Jätkan ka täna juuksehoolduse teemadel. Juustesse ei saa liiga palju investeerida ja ma usun, et püsilugejad juba teavad, et ilusad hooldatud juuksed on minu jaoks tohutult olulised. CHI juuksehooldubränd on meil siit varemgi läbi käinud ja täna tutvustan teile taas üht CHI sarja.

CHI KeratinCHI Keratin sari tuleb kuldsete korkidega pudelites. Sari lõhnab väga mõnusalt, kuid teatud lõhnade seletamine kirjapildis on justkui tühi töö. Vähemalt mina seda nii täpselt teha ei oska. Küll võin öelda, et kes on tuttav CHI Infra sarjaga, siis sellest lõhnab Keratin sari täiesti erinevalt. Infra on veidi piprasem ja maskuliinsem kui Keratin, mis on siiski magusam. Aga lõhn lõhnaks, eks? Keratiiniproteiiniga rikastatud šampoon ja palsam hooldavad kahjustunud juukseid ja kaitsevad juustes loomulikult esinevat keratiini. Lisaks mõlemad ka niisutavad juukseid, andes sellega juustele elastsust ja elujõudu juurde. Nii palju kui mina kuulnud olen, siis võikski keratiinhooldust kasutada vaheldumisi niisutava hooldusega. Üks rikastab juukseid ja teine niisutab, koos moodustavad ideaalse tasakaalu, et juuksed ei läheks rabedaks ega saaks ühest liialt ülehooldatud.

Lisaks muule on selles sarjas ka põnev CHI Keratin K-TRIX 5 silendav hooldustoode, mis aktiveerub sirgendaja kuumuse mõjul. Seega sirgendaja tulemus jääb veelgi siidisem, pehmem ja “puhtam”. Kõigele lisaks hoiab see toode sirgendaja loodud tulemust kuni lausa viis päeva. Eks see sõltub muidugi kas juuksed nii kaua üldse puhtad püsivad. Ja kui juukseid peab pidevalt kinni hoidma, siis on lugu ka pigem veidi nutusem. Aga vähemalt on kindel, et selle tähtsa ürituse või kaks peavad juuksed ilusti vastu. Muide, kas ma olen maininud, et CHI tooteid ei testita loomade peal? Suur plusspunkt brändile!

PS: seda teksti kirjutades on mul jalas ühed eriti põnevad “sokid”, mille testimine võtab aega ca nädala. Seega juba paari postituse pärast räägin teile oma veidi kentsakast kogemusest. Uskuge mind, see väärib ootamist!

Leia omale sobivaimad CHI Keratin sarja tooted meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.