Tradehouse Ilublogi

Juuksed

Tradehouse Eesti suurfilmis „Minu näoga onu“!

Võib julgelt väita, et Eestis on lähiaastatel loodud vähe suurfilme, mille loomisel Tradehouse suuremal või vähemal määral poleks kaasa löönud. Tõenäoliselt sünnivad koostööd produtsentide ja kunstiloojatega just sellest, et Tradehouse Ilukaubamajas saavad ühe katuse all kokku professionaalsed grimmitooted, jumestusvahendid, juuksehooldusvahendid, parukad, juukselisandid – sisuliselt kõik, mida võtetel vaja.

Tihti on jumestajate ja grimeerijate töö veidi erinev sellest, mida üldsus ette kujutab. Glamuursete punaste huulte värvimise asemel soojas grimmitoas, kus peegleid kaunistavad reklaamidel nähtud lambipirnid, tuleb veeta pikemaid kui 12 tunniseid päevi ja öid erinevates võttepaikades, mis teinekord keset külma metsa asuvad. Küll aga on saadud kogemus, melu, ühise asja nimel vaeva nägemine ja eneseületamine pikki päevi väärt. Protsess ja lõpptulemus on veel eriti nauditavad, kui nii näitlejate ja tagatoa vahel tekib ühine hingamine ja sünergia. Nii me panimegi järgmisele suurprojektile „Minu näoga onu“ õla alla ning uurisime kahe näitleja mõtteid ja arvamust ilu, grimmitiimi ja maailma kohta.

„Minu näoga onu” on komöödiadraama keskealisest muusikakriitikust Hugost, kes peale purunenud suhet otsustab pöörata oma elus uue lehekülje. Ootamatult leiab ta aga end olukorrast, kus peab hoolitsema oma tähelepanu puudulikkuse käes vaevleva isa eest. See segab kõiki tema püüdlusi oma katkise mina parandamiseks ning on kustutamas lootust leida ellu uus armastus. Film põhineb päriselu prototüüpidel ning on sulam komöödiast ja draamast, see on lugu õnneootusest ja läheduse otsingutest. Filmi peaosades on Roman Baskin, Rain Tolk, Evelin Võigemast ja Maarja Mitt, kõrvalrollides teevad kaasa paljud teised tuntud Eesti näitlejad. Režissöörideks on Andres ja Katrin Maimik, produtsendiks Maie Rosmann-Lill ning tootjaks Kuukulgur Film. Film esilinastub 2017. aasta kevadel kinodes üle Eesti.

1.) Arvestades, et Sind näitlejana grimeeritakse pidevalt ning Su juuksed peavad palju töötlemist taluma, siis kuidas Sa kõike seda arvestades oma nahka ja juukseid hooldad?

Evelin Võigemast: Eks ma püüan teha kõik mis võimalik, et juuste ja naha eest hoolt kanda. Eelistan puhtaid ja kvaliteetseid tooteid. Juustest on tavaliselt kõige rohkem kahju, sest igasugused kuumad tangid ja pidevad lokkide keeramised mõjuvad juustele väga halvasti. Aga eks see kõik kuulub mu töö juurde.

2.) Milline on kõige suurem või erilisem välimuse muutumine, mis Sinuga mõne etenduse või võtte raames tehtud on?

Kõige pöörasemad grimmid on minu puhul olnud Tele2 reklaamides ja need
grimmimuutused pakuvad ka endale väga palju rõõmu. Ma olen olnud seal vana naine ja
vana mees. Grimeerijad tegid kortsusid kuidagi mastiksiga, võimendades minu enda
kortsusid. Tugevalt ülekaalulise tüdruku jaoks tehti spetsiaalselt minu jaoks peaaegu kogu
nägu kattev mask ja ka käed olid maskiga kaetud. Atleetliku sõjaväelase jaoks tehti mind
esialgu kiilakaks, ja siis kaeti pea väikeste karvadega, tulemuseks oli siilipea. Tele2
reklaamid algavadki tihti sellest, et kui kardinaalselt mind jälle muuta õnnestub. Tervisi
erakordsetele grimmerijatele Liisi Roht ja Siiri Lauri!

3.) Milline on näitlejate läbisaamine grimeerijatega? Kas omavahel ollakse pigem sõbrad ja on vaba atmosfäär või hoitakse suhtlus ainult professionaalsena? (näiteks, kas lava taga toimub pigem melu või lastakse näitlejatel rahulikult keskenduda enne esinemist jne).

Minu jaoks on grimeerija väga oluline inimene. On neid, kes on mulle väga kallid ja kelle
käekirja usaldan pimesi. Tähtis on, et grimeerija tabaks minu näo olemust ja eripära ning
ei püüaks mulle iga hinna eest kiisusilma šablooni näkku joonistada. Pigem on näitlejate ja
grimerijate vahel sõprus, aga see ei välista vaikust kui näitlejal on vaja keskenduda. Kõik
sõltub ikka konkreetsest tööst. Ja teatris teen endale väga hea meelega ise grimmi, kui
tegemist ei ole liiga keerulise tööga.

4.) Kuidas defineerid Sina ilusat naist?

Ilus naine on eelkõige enesekindel naine. Naine, kes on teadlik oma tugevatest ja ka
nõrkadest külgedest, oma isikupärast. Naine, kes on rahul sellega, mis tal on. Kes ei püüa
muuta end teiste naiste või trendide eeskujul. Ja armunud naine on alati ilus!

5.) Ning viimaseks, kas Sul on ka ilunippe või mõningaid soovitusi teistele jagada?

Usun, et ilu saab alguse eelkõige inimese seest. Seega rohkem julgust, rohkem
enesekindlust, rohkem rõõmu oma isikupärast, rahu iseendaga ja maailmaga. Rohkem
armastust.

 

1.) Arvestades, et Sind näitlejana grimeeritakse pidevalt ning Su juuksed peavad palju töötlemist taluma, siis kuidas Sa kõike seda arvestades oma nahka ja juukseid hooldad?

Maarja Mitt: Vabadel päevadel, kui vähegi võimalik, lasen näonahal puhata ega koorma seda meigiga. Näonahka aitab regulaarne koorimine, otstest kuivama kippuvaid juukseid aga keratiiniga rikastatud juukseõli.

 

2.) Milline on kõige suurem või erilisem välimuse muutumine, mis Sinuga mõne etenduse või võtte raames tehtud on?

Üllatusi on tavaliselt pakkunud ajastu grimm ja soeng. Näiteks kulmude peitmine Shakespeare’i „Eksituste komöödias” (keskaegne naiseideaal!) ning juuksepikenduste kasutamine lavastuses „Taevast sajab kõikseaeg kive”. Viimane oli tõeliselt rabav kogemus, sest juuksuril õnnestus leida minu juustega täpselt sama värvi juuksepikendused. Vööni ulatuvate kiharate kasvatamiseks pole mul kunagi kannatust jagunud.

3.) Milline on näitlejate läbisaamine grimeerijatega? Kas omavahel ollakse pigem sõbrad ja on vaba atmosfäär või hoitakse suhtlus ainult professionaalsena? (näiteks, kas lava taga toimub pigem melu või lastakse näitlejatel rahulikult keskenduda enne esinemist jne)

Kõik sõltub inimestest ja olukorrast, aga üldiselt saadakse ikka hästi läbi. Parim grimeerija on minu meelest selline, kes tajub olukorda ning oskab näitlejat vajalikul hetkel nõu või jõuga aidata. Kes saab aru, millal võib lobiseda ja millal tuleb keskenduda. Näitlejad võivad vahel käituda nagu jonnakad lapsed, sestap pean kõige rohkem lugu jumestajast-juuksurist, kes suudab pingelises olukorras rahulikuks jääda ega võta toolis istuja tujutsemist isiklikult. Mulle tundub, et parimad grimeerijad on ühtlasi head psühholoogid. Olen kohtunud ja koos töötanud mitme sellise inimesega ning selle eest väga tänulik.

