Kalendrist vaatab vastu suvi ning kuumakraadid õues muudkui löövad uusi rekordeid. Päike paistab pea iga päev ja päikesekaitsekreemid tühjenevad kiires tempos. Aga ära ei tohi unustada ka oma juukseid. Eriti oluline on see värvitud juuste puhul.

Alter Ego Italy ArganikareUV-kaitsega rikastatud Alter Ego Italy Arganikare Tropical Rehab sari on suvisel ajal meie juustele üks parimaid sõpru. Muuseas praegu saate kogu komplekti osta koos mahuka rannakotiga! Sellise summa eest on komplekti rohkem kui küll. Lisaks rannakotile on komplektis šampoon, juuksemask, kerge juukseõli ning raviv õli. Šampoon eemaldab juustest merevee, kloori, liiva ja viimistlustoodete jäägid. Sügavniisutav juuksemask turgutab juukseid pärast päikese ja merevee kuivatavat mõju. Kerge juukseõli annab juustele sära ja pehmust. Toitev juukseõli on esimesest tükkmaad toekam ning pakub kõike sama, mida selle kergem versioon, ent rohkem. Ehk kui pikk rannapäev on seljataga, tasub käsi sirutada just toitva juukseõli poole. Kõikides toodetes on sees nii kuuma- kui UV-kaitse, mis suvisel ajal on eriti oluline. Juuksevärvid tuhmuvad ja kuluvad UV-kiirguse toimel kiirelt, eriti kui on tegu erksamate või päris värviliste toonidega.

Et mina kuulun ka sinna värvidega eksperimenteerijate hulka ja praegugi ehib mu juukseid roosakas virsikukarva toon, ei jäta ma UV-kaitsega tooteid tähelepanuta. No ja mis imeline lõhn neist toodetest juustesse jääb. Lihtsalt võrratu.

Vali endale sobivad tooted meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.