Juuksehooldusmaailma virrvarris on nii palju erinevaid väljendeid, mis kõik tähistavad üht või teist aspekti juuste juures. Olgu selleks siis värv, keemiline töötlemine, kuumtöötlemine, tekstuur ja muu taoline. Teinekord ei teagi, et mida täpselt siis sealt riiulitelt endale kasutamiseks valida.

Alter Ego Italy ArganikareKel on peene tekstuuriga juuksed, ehk fine hair, neile on Alter Ego Italy Arganikare sarjas täiesti omad tooted olemas. Tihti nimetatakse peene tekstuuriga juukseid ka õhukeseks, kuna neid võib paksema karvaga kiharatest olla justkui vähem. Alati ei pruugi see seda aga tähendada, sest peene tekstuuriga karvu võib olla ju kokkuvõttes hoopis rohkem. Lihtsalt juus ise on nii peen, et võib tunduda ka veidi õhem. Miracle Beautifying tooted ongi sellele peenele juuksele mõeldud. Mulle tohutult meeldib nende pudelite disain. Meenutavad veidi mõnd ravimiriiulit ja teevad pudelid minu jaoks hulka pilkupüüdvamaks. Ega sisu ka alla jää. Lõhn on väga mõnus ja meeldiv. Pigem kerge ja midagi sellist, mis võiks paljudele meeldida. Miracle Beautifying šampoon on pehmetoimeline taaselustav šampoon ja ei mõju õhukestele juustele koormavalt. See ei tee juukseid raskeks ning mõjub neile meeldivalt turgutavalt. Sama sarja palsam teeb juustele samamoodi pai. Palsam niisutab, toidab ning taastab õrna juukse läike ja sära, jällegi neid raskeks muutmata.

Šampoon ja palsam on saadaval ka normaalsete-paksude juuste variandis, seega kes kannab just seda tüüpi kiharaid, ei ole ka teps mitte välja jäetud. Igaühele leidub midagi. Ja oma õige valiku saategi teha meie e-poes, kus kõik tooted ilusti olemas on. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.