4.)  Kuidas defineerid Sina ilusat naist?

Ilusat naist valgustab tema sisemine sära. See ongi kõige ilusam.

5.) Ning viimaseks, kas Sul on ka ilunippe või mõningaid soovitusi teistele jagada?

Minu enda jaoks on kõige parem iluravi magamine.

 

Fotod: Heikki Leis, Maario Masing, Renee Altrov

Eestimaa kaunimate juuste ilunipid!

Tradehouse Ilukaubamaja ja Anne&Stiil kuulutasid eelmisel kevadel messi Ilu Sõnum laval välja Eestimaa kaunimate juuste omaniku, kelleks sai kaunis linalakk Birgit Pillmann!

Ligi 300 kandidaadi seast pääses finaali 10 neidu ning auhinnapotti kuulusid nii aasta jagu juuksehooldustooteid Tradehouse Ilukaubamajalt, kui ka reklaamnäoks saamine. Uurisime Birgitilt, kuidas tema oma kiharaid hooldab ja kas tal on õpetussõnu jagada neile, kes samuti rapuntsli-välimust soovivad!

 

Birgit Pillmann

Eestimaa Kaunimad Juuksed 2016 võitja

Minu juuksed on…

Terved ja hoolitsetud juuksed on minu jaoks alati olnud naise kauneim ehe ning tervisliku ja emotsionaalse seisundi peegeldaja. Mul on loomulikud lokid ja see seab teatavad piirangud erinevate juukselõikuste valikul. Olen katsetanud mõned aastad tagasi ka pikka viltust tukka. Üsna kiiresti sai mulle aga selgeks, et pikkade lokkis juuste puhul on mugavam omada klassikalist lõikust ning aeg-ajalt varieerida kas järgulisema või lihtsalt sirge juukselõikusega, kui omada efekt-lõikust, mis nõuab igahommikust stiliseerimist. Mulle väga meeldis see väike muutus tuka näol, kuid ilus lõpptulemus oli minu jaoks siiski liialt ajakulukas. Sobiva juukselõikuse leidmine on kahtlemata üks tähtsamaid valikuid naise välimuse juures, kuna kaunis soeng annab hea enesetunde ja jääb silma ka teistele. Sama oluline on minu jaoks ka mugavus ja praktilisus, võimalus lahkuda kodust nii, et juuksed on vaid läbi harjatud, samas siiski hästi hoidvad ja näivad ka hoolitsetud. Lohutan end mõttega, et erinevad lõikus- ja soengutrendid võivad olla muutlikud, kuid kindlasti on terved juuksed ja loomulikkus alati moes.

Kuidas hooldan…

Võin tõesti kinnitada, et pikkade juuste igapäevane hooldamine ei nõua erilist pingutust. Mina pesen juukseid kõige sagedamini kord nädalas, sest mul on kuiv juuksetüüp ja paksudel juustel kulub kauem aega, et loomulikku rasu imada, seega ei näe need nii ruttu rasused välja. Lasen juustel õhu käes kuivada ja olengi juba minekuvalmis. Samuti katsun ma oma juukseid võimalikult vähe töödelda. Ma ei ole neid kunagi värvinud ning sirgendan-lokitan vaid eriliste sündmuste korral, kasutades seejuures korrapäraselt kuumakaitsega juuksehooldusvahendeid. Juuste kuumtöötlemine mõjub igal juhul väga kahjustavalt, seetõttu fööni minu kodust tõesti ei leia. Kui on olnud rohkem sündmusi, mille puhul juukseid soengusse sättida, püüan neid hiljem turgutada mõne maski või juukseõliga. Minu jaoks on näiteks juuste suurepäraseks niisutajaks kookosõli, mis aitab ka peanahka hooldada. Lokkis juuksed neelavad valgust rohkem kui peegeldavad, seega tuleb neid läike nimel ka rohkem poputada. Tavaliselt pöörame suurimat tähelepanu juuste nähtavale osale, kuid elujõuliste juuste saladus peitub eelkõige peanaha seisundis.

Mis on minu juuste ilu saladus…

Jah, sünnipäraselt on meile teatavad eeldused kaasa antud, kuid me saame ka ise oma juuste ilu heaks päris palju ära teha. Võtmesõnaks võiks siinkohal olla mõõdukus. Juukseid ei tasuks liialt üle hooldada, vastasel juhul muutuvad need rasuseks ja raskeks ning näevad väsinud välja. Saladus peitub aga mõistlikus koguses kvaliteetsete ja juuksetüübile sobivate toodete järjepidevas kasutamises. Juuste pesemisel lähtun alati teada-tuntud tõest, et loputada tuleb juukseid jahedama veega, sest see aitab sulgeda juuksekarva pinnassoomuse ja taastab selle loomuliku tugevuse ja elastsuse. Lisaks tasakaalustatud toitumisele on oluline ka rohke vee tarbimine, sest vesi aitab kehas toitaineid kiiremini juusteni transportida. Järgin kunagisi ema õpetussõnu, et peale pesu juukseid ei harja ning juuste kammimist tuleb alustada otstest, sest siis ei tõmba pusasse jäänud juustest täiesti terveid juukseid välja. Ja loomulikult on kaunite juuste üks tingimus ka korralik lõikus. Armastan väga romantilisi punutisi oma juustes, mille abil on kiiresti ja ilma juukseid kuumtöötlemata võimalik saavutada lihtne tütarlapselik või ka elegantselt pidulik üldilme.

Lemmikuimad juuksetooted, mida olen katsetada jõudnud ja mis on koha minu iluarsenali püsivalikus kinnitanud:

 

Tooteid testis Merilin Taimre aka Paljas Porgand!

Merilin on tuntud blogija, kes tegeleb fitnessi ja toitumisnõustamisega ning tema instagrami kontot jälgib lausa 21300 inimest! Kevade hakul testis ta mitmeid ilutooteid ja jagas tagasisidet ka meiega.

TurBlissi bioaktiivne mask 24K kullaga oli väga mõnus ja kerge peale kanda. Palju ei kulu, aga katab kenasti. Imestama pani, kui lihtne seda ka maha pesta oli. Näonaha tegi väga pehmeks ja siledaks. Sama sarja sära andev rabavesi kullaga on kindlasti tore toode suveks, andmaks sära juba päevitunud nahale.

Femelli lokitangid on võitnud kõigi südame, kes seda proovinud või mu lokke näinud! Olen nakatanud kõiki ja on tore näha, et sõbrannade kodud nüüd ka kvaliteettangide võrra rikkamad ja juuksed kaunimad! Suurepärased minu pikkadele juustele. Juukseid ei pea enam lõputult ja mitu korda ümber pisikese otsiku keerutama. Mu tagumikuni juuksed mahuvad kõik tangi ümber. Kuumeneb minutiga, lokid jäävad kiiresti sisse ja tulemus on tõesti kauapüsiv. Soovitan igaühele!

Kardashian Beauty sirgendaja on stiilse välimusega ja väga tõhus! Kuumeneb kiiresti ja selle lai plaat kiirendab kogu sirgendamisprotsessi! Ei kuivata, kriibi ega kärsata juukseid. Juuksed lausa libisevad plaatide vahel ning tulemus on ideaalne juba ühe tõmbega. Uus lemmiksirgendaja!

CHI juukselakk on väga tugevalt fikseeriv. Lõhn võiks olla meeldivam, kuid soengu tegemisel suur abimees. Ei tee juukseid rasuseks ning hoolimata tugevast fikseerimisest, on juuksed siiski õrnad, kohendatavad ja kammitavad.

