Tegelikult küll mustköömneõliga rikastatud Kardashian Beauty juuksehooldustooted ning komplektis olev kaunis must hügieenitarvete kott. Varasemalt on siit blogist läbi käinud Kardashian Beauty viimistlustooted. Seekord siis järg eelkõige šampooni-palsami käes. Aga seda reisikotti ei saa ka tähelepanuta jätta.

Kardashian BeautyReisikoti saab juhul, kui ostagi kohe Kardashian Beauty Luxury Hair Rejuvenating Kit komplekt. Sinna kuuluvad juba mainitud šampoon, palsam, pesukäsn ning reisikott. Veetsin just kaks nädalat Pärnus ja selle kotiga mahtus mul küll pool mu iluarsenali kaasa. Okei, see oli praegu selge liialdus, sest jumestaja ja ilufanatina on mul seda rohkem kui vaja. Aga see kosmeetikakott on tõeliselt mahukas! Esialgu ma kohe pesukäsna seal ei märganudki ja pildil seda ka pole. Ma nimelt avastasingi selle sealt kotist üldse alles puhkusel olles. Šampoon ja palsam lõhnavad samamoodi kui kuivšampoon ja -palsam, millest üleval mainitud postituses juttu. Soe, vürtsikas ja tume lõhn. Minule pikapeale hakkab see natuke vastu ja seega ma iga kord juukseid pestes neid tooteid ei kasuta. Aga kui mõnusalt puhtad ja pehmed juuksed pärast on!

Mul on loomulikult sirged juuksed ja kui ma nad niiskena läbi kammin, kuivavadki nad praktiliselt pulksirgeks. Pikalt tundsin rullharjast puudust, millega juustele lisakohevust anda ja natuke ka juukseotsi viimistleda. Nüüd, kus mul on kasutada Kardashian Beauty keskmine kõrgtemperatuurihari, on mul võimalik seda kõike ka harjutada. Esimestel kordadel läks natuke aega, et asi käppa saada. Ja süüdi pole kindlasti mitte hari, vaid minu kogenematus. Mulle meeldib see tulemus mis lõpuks jääb – juuksed on kohevad, silutud ja ilusti viimistletud. Noh, ja see hari on ka nii kena, et ma tihtipeale kasutan seda ka tavalise harja pähe. Istub mõnusalt kätte ja teeb oma tööd väga hästi.

Nüüd, kus ma olen proovinud nii Kardashian Beauty viimistlus-, kui hooldustooteid, julgen kogu sarja soovitada. Juuksed jäävad pehmed ja kaunid ning viimistlustoodetega saab seda ilusat tulemust kohe mitu päeva nautida. Leia omale sobivaimad Kardashian Beauty tooted meie e-poest. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.