Võib vist öelda, et sügis on lõpuks käes. Septembris saime veel mõnusalt sooja vananaiste suve nautida, kuid oktoober nii helde pole. Taevas on hall, tuul teeb kurja pahandust ja olemine on üleüldse kuidagi morn. Mis selle vastu teha? End poputada ja särama panna!

Alter Ego Italy B.ToxkareAlter Ego Italy üks mitmetest juuksehooldussarjadest B.Toxkare tuleb siinkohal äärmiselt lahkelt appi. Eriti sobivalt on see mõeldud ka kõigile juuksetüüpidele. Tegu on juukseid turgutava ja tõstva sarjaga, milles sisalduv hüaluroonhape muudab juuksed lopsakaks ja säravaks. See sari aitab juukseid hoida kauem nooruslikena ning aitab lisada juustele tihedust. Kõige parem on kasutada näiteks šampooni ja palsamit salongihoolduse järgselt. Mõlemad aitavad hoida hoolduse tulemust, niisutavad ja siluvad juukseid ning lisavad juustele elastsust ja kohevust. No ja ärgem unustagem meeldivat lõhna!

Kui oled oma juukseid hiljuti salongihooldusega poputanud, siis ära mingil juhul unusta nende eest ka edasi hoolitsemast. B.Toxkare on selleks üks parimaid valikuid, seega tead mida meie e-poes endale ostukorvi lisada. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.