Minu jaoks täiesti uudistoode oli Kardashian Beauty kuivpalsam. Polnud varem kuulnudki ning see on suur sõber päevadel, mil juuksed on tuhmid ning vajavad lisasära! Ka kuivšampoon on väga hea. Jällegi võiks parema lõhnaga olla, aga töö teeb ära väga hästi!

Mesauda Milano Make Up Pro Blenderil on nüüd küll eriline koht minu südames. Tagab täiesti veatu meigi ning peaks olema kohustuslik iga naise meigikotis! Švamm katab naha jumestuskreemiga ühtlaselt ja reaalselt blendib ära igasugused võimalikud jäljed.

Make-up Designory huulepulk (toon Eggplant) ja Mesauda Milano huulepliiats (toon Mademoiselle) on ideaalne kombo! Tooted on kauapüsivad ja mittemäärivad! Värvitoon on efektne ja jõuline ning väga naiselik! Huulepulk jätab ka huuled siidiseks ja ei kuivata neid. Mulle meeldib ka selle kerge läige ja mitte liiga matt efekt. Minu absoluutne lemmik!“

Merilin Taimre

Blogija, fitnessmodell, toitumisnõustaja

Sukeldu maagia maailma!

Täna toome lugejateni värvid, mis on erilised mitmes mõttes! Väikese fantaasia- ja tehnika valdamisega saab enda nahale, juustele ja küüntele moodustada imepäraseid maalinguid, mis helendavad kas UV-valguse käes ja/või pimedas.

 

“PaintGlow värvidega saab tuua pühade ja pidustuste hooajal oma tavalise jumestuse juurde toredaid vimkasid – näiteks UV-valguses helendav lainer või huuletoon. Vahva idee on kasutada UV-küünelakke küünemaalingutes, et õiges valguses muutuks kogu küünedisain. Need on värvid, millega saab lasta fantaasial lennata ja olla loominguline! Lisaks on PaintGlow värvid väga heade pigmentidega kergelt kasutatavad efektvärvid!”

Nele Pandis

Grimmikunstnik

 

“PaintGlow värve on võimalik nahale ja juustele kanda nii pritsimis-, puhumis-, maalimis- kui ka templitehnikaga. PaintGlow värvidega jääb tulemus äärmiselt omapärane ja efektne ning lisaks on võimalik värve kombineerida nii veepõhiste kui ka supra värvidega. Näiteks on selliseid pimedas helendavaid värve, mis on päevavalguses läbipaistvad, kuid samas helendavad UV-valguse käes. Muidugi on ka värve, mis on tavalise valguse käes nähtavad. Lisaks on eraldi UV-valguse käes helendavad tooted, mis ei helenda pimedas, vaid vajavad spetsiaalset valgust, mis muudavad maalingu eriti mänglevaks. Mängimisruum on üüratu ning koolitustel on tekkinud paljudel inimestel wowefekt, kus õhku kerkib küsimus, et kas tõesti annab sellist asja teha?!

Tradehouse Ilukaubamajast leiab rikkaliku värvipaletiga UV-valguses helendavaid PaintGlow tooteid: keha- ja näovärvid, keha- ja näogeelid, glitter kehageelid, juuksekriidid, juuksegeelid, küünelakid, huulepulgad, kangavärvid ja värvipulgad.”

PaintGlow tooted leiad SIIT

Liina Pihel

PaintGlow koolitaja

Tradehouse Koolituskeskus

Tradehouse Ilukaubamaja soovitab – Marju lemmikud!

Seekord toome lugejateni vanemdisaineri Marju lemmikud ilutooted, mis on teda Tradehouse Ilukaubamajas üle kahe aasta töötatud aja jooksul kõige enam köitnud!

b

Marju: Pean kohe alustuseks ära mainima, et olen väga laisk ja kärsitu ilutoodete kasutaja. Kui toode ei toimi või on mingil moel ebamugav või tüütu, siis jääb ta lihtsalt riiulile seisma. Juukseid olen värvinud juba üle 10 aasta ning paratamatult on tekkinud küsimus, kuidas saada juuksed igapäevaselt nii siledaks ja pehmeks nagu pärast salongikülastust.

b2

 

Šampooni ja palsami riiulilt on lemmikuks saanud CHI Argan Oil sari. Lisaks tuntavalt siledamatele juustele ja palsami kaitsele kõrgete temperatuuride ja UV-kiirguse eest, on tooted parabeenivabad. Tahan kindlasti katsetada ka CHI uusimat liiget – Rose Hip Oil sarja värvitud juustele, mille pudelite kujundus juba rõõmust käsi plaksutama paneb.

Mis juuste värvimisse puutub, lasen enda kallale ainult professionaalid. Minu punapeaaastaid on järjepidevalt saatnud Goldwell Elumen – vesiniku ja ammoniaagita intensiivne, särav ja kauapüsiv juuksevärv. Juuksur fännab selle toote kasutamist ja nii särava tulemuse üle ei suuda ka mina rõõmukilkeid tagasi hoida – täielik win-win! Kõigele lisaks parandab Goldwell Elumen juuksestruktuuri, seega lisaks läikele saan ka ekstra pehmed ja siledad juuksed.

Kuna punane on üsna kapriisne värv, eriti suvel, mil päike juuksed rebasekarva pleegitab, on minu vannitoas aukohal tooniv ja hooldav mask. Inebrya Ice Cream KroMask likvideerib kõik ilmastikust ja juuste töötlemisest tekitatud kahju. Tulemuseks on säravad, tõeliselt intensiivse värviga ülipehmed juuksed. Mask toonib kergelt ka väljakasvu. Väljakasvu värvimist see ei asenda, aga laiskadele annab pisut reageerimisaega juurde.

b4Olen vist üks vähestest naistest, kes on rahul sellega, mis mul on, ehk siis loomulike laines juustega. Vaatamata sellele tuleb ette päevi, kus lendlevate lainete taltsutamiseks on lihtsam kätte võtta sirgendaja. Diva Feel The Heat Cool Precious Gems juuksesirgendaja kuumeneb ja jahtub kiiresti, on lihtne kasutada ja argaaniaõliga immutatud plaadid jätavad juuksed siidiselt siledaks ja läikivaks. Disainerina pean lisaks toote toimimisele lugu ka, üllatus-üllatus, heast disainist ja seetõttu olen suur Diva toodete fänn.

Kuumakaitsena kasutan Alter Ego Italy Hasty Hi-T Security kuumakaitsespreid. See annab juustele mõnusa läike, ega jäta neid kleepuvaks, raskeks või lendlevaks. Juusteotstele lisaboosti andmiseks kasutan niisutava ja siluva toimega Inebrya Ice Cream Mango Fluid Star seerumit. Seerumil on mõnus mango lõhn, mis veel pikaks ajaks juustesse jääb.

Värvitud juuste spaa

Eelmises postituses tuletasin praegusel kiirel perioodil meelde, et aeg-ajalt tuleks enda jaoks aeg maha võtta. Keha tahab hoolitsemist, kuid ka juuksed tahaksid teinekord spaahooldust nautida.

alter ego italyAlter Ego Italyl on selleks puhuks Nourishing Spa sari, kust leiab tooteid näiteks värvitud juustele. Tegu on sellise pehmema tootesarjga, mis näiteks oma lõhnalt on väga mahe. Šampoon ja palsam ei ole üleliia kange, imala või liigselt magusa lõhnaga. Vastupidi, selline lõhn peaks igaühele sobima. Need tooted on mõeldud värvitud ja triibutatud juukseid kaitsma ja niisutama ning loomulikult eelkõige värvi kirkust säilitama. Minu juuksed püsivad Color Care šampooniga puhtad vähemalt kaks päeva, mis tähendab, et kuigi tegu on hooldva šampooniga, ei koorma see juukseid. Ka palsam on meeldivalt kerge, lihtne maha pesta ning ei jää juustesse. Juuksed on siidpehmed ning ei tundu, et nad jäid halvasti pestud. Teinekord “rammusamate” palsamitega nii võib juhtuda.

