Kuninglikud juuksed, kuninglik juuksehooldus. Kõlab hästi, eks? Vot, Chi tootevalikus on justnimelt kuninglikud juuksehooldustooted. Chi Farouk Royal Treatment sari on aga õige pisut tavapärastest juuksehooldussarjadest erinev. Nimelt ei käi neil šampoonid-palsamid klassikaliselt paaris – pole ühe nimega šampooni ja palsamit värvitud juustele, teist näiteks kuivadele juustele. Igal tootel on oma nimi ja vastavalt toimele saab paaarid ise mugavalt kombineerida.

_DSC3722Farouk Royal Treatment on ka selle poolest eriline, et kogu sari sisaldab valge trühvli ja pärliekstrakti. Palju luksuslikumaks enam minna ei saa. See sari annab meie juustele kõik, mida vajame kaunite (ja kuninglike) juuste saavutamiseks. Sarjas kasutatakse vaid parima kvaliteediga koostisosi ja juba ainüksi kiri “valge trühvli ja pärliekstrakt” pudelitel viitab sellele. Need on haruldased ja eksootilised koostisosad ja ka juba antiiktsivilisatsioonid teadsid nende kasulikust mõjust meie juustele ja nahale.

Üks toode, mis mulle sellest sarjast kohe eriti eredalt meelde jäi, on Chi Farouk Royal Treatment Pearl Complex. Ja põhjus on väga lihtne: vähe sellest, et see teeb juuksed siidiselt pehmeks ja paneb nad läikima, sobib see ka kehale! Minu teele pole veel varem ühtegi sellist multifunktsionaalset õli/seerumit jäänud, niiet olen üllatunud ja väga rahul. Paariks päevaks linnast välja sõites on kotis igatahes üks pudel tänu sellele nüüd vähem.

Kes vähegi tahab tunda seda kuninglikku hoolitsust oma juustel, siis kindlasti proovige see sari järele.

Leia endale sobivaimad Chi Farouk Royal Treatment tooted meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.