CHI Farouk Royal Treatment sarjast olen teile juba varem rääkinud. Sel korral on mul teile hoopis üks väike soenguvideo. Videos kasutangi juustel just selle sarja tooteid. Juuksed on jätkuvalt kuninglikult pehmed ja siidised ning neid on lihtne soengusse seada.

tradehouse kevadine soengSoenguvalik on seekord midagi sellist, mis mulle endale päris pikalt ei meeldinud. Proovisin küll mõnel korral midagi taolist, kuid kunagi ei olnud sellist tunnet, et julgeks inimeste sekka sellise soenguga minna. Nüüd aga leidsin variandi, mis minule enda peal meeldib ja olen seda soengut üpris mitmel korral kandnud. Kuna mulle meeldib eelkõige juukseid lahti kanda, aga tuka tahaks teinekord ikka eest ära saada, siis on see soeng just ideaalne. Viisaka kontoririietuse juurde ehk ei sobi, ent millegi pisut julgema või mänglevama juurde sobib ideaalselt. Kellele selline kitsama jaotusega variant ei meeldi, võib proovida veidi laiemat jaotust. Eks sellised soengud olegi katsetamiseks, et milline variant ikka endale sobivaim on.

Mina lähen nüüd selle soenguga edasi toimetama ja jätan teid videot vaatama. Leidke endale sobivaimad CHI Farouk Royal Treatment tooted meie e-poest ja proovige soeng järele.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.