Niiet ärge unustage lisaks keha eest hoolitsemisele ka oma juustele hooldav pai teha. Nagu ikka, leiate tohutu valiku imehäid tooteid meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Too oma lokirutiini veidi vaheldust

Kes meist poleks lokke keeranud sirgendaja, lokitangide või lokirullidega. Võimalusi on ju tegelikult mitmeid ja üht veidi teistmoodi lokkide tegemise võimalust ma täna teile näitangi. Minule selline viis väga meeldib ja oma soengutesse vahelduse toomiseks on see väga kihvt variant.

Femell lainetangid Alter Ego juuksevahtMillest siis jutt käib? Jutt käib Femelli lainetangidest, millega saab endale hõlpsalt ilusad vesilainelokid teha. Nende tangidega tehtud soengu eest saan alati palju komplimente ja tähelepanu ja milline naine siis aeg-ajalt sellist kiitust ei naudiks. Kui ma ikka olen oma soenguga vaeva näinud (kuigi see konkreetne  soeng võtab minul ca 15 minutit, mis ei ole mingi eriline “vaev”), olen väga õnnelik kui keegi sedsa ka tunnustab. Et lokid saaks eriti ilusad, kasutasin enne lokkide tegemist ka juustes Alter Ego Arganikare juuksevahtu. Absoluutselt võrratu lõhna ja meeldivalt kreemja tekstuuriga juuksevaht lisab juustesse läiget, niisutab neid ja muudab need kergelt käsitsetavaks. Aga pikka juttu pole, vaadake videost ise järele kuidas täpselt see kihvt soeng, millest siin räägin, sünnib.

Leia endale sobivaimad juuksetarvikud meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Punaste viljadega värvihooldus

Olen põhikooli keskelt saadik oma juukseid värvinud. Nii on minu vannitoariiuleid, muudele sarjadele lisaks, kaunistanud alati midagi värvitud juustele. Ja praegu on oma aukoha vannitoas sisse võtnud ühed mõnusad CHI tooted.

CHI Rose Hip OilCHI Rose Hip Oil sari värvitud juustele sisaldab kibuvitsamarjaõli, C-vitamiini, antioksüdante ning värvi kaitsvaid komponente. Värvitud juus on alati töödeldud ja pisut kuivem ning kahjustunum kui seda oleks täiesti loomulikul juuksel. Seega tasub kindlasti juba ainuüksi värvi erksuse säilitamise nimel käsi just värvitud juustele mõeldud toodete poole sirutada. Värvitud juuksed on niikuinii justkui omaette juuksetüüp, seega tasub panustada nende heaollu. Ja Rose Hip Oil sarja tooted on üks ideaalne viis selleks. Lõhnast on tunda, et lõhnanootides on sees punaseid marju ja vilju. Teinekord tundub see lõhn esimese asjana hommikul nii isuäratav, et kõht läheb kohe kiiremini tühjaks. Aga, et ilu nõuab ohvreid, on mu juuksed seda väärt. Minu pastelsetele juustele see sari igal juhul mõjub väga hästi. Juuksed on siidpehmed, läigivad ja värv ei jookse ka kohe kahe pesuga peast minema. Selle sarjaga juuksepesude vahesid venitada ei anna, sest kauem juuksed puhtana ei püsi. Olulisem on siiski, et juuksed ei lähe ka kiiremini mustaks. Muideks madal pH-tase nendes toodetes aitab juuksepinda siluda ja tõesti juuksed kuivavad ka õhu käes üsna siledaks. Teinekord kipuvad õhu käes kuivades juuksed veidi kahuseks kuivama, kuid mitte selle sarjaga.

Mina julgen neid tooteid soojalt soovitada. Eriti mõnus on näiteks juustessejäetav palsam, mida pihustan pärast pesu niisketesse juustesse. See annab oma väikese lisa juba niigi heale toimele juurde. Hellita oma värvitud juukseid CHI toodetega, mille leiad nagu ikka, meie e-poest. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Nahahooldus otse loodusest

Tänapäeval on looduslik nahahooldus, orgaaniline toit ja muu säärane väga hinnas. Armastan ka mina täiesti looduslikke tooteid oma rutiinidesse põimida, et mu nahk ja juuksed saaksid tänapäevaste tehnoloogiate kõrval ka seda kõige puhtamat hooldust. Üks hea bränd mille poole sel puhul pöörduda, on Organique ja nende Pure Nature sari.

Organique Pure NatureMa ei hakka liialt pikalt seekord rääkima, sest videos räägin igast õlist veidi lähemalt. Juttu tuleb näiteks Surnumere mudast, seesamiõlist, argaaniaõlist ja kookosõlist. Eelkõige sellest kuidas minule neid kasutada meeldib. Küll aga tasub eraldi mainimist see, et kõikidel õlidel on tihti mitu otstarvet ja nad on meile mitmel moel kasulikud. Nii nagu meile sobivaimad eeterlikud õlid, saab enda jaoks sobivaima õli välja selgitada lõhna järgi. Ajurveeda õpetuse järgi sobib igale inimesele see õli, mille lõhn talle enim meeldib. Seega kui muudmoodi valikut langetada ei oska, siis keha tunneb selle sobivaima variandi ise ära. Kas pole mitte kihvt? Lasengi teil nüüd videost ise kuulata kuidas mina üht või teist õli ise kasutan.

Peatse lugemiseni!
Liina

Elastsed ja tihedad juuksed

Võib vist öelda, et sügis on lõpuks käes. Septembris saime veel mõnusalt sooja vananaiste suve nautida, kuid oktoober nii helde pole. Taevas on hall, tuul teeb kurja pahandust ja olemine on üleüldse kuidagi morn. Mis selle vastu teha? End poputada ja särama panna!

Alter Ego Italy B.ToxkareAlter Ego Italy üks mitmetest juuksehooldussarjadest B.Toxkare tuleb siinkohal äärmiselt lahkelt appi. Eriti sobivalt on see mõeldud ka kõigile juuksetüüpidele. Tegu on juukseid turgutava ja tõstva sarjaga, milles sisalduv hüaluroonhape muudab juuksed lopsakaks ja säravaks. See sari aitab juukseid hoida kauem nooruslikena ning aitab lisada juustele tihedust. Kõige parem on kasutada näiteks šampooni ja palsamit salongihoolduse järgselt. Mõlemad aitavad hoida hoolduse tulemust, niisutavad ja siluvad juukseid ning lisavad juustele elastsust ja kohevust. No ja ärgem unustagem meeldivat lõhna!

Kui oled oma juukseid hiljuti salongihooldusega poputanud, siis ära mingil juhul unusta nende eest ka edasi hoolitsemast. B.Toxkare on selleks üks parimaid valikuid, seega tead mida meie e-poes endale ostukorvi lisada. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Juuksevärvid julgetele

Tänane teema on minu jaoks üsna põnev ja südamelähedane. Täpsemalt siis on luubi all eriti julged juuksevärvid.

