Helen Adamson, laulja
Olen kasutanud CHI Argaania sarja, shampooni, palsamit ja juukseotste õli. Armastan neid väga ja oskan ainult kiita, samuti CHI volume boosterit ja kuumakaitset. Need tooted meeldivad ka mulle väga, ainus kuumakaitse, mis seni pole minu juukseid raskeks ja rasvaseks teinud. CHI juukselakk on samuti väga hea, kerge ja hoiab hästi, lokid ei lähe kiiresti välja.
Seni on CHI minu täielik lemmiksari, kõik tooted mida ma kasutanud olen on mu lemmikuks saanud ning lisaks see meeldiv lõhn, ei ole intensiivne ja alati pärast kasutamist on selline tunne nagu oleks otse juuksurist tulnud.

Helen Adamson

CHI Argaania juukseotste õlipaar aastat tagasi pärast raskemat sorti haigust muutusid minu juuksed väga hapraks, juukseotsad katkesid, lõhenesid ja juuksed ei kasvanud. Proovisin erinevaid juuksehooldus vahendeid kuid ainult CHI argaania juukseotste õli tõesti aitas. Kuigi föönitan endiselt juukseid igapäevaselt ei katke ega lõhene enam juukseotsad.
CHI Argaania šampoon + palsam – kasutasin aastaid ühe teise tootja sampooni ja palsamit, kuid tänu pidevale kuumtöötlusele polnud juuksed enam siledad ja pehmed. Pärast argaania juukseotste õli kasutamist mõtlesin, et proovin ära ka šampooni ja palsami ning ma pole kunagi nii häid tooteid kasutanud. Nüüd olen üle aasta nendega pesnud. Iga kord kui olen sunnitud mõnda muud toodet kasutama saan aru kui suur vahe lõpptulemusel. Argaania õli sampoon ja palsam jätavad minu juuksed tõesti siidpehmeks.
CHI 44 Iron Guardkuna föönitan ja lokitan juukseid väga palju siis olen katsetanud erinevaid kuumakaitse vahendeid. Alati on probleemiks see, et juuksed jäävad väga raskeks ja õhtuks on pea rasune. Iron Guard on ainus toode mille kasutamisel ma ei tunne pärast kuivatamist, et juuksed on rasked ja kahused. Lisaboonus on ülimalt meeldiv lõhn.

Vaata CHI tootesarja e-poes!

Comments are closed.