Talv ja suvi on kaks aastaaega, mis meie juustele karuteeneid teevad. Kuna suvi on hetkel veel mägede taga, siis võitleme täna talviste mõjudega. Külm ilm, küte kodudes-kontorites ja sellest tulenev kuiv õhk imevad juustest niiskuse välja. Õnneks on selleks puhuks eriti niisutavad juuksehooldustooted, mis praegusel ajal oma abikäe ulatavad.

Tradehouse lettidele jõudis hiljuti uus Biosilk Hydating Therapy sari, mis on süvaniisutav ja teeb juustele külmal ajal turgutava pai. Olen mõnda aega katsetanud kolme toodet sellest sarjast ja julgen neid rahuliku südamega soovitada kõigile. Eelkõige neile, kel on värvitud juuksed või kes armastavad oma kiharaid kuumtöödelda.

Biosilk_Hydrate_sariNiisutava sarja šampoon peseb juuksed krudisevalt puhtaks neid seejuures kuivatamata. Juuksemask on üks neist vähestest, mida tohib kanda juurtest otsteni. Hoolimata oma rikkalikust koostisest, ei muuda see juukseid raskeks ega aja kiiremini mustaks. Vastupidi – see teeb juuksed mõnusalt pehmeks, siidiseks ja kergeks. Kolmas toode, mida katsetanud olen, on juustessejäetav sprei-palsam. See sobib hästi nendeks päevadeks, kus juuksed tunduvad eriti tuhmid ja elutud. Vahel pihustan seda lisasärtsuna niisketesse juustesse, teinekord hoopis kuivadesse juustesse. Mõlemal juhul toimib see palsam väga mõnusalt – juuksed ei jää rasked ega tundu sellest mustad nagu mõne muu spreipalsamiga juhtuda võib. PS: see palsam on paksema konsistentsiga kui tavapärased spreipalsamid.

Mainin siinkohal ära, et kogu sari on parabeenide ja sulfaatide vaba, sisaldab siidiproteiine, aminohappeid ja Maracuja õli. Mõeldud ongi Hydrating Therapy sari eelkõige kahjustunud ja poorsetele juustele, mida need tooted siis parandada aitavad. Minu juuksed on sel talvel igatahes väga õnnelikud ja pehmed. Proovige järele!

Vaata Biosilk tootesarja e-poes!

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.