Herman's Amazing juuksevärvidMina olen aastaid olnud juuksevärvidega üsna agar katsetaja. Lapsena olid mul heledad blondid juuksed, kuskil põhikooli keskel lubas ema mul hakata blonde triipe sisse tegema. Üheltmaalt läks blond üle pea, et klassikalist kartulikoort natuke elavdada. Keskkooli alustasin tumedate juustega ning lõpetasin karamellpruunidega. Sealt edasi kõikus veidi aega tumedamate ja heledamate toonide vahel, kuni leidsin enda jaoks erkpunase. Erkpunased juuksed on mul olnud kahel korral, nende vahepeal mahtus tumelilla, pastelne lilla, loomulik punane. Nüüd olen ringiga jõudnud erkpunase ja taaskord pastelse lilla juurest millegi juurde, mida mulle meeldib kutsuda roosa kulla tooniks. Aga olgem ausad, üha enam mõtlen jälle erkpunasele. Kõige nõudlikum juuksevärv üldse, aga nii ilus.

Kes on sama julge katsetaja kui mina, siis Tradehouse tootevalikus on väga kihvtidDSC02159. Need on nö “otsevärvid”, mida pole vaja millegagi kokku segada ega kuidagi otseselt valmistuda. Ainus konks on see, et mida poorsemad juuksed, seda paremini need peale jäävad. Eriti toonitruud jäävad nad muidugi blondeeritud juustele. Nii on baas heledam ning juus selline, millele värv hästi kinnitub. Mulle meeldib selliseid värve lisaks algsele eesmärgile kasutada ka kui värvivärskendajat. Selleks segan neid maski sisse ja nii saab juuksevärvi eluiga pikendada. Tradehouse e-poes on olemas ka värvikaart, millelt näeb hästi kuidas üks või teine toon juustele jääb. Seega miks mitte nüüd teha teoks see väike salasoov juustele julgem varjund anda?

Leia enda lemmiktoon Tradehouse e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

CHI Keratin sari teeb juustele pai

Jätkan ka täna juuksehoolduse teemadel. Juustesse ei saa liiga palju investeerida ja ma usun, et püsilugejad juba teavad, et ilusad hooldatud juuksed on minu jaoks tohutult olulised. CHI juuksehooldubränd on meil siit varemgi läbi käinud ja täna tutvustan teile taas üht CHI sarja.

CHI KeratinCHI Keratin sari tuleb kuldsete korkidega pudelites. Sari lõhnab väga mõnusalt, kuid teatud lõhnade seletamine kirjapildis on justkui tühi töö. Vähemalt mina seda nii täpselt teha ei oska. Küll võin öelda, et kes on tuttav CHI Infra sarjaga, siis sellest lõhnab Keratin sari täiesti erinevalt. Infra on veidi piprasem ja maskuliinsem kui Keratin, mis on siiski magusam. Aga lõhn lõhnaks, eks? Keratiiniproteiiniga rikastatud šampoon ja palsam hooldavad kahjustunud juukseid ja kaitsevad juustes loomulikult esinevat keratiini. Lisaks mõlemad ka niisutavad juukseid, andes sellega juustele elastsust ja elujõudu juurde. Nii palju kui mina kuulnud olen, siis võikski keratiinhooldust kasutada vaheldumisi niisutava hooldusega. Üks rikastab juukseid ja teine niisutab, koos moodustavad ideaalse tasakaalu, et juuksed ei läheks rabedaks ega saaks ühest liialt ülehooldatud.

Lisaks muule on selles sarjas ka põnev CHI Keratin K-TRIX 5 silendav hooldustoode, mis aktiveerub sirgendaja kuumuse mõjul. Seega sirgendaja tulemus jääb veelgi siidisem, pehmem ja “puhtam”. Kõigele lisaks hoiab see toode sirgendaja loodud tulemust kuni lausa viis päeva. Eks see sõltub muidugi kas juuksed nii kaua üldse puhtad püsivad. Ja kui juukseid peab pidevalt kinni hoidma, siis on lugu ka pigem veidi nutusem. Aga vähemalt on kindel, et selle tähtsa ürituse või kaks peavad juuksed ilusti vastu. Muide, kas ma olen maininud, et CHI tooteid ei testita loomade peal? Suur plusspunkt brändile!

PS: seda teksti kirjutades on mul jalas ühed eriti põnevad “sokid”, mille testimine võtab aega ca nädala. Seega juba paari postituse pärast räägin teile oma veidi kentsakast kogemusest. Uskuge mind, see väärib ootamist!

Leia omale sobivaimad CHI Keratin sarja tooted meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Siledad juuksed sirgendaja abita

Minu juuksed on üldjuhul sellised, et kui ma nad niiskest peast läbi kammin, kuivavad nad pulksirgeks. Seega kui nad on parasjagu heas seisukorras ja ma neid oluliselt näiteks blondeerinud pole, pole tingimata sirgendada vajagi. Aga kui juuksed on jälle heledamad nagu praegu, võivad nad ka pisut kahuseks kuivada. Siis on sirgendaja (mis ühtlasi ka seda kahusust kuuma tõttu ajapikku lisab) jällegi hea abivahend juuste kiireks silumiseks. Regulaarset kuumtöötlust ma aga väldin ja lasen juustel ka näiteks alati loomulikult kuivada. Sellisel juhul ma tahan, et minu šampoon-palsam teeksid osa sellest silumisest ise ära.

Inebrya Liss PerfectJa Inebrya ei vea mind siin kohal alt. Neil on üks kena lilla sari nimega Liss Perfect. Tegu ongi juukseid siluva sarjaga ja pean ütlema, et ma olen väga meeldivalt üllatunud. Liss Perfect tooted lubavad juukseid siluda, vähendada kahusust, muuta juuksed pehmeks, kaitsta neid UV-kiirguse eest. Muuseas, UV-kaitse on miski, mis võiks enamikes juuksehooldustoodetes sees olla. Miks? Sest muuhulgas aitab see ka suvisel-päikselisel ajal juuksevärvil kauem kaunina püsida. Kõige tugevamalt tundsin ma Liss Perfect sarja siluvat mõju, kui märgade juustega magama läksin. See on miski, mida ma pea kunagi ei tee, kuna siis on kahused juuksed hommikuks garanteeritud. Üldiselt eelistan pead pesta alati hommikuti, kuna nad püsivad siis kauem puhtana. Vastsündinu kõrvalt aga seda luksust alati pole ning teinekord tuleb leppida õhtuse peapesuga. Viimati kasutasingi just selle sarja tooteid, harjasin niisked juuksed läbi ja hommikul olin tohutult üllatunud. Mu juuksed nägid välja nagu ma oleksin neid muul moel viimistlenud, kui lasknud öösel padja peal kuivada. Oleksin võinud isegi mingile vabamale üritusele minna ja poleks pidanud bed head’i pärast muretsema. Ja kuumtöötlust polnudki vaja.

Kes võitleb sarnaste muredega, siis teie vannitoariiul igatseb väga neid lillasid pudeleid-potsikuid! Leiate need meie e-poest. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Taastame juuste niiskustasakaalu

Kui eelmises postituses oli põhirõhk naha niisutamisel, siis sel korral on fookuses jälle juuksed ja üks niisutav juuksehooldussari. Keratherapy keratiiniga rikastatud niisutav hooldussari on siin kohal päeva staar.

Keratherapy MoistureSinise-valged pakendid juba vihjavad, et tegu võib olla niisutava sarjaga. Sarja kuuluvad šampoon, palsam, mask, õli ning pähejäetav palsam. Muuseas, maski ehib uhkelt “klientide lemmik” märgis! Seega tegu on ilmselgelt juba armastatud tootega ja usun, et nii mõnigi teist armub sellesse samuti. Minu heledad, keemiliselt töödeldud juuksed igatahes armastavad seda sarja. Et tegu on keratiiniga rikastatud sarjaga, nagu Keratherapy puhul ikka, loputan neid juustest välja eriti hoolikalt. Keratiiniga tooted kipuvad end juustesse unustama ja teinekord on pärast pesu hoopis tunne, et pestud neid küll ei saanud. Seda eelkõige palsami puhul. Ent see ei tähenda, et tegu oleks halva tootega. Ei. Lihtsalt nii toitev ja “rammus” on keratiin. Ja mida väga tihti juuksetoodete puhul ei näe on see, et sarja tooted on erineva lõhnaga. Kui näiteks šampoon ja pähejäetav palsam on värsked ja kergelt magusa lõhnaga, siis mask on hoopis magus-mõrkjas. Vot siis!

