CHI juuksehooldusest olen varem rääkinud, kuid ma polegi veel kordagi öelnud mida CHI tähendab. CHI ehk Cationic Hydration Interlink seisab kogu brändiga hea selle eest, et iga juuksetüüp saaks endale sobivaima ja parima professionaalse juuksehoolduse. CHI oli ka üks esimesi brände, kes ühendas juuksetarvikutes keraamilise, ioonide ning infrapuna tehnoloogia. CHI tootevalikusse kuulub nii juuksetarvikuid kui hooldussüsteeme.

CHI infra sari Tänane peategelane on CHI Infra sari, väikese külalisega 44 Iron Guard Sarjast. Infra sari tagab juustele õige niiskustasakaalu. Sarja Infra šampoon puhastab juukseid õrnalt, samal ajal lisades juustesse pehmuseks niiskust ning tugevuseks proteiine. Tegu on niivõrd pehme šampooniga, et sobib hästi ka igapäevaseks kasutamiseks kuivadel ja kahjustunud juustel. See aga ei tähenda, et tegu oleks nõrga toimega tootega. Vastupidi, see on niivõrd tasakaalustatud koostisega, et ei koorma ka kõige hapramaid juukseid samas kui mõjub niisutavalt ja tugevdavalt ka normaalsetele juustele. Infra Treatment on ülimalt niisutav ja kaitsev hooldusvahend. Taaskord mõeldud ka neile, kel väga haprad ja kahjustunud juuksed. Sobib ühtlasi neile, kel normaalsed juuksed, aga tahaks aeg-ajalt seda lisa turgutust juustele. Juuksed jäävad siidised, pusavabad ning läikivad pärast iga kasutuskorda. Sõltuvalt sellest, kas hoida seda palsamit peal kaks kuni viis minutit või rohkem kui viis minutit, saab määrata hoolduse tugevuse. Mõnel korral kuus võiks seda kasutada kui ravimaski ning hoida seda peas ca 10 minutit. Minul olid juuksed siis kohe eriti mõnusad ja pehmed, just nagu oleks värskelt juuksuris käinud.

Kuivad juuksed tahavad niisutust ka pärast palsamite-maskide kasutamist. Silk Infusion kompleks taastab juuksestruktuuri. Juuksehooldusvedelik sisaldab puhast siidi, nisu- ja sojaproteiine ning tänu neile muudab juuksed pehmeks neile raskust lisamata. Kogu sari lõhnab kergelt mehiselt, seega sobib hästi ka meestele kasutamiseks. Kui pudelis on lõhn pigem olematu, siis juustel tuleb selline kerge “meestekas” lõhn välja. Mind see õnneks ei häiri ja näiteks soengusse seatud juustes ei pane seda ju üldse tähele. Viimaseks, kuid teps mitte hapupiimaseks on miski, mis igal naisel võiks juuksehooldusrutiinis sees olla. Selleks on 44 Iron Guard kuumakaitsesprei. Iga kord enne kuumtöötlemist tuleks seda endale juustesse pihustada. See kaitseb juukseid kuumakahjustuse eest ning aitab juuste niiskustasakaalu säilitada. Nii püsivad need värskelt maskitatud ja hoolitsetud juuksed ka kauem terved.

Leia omale sobivaim CHI sari meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.