Kõik teavad reality staare, Kardashianite klanni. Täna on luubi all üks nende paljudest brändidest: Kardashian Beauty juuksetooted. Ja kes meist saaks ausalt öelda, et nad ei ihalda endale Kardashiani naiste võrratu välimusega juukseid? Ma arvan, et pea mitte keegi. Tänu Kardashian Beauty juuksetoodetele on see unistus mulle killu võrra lähemal.

Kardashian Beauty juuksehooldustootedRäägin teile kolmest tootest just selles järjekorras nagu ma neid ise kasutan. Kõige esimeseks on Black Seed Dry Oil juukseõli. Pärast pesu kannan kaks pumbatäit õli niisketesse juustesse, umbes keskkohast otsteni. Jaotan selle ühtlaselt laiali ning on aeg fööni järele haarata. Üldiselt ma eelistan lasta juustel vabalt kuivada, kuna föönitades võib minust teinekord väike lõvi saada. Seda õli kasutades jäävad juuksed aga siledad ja silutud, justkui pärast föönitamist oleks juustest veel sirgendajaga üle käidud. Mulle meeldib! Nüüd tean, et kui hommikuti kiire on, võib julgelt käe fööni järele sirutada.

Üks viimistlustoode, mis minu buduaaririiulil alati olemas on, on Take 2 Dry Shampoo kuivšampoon. Sõltuvalt sellest kui kiirelt juuksed mustaks lähevad või mis seisus nad hommikul parasjagu on, on see mu iganädalane kaaslane. Kuna juukseid üritan pesta kaks korda nädalas, siis on siililegi selge, et ühel hetkel on vaja väikest abikätt. Kuivšampoon annab selle ühe lisapäeva juuksepesude vahele ja vajadusel ka väikese kohevuse süsti. Mis mulle selle sarja kuivšampooni juures eriti meeldib, on see, et juustele ei jää pihustades mitte mingit valget kihti! See tähendab, et see ei muuda juukseid ka tuhmiks. Tegu on läbipaistva tootega ja nii sobib see plaatinablondist sügavmustani. Ja ei saa mainimata jätta efekti – juuksed näevad tõesti värskelt pestud välja.

Ja kolmas, minu jaoks kõige põnevam toode, on Take 2 Dry Conditioner kuivpalsam. Jah, te loete õigesti. Kuivpalsam! Kui seda pudelilt esimene kord lugesin, mõtlesin: “Nonii, see olgu nüüd midagi väga head”. Õnneks on ka. Kolmandal-neljandal päeval võivad ka juukseotsad teinekord väikest turgutust vajada. Alati ei taha ma mingit vedelikku juustesse lasta (eriti kui peas on lokid või juuksed on vastupidi värskelt sirgendatud) ja nii on kuivpalsam ideaalne valik. See lisab juustele ideaalselt sära ja isegi pehmust juukseid märjaks tegemata.

Vaata Kardashian Beauty tootesarja!

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.