Niisiis, kui juuksed vajavad turgutavat niisutust, on Keratherapy niisutav sari just see, mille poole oma sõrmed sirutada! Selle ja ka teised Keratherapy sarjad leiad meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Reisi juuksehooldust ohverdamata

Suve lõpp paistab, aga sügis ja talv toovad tihti endaga kaasa põnevaid reise. Miks mitte võtta ette veel mõni kihvt suvelõpu väljasõit sõpradega? Et pakkimine oleks lihtsam, haaraksin mina kaasa erinevaid reisimõõdus komplekte. Sest miks ohverdada näiteks juuksehoolduse terviklikkust, kui reisikomplektide valik on suur ja lai ja komplektide sisud mitmekülgsed.

Biosilk Silk TherapyNäiteks üks tänuväärt reisikomplekt juustele on Biosilk Silk Therapy Travel Set. Sellesse komplekti kuuluvad Biosilk Silk Therapy šampoonBiosilk Silk Therapy palsamBiosilk Silk Therapy pähejäetav hooldusvedelik ning Biosilk Silk Therapy pähejäetav palsam. Ehk lisaks klassikalisele šampoon-palsam kooslusele on lisaks veel kaks hooldustoodet, mis tähendab seda, et kusagile minnes saan 100% kindel olla, et mu juuksed saavad hooldatud sama hästi kui kodus olles. Ei pea muretsema, et äkki hotelli tooted kuivatavad liialt või minema otsima reisisuuruses šampooni-palsamit ning jätma kõrvale lisahoolduse. Ja tegelikult miks mitte kasutada reisikomplekte kui “testreid”, tänu millele ilma suure pühendumiseta proovida kas üks või teine juuksehooldussari mu juustele üldse sobib. Mis mulle Biosilk reisikomplektide juures veel meeldib, on see, et lisaks mitmekülgsele valikule on  igas komplektis kaasas ka kotike, mida tulevikuski kasutada.

Seega enne veel kui suvi läbi või juba valmistudes sügis-talvisteks reisideks, tasub üle vaadata reisikomplektide valik meie e-poes.

Peatse lugemiseni!
Liina

Mis on tooniv vaht?

Toonivatest maskidest-palsamitest on juttu igal pool. Küll aga on olemas ka sellised põnevad tooted nagu toonivad juuksevahud. Minu jaoks on kokkupuude nendega esmakordne ja usun, et ma ei ole selles uues avastuses üksi. Kuna need vahud on minu meelest väga põnevad, siis jagan seda leidu kohe teiega ka!

Alter Ego Italy tooniv vahtKuigi mitmel brändil on need valikus, keskendun jälle Alter Ego Italy toodetele. Miks? Neil on valikus kolmele eri tüüpi blondile mõeldud vahud. Et mul on endal heledad juuksed, saan neid kõige paremini proovida. Tegu on Alter Ego Italy Be Blonde Pure Blonde Refresh vahtudega. Brändid armastavad oma toodetele ikka meetripikkuseid nimesid panna. Minul on olemas kaks tooni, Vanilla ja Beige. Vanilla on mõeldud kuldse alatooni värskendamiseks ning Beige neutraalse alatooni jaoks. Kolmas selles sarjas on Silver, mis siis vastupidiselt just võitleb  soojade toonidega. Minu heledatel virsikukarva juustel toimib Vanilla väga hästi, et seda sooja tooni hoida. Beige tõmbab juuksed veidi loomulikumaks, mis on vahelduseks väga mõnus. Eriti kui olen just lasknud juustel veidi kuluda.

Tooniva vahu kasutamine on lihtne. Pärast pesu kannan mõistliku koguse juustesse ja kogu lugu. Midagi muud keerulist siin polegi, sest välja seda loputama ei pea. Mis kõige parem? Nendes vahtudes on sees ka juukseid hooldavad ained, seega ei ole nende kasutamine hea vaid toonimiseks vaid ka hoolduseks.

Leia endale sobivaimad toonivad vahud meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Suvised juuksespreid soengule särtsu andmiseks

Suve viimane kuu on käimas ja ehk kostitab see meid ka veel nende kuumade suviste ilmadega. Rannajuuksed on paljudele tuttavad, ent kui selline look meeldib, siis ainuüksi seepärast randa ka alati minna ei saa. Õnneks on olemas juuksespreid, millega juustele seda suvist lihvi anda.

Alter Ego Italy viimistlusvahendidÜks neist on soolasprei, mis oma olemuselt on mõeldud merevees märjaks saanud ja päikese käes kuivanud juuste efekti andma. See tähendab siis seda, et tegu ongi soolaga rikastatud vedelikuga, mida juustesse pihustada. Soolasprei annab juustesse tekstuuri ja haakuvust, tänu millele siis juukseid väga kerge sättida on. Efekt on pigem loomulik ja sasine, mingit silutud soengut sellega taga ajada pole mõtet. Üks soolasprei, mis mulle väga meeldib ja on ka Tradehouse Ilukaubamajas täiesti saadaval, on Alter Ego Italy Hasty Ocean Mist. Lihtsalt pihustan (loomulikult kuivanud, sest siis on see “rannaefekt” suurem) juuksekihtidesse ja sasin veidi. Volüümi ja tekstuuri tuleb nii, mis kole. Seega saab mõnusalt kohevust juustesse ka. Viimistluselt on see matt ning katsudes juuksed kindlasti siledad ja siidised ei ole, olete hoiatatud.

Kui aga matt viimistlus peale ei lähe, sirutan käe läikesprei järele. See sobib nii juba meie räägitud rannasoengu viimistlemiseks, kui ka näiteks mõnele silutud soengule imelise sära andmiseks. Mulle meeldib kasutada Alter Ego Italy Be Blonde Pure Illuminating Spray läikespreid. See on mõeldud eelkõige blondidele ja heledatele juustele. Pudelit tuleb loksutada, et lisaefektina tootele lisatud imeilus pärlmuttersära ühtlaselt juustele kanduks. Pealegi on seda mõnus ka rannasoengule lisada, et lõpptulemus pisut säravam jääks. Soolasprei nimelt teeb juukse pigem matiks.

Niisiis kasutagem seda suvekuud veel mõnusalt ära. Mina igatahes juba tean mis tooteid järgmise väljamineku puhul juustesse kannan. Leidke omale sobivaimad viimistlusspreid meie e-poest. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Hooldus peene tekstuuriga juustele

Juuksehooldusmaailma virrvarris on nii palju erinevaid väljendeid, mis kõik tähistavad üht või teist aspekti juuste juures. Olgu selleks siis värv, keemiline töötlemine, kuumtöötlemine, tekstuur ja muu taoline. Teinekord ei teagi, et mida täpselt siis sealt riiulitelt endale kasutamiseks valida.

