Toonivatest maskidest-palsamitest on juttu igal pool. Küll aga on olemas ka sellised põnevad tooted nagu toonivad juuksevahud. Minu jaoks on kokkupuude nendega esmakordne ja usun, et ma ei ole selles uues avastuses üksi. Kuna need vahud on minu meelest väga põnevad, siis jagan seda leidu kohe teiega ka!

Alter Ego Italy tooniv vahtKuigi mitmel brändil on need valikus, keskendun jälle Alter Ego Italy toodetele. Miks? Neil on valikus kolmele eri tüüpi blondile mõeldud vahud. Et mul on endal heledad juuksed, saan neid kõige paremini proovida. Tegu on Alter Ego Italy Be Blonde Pure Blonde Refresh vahtudega. Brändid armastavad oma toodetele ikka meetripikkuseid nimesid panna. Minul on olemas kaks tooni, Vanilla ja Beige. Vanilla on mõeldud kuldse alatooni värskendamiseks ning Beige neutraalse alatooni jaoks. Kolmas selles sarjas on Silver, mis siis vastupidiselt just võitleb  soojade toonidega. Minu heledatel virsikukarva juustel toimib Vanilla väga hästi, et seda sooja tooni hoida. Beige tõmbab juuksed veidi loomulikumaks, mis on vahelduseks väga mõnus. Eriti kui olen just lasknud juustel veidi kuluda.

Tooniva vahu kasutamine on lihtne. Pärast pesu kannan mõistliku koguse juustesse ja kogu lugu. Midagi muud keerulist siin polegi, sest välja seda loputama ei pea. Mis kõige parem? Nendes vahtudes on sees ka juukseid hooldavad ained, seega ei ole nende kasutamine hea vaid toonimiseks vaid ka hoolduseks.

Leia endale sobivaimad toonivad vahud meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.