohkem üht kui teist.

Alter Ego Italy Passion Color MaskJa miks see kõik nii lihtne on, see toonivahetus? Eks seepärast, et on olemas terve suur plejaad toonivaid maske ja palsameid. Kui mul veel erkpunased juuksed olid (kõige jonnakam juuksevärv siin maamunal, aga ohhhh kui ilus!), siis ei tohtinud mul üks mask enne uue ostu otsa saada. Hele pastelne juus on aga kordades vähenõudlikum ja näeb ilus välja nii värskelt toonitult kui ka rohkem kulunult. Praegu sirutan ma kätt eelkõige Alter Ego Italy maski järele toonis Pesca. Vähe sellest, et juuksevärv tuhmub palju aeglasemalt, muudab see mask juuksed nii mõnusalt pehmeks ja jätab neisse imemõnusa lõhna. Mulle meeldib, et kui mul on tuju veidi loomulikumat tooni juuste järele, siis ma ei pea mitte juukseid värvima vaid laskma neil veidi kuluda ja siis kanda juustesse näiteks maski toonis Beige.

pastelsed juuksedMis puutub juuksemaskidesse, siis nendega ma tihtilugu neist kasutusjuhistest kinni ei pea. Olgu tegu tavalise toitva juuksemaskiga või tooniva maskiga, siis need õpetatud 10 minutit on minu jaoks nagu naljanumber. Juuksemaski hoian ma peas enamasti vähemalt pool tundi ikka. Siis on mõju justkui suurem. Ja mõnikord panen maski lausa ööseks pähe. See on omaette ooper lausa, aga kõik padjad ja näod jäävad alati puhtaks. Tooniva maski puhul tungib pigment vist siis veidi sügavamale või vähemalt kinnitub paremini ja juus kulub tunduvalt aeglasemalt! Seega kes on hädas kiiresti kuluva juuksevärviga, siis korra kuus värvimiste vahel juuksemask ööseks pähe ja uskuge mind, juuksevärv püsib kauem kirkamana. Ükskõik siis kas tegu on naturaalse tooniga või hoopis millegi ebamaisega.

Seega hoolimata sellest, kas teie kiharad on mõnd ebaloomulikku tooni või ilusad naturaalsed, tooniv mask kulub meist igaühele ära. Ja väga hea valik toonivaid maske on meie e-poes kenasti reas. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.