Alter Ego Italy ArganikareKel on peene tekstuuriga juuksed, ehk fine hair, neile on Alter Ego Italy Arganikare sarjas täiesti omad tooted olemas. Tihti nimetatakse peene tekstuuriga juukseid ka õhukeseks, kuna neid võib paksema karvaga kiharatest olla justkui vähem. Alati ei pruugi see seda aga tähendada, sest peene tekstuuriga karvu võib olla ju kokkuvõttes hoopis rohkem. Lihtsalt juus ise on nii peen, et võib tunduda ka veidi õhem. Miracle Beautifying tooted ongi sellele peenele juuksele mõeldud. Mulle tohutult meeldib nende pudelite disain. Meenutavad veidi mõnd ravimiriiulit ja teevad pudelid minu jaoks hulka pilkupüüdvamaks. Ega sisu ka alla jää. Lõhn on väga mõnus ja meeldiv. Pigem kerge ja midagi sellist, mis võiks paljudele meeldida. Miracle Beautifying šampoon on pehmetoimeline taaselustav šampoon ja ei mõju õhukestele juustele koormavalt. See ei tee juukseid raskeks ning mõjub neile meeldivalt turgutavalt. Sama sarja palsam teeb juustele samamoodi pai. Palsam niisutab, toidab ning taastab õrna juukse läike ja sära, jällegi neid raskeks muutmata.

Šampoon ja palsam on saadaval ka normaalsete-paksude juuste variandis, seega kes kannab just seda tüüpi kiharaid, ei ole ka teps mitte välja jäetud. Igaühele leidub midagi. Ja oma õige valiku saategi teha meie e-poes, kus kõik tooted ilusti olemas on. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Palun mulle ühed pastelsed juuksed!

Õnneks ei pea ma neid kusagilt otsima, on nad mul täiesti peas olemas. Õnneks on pastelsete ja üleüldse erksavärviliste juustega nii lihtne. Kui tahan, olen üks kuu lillade juustega, teine kuu roosa ja kolmas kuu üldse virsikukarva. Okei, viimased mitu mitu kuud olen ma olnud seal kusagil roosa ja virsiku vahepeal, mõni nädal rohkem üht kui teist.

Alter Ego Italy Passion Color MaskJa miks see kõik nii lihtne on, see toonivahetus? Eks seepärast, et on olemas terve suur plejaad toonivaid maske ja palsameid. Kui mul veel erkpunased juuksed olid (kõige jonnakam juuksevärv siin maamunal, aga ohhhh kui ilus!), siis ei tohtinud mul üks mask enne uue ostu otsa saada. Hele pastelne juus on aga kordades vähenõudlikum ja näeb ilus välja nii värskelt toonitult kui ka rohkem kulunult. Praegu sirutan ma kätt eelkõige Alter Ego Italy maski järele toonis Pesca. Vähe sellest, et juuksevärv tuhmub palju aeglasemalt, muudab see mask juuksed nii mõnusalt pehmeks ja jätab neisse imemõnusa lõhna. Mulle meeldib, et kui mul on tuju veidi loomulikumat tooni juuste järele, siis ma ei pea mitte juukseid värvima vaid laskma neil veidi kuluda ja siis kanda juustesse näiteks maski toonis Beige.

pastelsed juuksedMis puutub juuksemaskidesse, siis nendega ma tihtilugu neist kasutusjuhistest kinni ei pea. Olgu tegu tavalise toitva juuksemaskiga või tooniva maskiga, siis need õpetatud 10 minutit on minu jaoks nagu naljanumber. Juuksemaski hoian ma peas enamasti vähemalt pool tundi ikka. Siis on mõju justkui suurem. Ja mõnikord panen maski lausa ööseks pähe. See on omaette ooper lausa, aga kõik padjad ja näod jäävad alati puhtaks. Tooniva maski puhul tungib pigment vist siis veidi sügavamale või vähemalt kinnitub paremini ja juus kulub tunduvalt aeglasemalt! Seega kes on hädas kiiresti kuluva juuksevärviga, siis korra kuus värvimiste vahel juuksemask ööseks pähe ja uskuge mind, juuksevärv püsib kauem kirkamana. Ükskõik siis kas tegu on naturaalse tooniga või hoopis millegi ebamaisega.

Seega hoolimata sellest, kas teie kiharad on mõnd ebaloomulikku tooni või ilusad naturaalsed, tooniv mask kulub meist igaühele ära. Ja väga hea valik toonivaid maske on meie e-poes kenasti reas. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Mustköömneõli mahukas reisikotis

Tegelikult küll mustköömneõliga rikastatud Kardashian Beauty juuksehooldustooted ning komplektis olev kaunis must hügieenitarvete kott. Varasemalt on siit blogist läbi käinud Kardashian Beauty viimistlustooted. Seekord siis järg eelkõige šampooni-palsami käes. Aga seda reisikotti ei saa ka tähelepanuta jätta.

Kardashian BeautyReisikoti saab juhul, kui ostagi kohe Kardashian Beauty Luxury Hair Rejuvenating Kit komplekt. Sinna kuuluvad juba mainitud šampoon, palsam, pesukäsn ning reisikott. Veetsin just kaks nädalat Pärnus ja selle kotiga mahtus mul küll pool mu iluarsenali kaasa. Okei, see oli praegu selge liialdus, sest jumestaja ja ilufanatina on mul seda rohkem kui vaja. Aga see kosmeetikakott on tõeliselt mahukas! Esialgu ma kohe pesukäsna seal ei märganudki ja pildil seda ka pole. Ma nimelt avastasingi selle sealt kotist üldse alles puhkusel olles. Šampoon ja palsam lõhnavad samamoodi kui kuivšampoon ja -palsam, millest üleval mainitud postituses juttu. Soe, vürtsikas ja tume lõhn. Minule pikapeale hakkab see natuke vastu ja seega ma iga kord juukseid pestes neid tooteid ei kasuta. Aga kui mõnusalt puhtad ja pehmed juuksed pärast on!

Mul on loomulikult sirged juuksed ja kui ma nad niiskena läbi kammin, kuivavadki nad praktiliselt pulksirgeks. Pikalt tundsin rullharjast puudust, millega juustele lisakohevust anda ja natuke ka juukseotsi viimistleda. Nüüd, kus mul on kasutada Kardashian Beauty keskmine kõrgtemperatuurihari, on mul võimalik seda kõike ka harjutada. Esimestel kordadel läks natuke aega, et asi käppa saada. Ja süüdi pole kindlasti mitte hari, vaid minu kogenematus. Mulle meeldib see tulemus mis lõpuks jääb – juuksed on kohevad, silutud ja ilusti viimistletud. Noh, ja see hari on ka nii kena, et ma tihtipeale kasutan seda ka tavalise harja pähe. Istub mõnusalt kätte ja teeb oma tööd väga hästi.

Nüüd, kus ma olen proovinud nii Kardashian Beauty viimistlus-, kui hooldustooteid, julgen kogu sarja soovitada. Juuksed jäävad pehmed ja kaunid ning viimistlustoodetega saab seda ilusat tulemust kohe mitu päeva nautida. Leia omale sobivaimad Kardashian Beauty tooted meie e-poest. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Teepuuõli teeb pai ka meie juustele

Kui enamasti soovitatakse teepuuõli pigem näiteks nahahoolduses ja eriti probleemsele nahale, siis ka juuksehoolduses on teepuuõli sisaldavatel toodetel oma koht olemas. Et mulle ka teepuuõli lõhn väga meeldib, võin ka etteruttavalt öelda, et mulle tänane kõnealune juuksehooldussari meeldib.

