Teate mis mulle meeldib? Kui ma ei pea poes midagi pikalt otsima ja mõtlema kas kõik ikka sai valitud. Mulle meeldib kui näiteks šampoon ja palsam on komplektis ja ma lihtsalt haaran selle paki ja kõik.

Keratherapy on üks neist brändidest, kellel on tihtilugu duopakid olemas. Lihtsalt vali millistele juustele tooteid vaja on ja ongi kõik. Pole vaja mõelda mis palsam mis šampooniga kokku panna või kas seekord äkki miksiks ise mingi kombo kokku. Vahel ma naudin just seda, et otsus on minu eest ära tehtud.

Tradehouse Keratherapy Color ProtectVeelgi enam naudin ma seda, kui see otsus on hea! Minul on praegu Colour Protect sarja šampoon ja palsam. Ja oh kuidas ma naudin! Kui tooted täidavad oma lubadusi ja lõhnavad hästi ja teevad (praegusel juhul) juuksed siidpehmeks. Kellele Keratherapy võõras on, siis nende juuksehooldustoodetesse on sisse põimitud puhas keratiin. Seega vähe sellest, et iga pesuga saan vastu imeliselt lõhnavad ja sõrmede vahel pehmed juuksed, täidab keratiin näiteks värvikahjustusi ja aitab neid ajapikku parandada. Näete, jälle üks koht, kus on minu eest otsus ära tehtud – ma ei pea isegi mingit lisaravi juustele otsima. Saan regulaarse kasutusega selle oma kahest pudelist kätte! Juukseid tugevdatakse ja hooldatakse ilma, et ma peaksin oma duširutiini üleliia keeruliseks ajama.

Keratherapy valikus on nii niisutavad, värvi kaitsvad kui volüümi lisavad sarjad. Ükskõik kas oled paadunud fänn neist ühele või vahetad mõne aja tagant sarju, võid kindel olla, et juuksed on antioksüdantide ja keratiiniga hooldatud.

E-poest leiad endale kõige sobivamad Keratherapy tooted.  

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.