CHI Tea Tree Oil CHI Tea Tree Oil sari on ilusates rohelistes pakendites. Roheline on ka muideks minu lemmikvärv. Kogu sari on mõeldud kõigile juuksetüüpidele. Tegu on rahustava, tugevdava ja tasakaalustava sarjaga. Šampoon puhastab juukseid peaaegu nii nagu mõni sügavpuhastav šampoon ja tunne pärast juustepesu on tõeliselt värske. Palsam pole päris nii niisutav nagu mõni intensiivselt toitev palsam, ent igapäevaselt kasutades ning praktiliselt igale juuksetüübile sobides, on see sellegipoolest piisav. Seerum on vahvas pipetiga pudelis ja minu jaoks ka veidi põnevama konsistentsiga. See on justkui tihke ja paks ning vedel üheaegselt. Konsistents konsistentsiks, see on üks neist seerumitest mida tohib kogu juuksepikkusele kanda. Kui muidu õlid ja sellised seerumid on paremad pigem juukseotstes, siis seda tohib ka peanahale kanda. Muule lisaks annab see juustele ka kuuma- ning UV-kaitse.

Seega kui Sulle meeldib teepuuõli värskus ja värskendav tunne peanahal, puhtana püsivad juuksed ja vaheldus vannitoariiulitel, siis see sari on see mida vajad. Ning leiad selle loomulikult meie e-poest. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Päikesekaitse juustele

Kalendrist vaatab vastu suvi ning kuumakraadid õues muudkui löövad uusi rekordeid. Päike paistab pea iga päev ja päikesekaitsekreemid tühjenevad kiires tempos. Aga ära ei tohi unustada ka oma juukseid. Eriti oluline on see värvitud juuste puhul.

Alter Ego Italy ArganikareUV-kaitsega rikastatud Alter Ego Italy Arganikare Tropical Rehab sari on suvisel ajal meie juustele üks parimaid sõpru. Muuseas praegu saate kogu komplekti osta koos mahuka rannakotiga! Sellise summa eest on komplekti rohkem kui küll. Lisaks rannakotile on komplektis šampoon, juuksemask, kerge juukseõli ning raviv õli. Šampoon eemaldab juustest merevee, kloori, liiva ja viimistlustoodete jäägid. Sügavniisutav juuksemask turgutab juukseid pärast päikese ja merevee kuivatavat mõju. Kerge juukseõli annab juustele sära ja pehmust. Toitev juukseõli on esimesest tükkmaad toekam ning pakub kõike sama, mida selle kergem versioon, ent rohkem. Ehk kui pikk rannapäev on seljataga, tasub käsi sirutada just toitva juukseõli poole. Kõikides toodetes on sees nii kuuma- kui UV-kaitse, mis suvisel ajal on eriti oluline. Juuksevärvid tuhmuvad ja kuluvad UV-kiirguse toimel kiirelt, eriti kui on tegu erksamate või päris värviliste toonidega.

Et mina kuulun ka sinna värvidega eksperimenteerijate hulka ja praegugi ehib mu juukseid roosakas virsikukarva toon, ei jäta ma UV-kaitsega tooteid tähelepanuta. No ja mis imeline lõhn neist toodetest juustesse jääb. Lihtsalt võrratu.

Vali endale sobivad tooted meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Uudis – BioKap looduslik juuksevärv!

Kui soovid oma juukseid looduse kaasabil värvida, siis BioKap püsivärvide valikust leiad endale kindlasti sobiliku tooni! Itaaliast pärit BioKap on üks väheseid juuksevärve, mille koostisained on üle 90% looduslikud. Seega looduslike toodete austajad, siin on Teile uus toode katsetamiseks!

BioKap juuksevärvidel on suur värvivalik, lausa 35 tooni! Kõikides toodetes on orgaanilise argaaniaõli ning loodusliku päikesekaitsefiltri (pajukoor) sisaldus, mis hoiab värvi kaua värskena.

Patenteeritud koostisaine Lactosafe® koosneb puuviljahapetest (piimhape peedi- ning roosuhkrust, tartarhape viinamarjadest, õunhape meest ja mustsõstrast). Lactosafe® tagab tootes ideaalse happesuse tasakaalu, aitab värvil paremini imenduda, kaitseb peanahka ja vähendab allergiariski. Värvid sisaldavad mineraalseid värvpigmente ning nisu-, kaera-, riisi- ja sojaproteiine, mis annavad juustele läiget ja jõudu. Vältimatult vajalikke sünteetilisi aineid, milleta juuksevärvi toota ei saa, on tootes imeväike kogus.

Teadlikumale kodukasutajale ka nimekiri ainetest, mida tooted ei sisalda: resortsinooli, ammoniaaki, silikooni ja derivaate, parabeene, parafenüüldiamiini.

Värvivaks aineks BioKap värvides on mineraalsed värvpigmendid.

BioKap_pilt

Vaata tooteid ja värvivalikut meie E-POES!

Troopiline kohevus? Jah, palun!

Ma arvan, et vaid need, kes on loomulike lokkidega, ei pea oluliseks aeg-ajalt kätt sirutada kohevust andvate juuksehooldustoodete järele. Kõik me ülejäänud, ma vähemalt arvan, peame kohevatest juustest siiralt lugu. Kui mu lühemapoolsete juustega on enamus ajast pigem lihtne kohevust saavutada, siis on ka neid halbu päevi, kus juuksed on nii ludud kui ludud ja tee mis tahad, aga kuidagi kohevamaks nad ei lähe. Mitte ühegi trikiga.

Inebrya Ice Cream pro-volume Et selliseid päevi üleüldse vältida, meeldib mulle kasutada Inebrya Ice Cream pro-volume sarja tooteid. Kui ma neid pudeleid esimest korda nägin, mõtlesin kuidas neil võiks mingi troopiline lõhn olla. No näevad ju sellised välja. Ja kui ma siis korgi pealt maha keerasin ühel pudelil ja nuusutasin.. Siis ma ei olnud enam kindel, kas ma olin neid varem juba nuusutanud või kujutasin ma seda lõhna lihtsalt nii täpselt ette. Aga kes nuusutanud pole, siis lõhn meenutab troopilisi kummikomme. Või lihtsalt midagi troopiliselt magusat. Seega, troopiline kohevus? Jah, palun! Vähe sellest, et pärast nende kasutamist juuksed hästi lõhnavad, on minul vähemalt alati siis “heade juuste päev”. Juuksed on siledad, pehmed ja mis peamine – kohevad! Muidugi ekstra volüümi saab ju igasugu põnevate vahenditega veel lisada, aga kui üks juuksehoolduskomplekt pool tööd juba ära teeb, kaob mul igasugune tahtmine oma elu veel raskemaks teha. No milleks küll.

Eriti meeldib mulle see, et kui tahan juustele anda mingi teise šampooni-palsami näol veidi vaheldust, siis saan seda kohevust (ja head lõhna) juustesse ka 15 in 1 Volume One spreiga (lingile klikkides näete mis vapustavad 15 omadust sellel spreil on). Ja kui aus olla, siis just oma mõnusate lõhnadega Inebrya Ice Cream sarjad mind kunagi ära võlusidki!

Leia omale sobivaimad Inebrya tooted meie e-poest!

Peatse lugemiseni!
Liina

Hoolda oma juukseid CHI-ga

CHI juuksehooldusest olen varem rääkinud, kuid ma polegi veel kordagi öelnud mida CHI tähendab. CHI ehk Cationic Hydration Interlink seisab kogu brändiga hea selle eest, et iga juuksetüüp saaks endale sobivaima ja parima professionaalse juuksehoolduse. CHI oli ka üks esimesi brände, kes ühendas juuksetarvikutes keraamilise, ioonide ning infrapuna tehnoloogia. CHI tootevalikusse kuulub nii juuksetarvikuid kui hooldussüsteeme.

CHI infra sari Tänane peategelane on CHI Infra sari, väikese külalisega 44 Iron Guard Sarjast. Infra sari tagab juustele õige niiskustasakaalu. Sarja Infra šampoon puhastab juukseid õrnalt, samal ajal lisades juustesse pehmuseks niiskust ning tugevuseks proteiine. Tegu on niivõrd pehme šampooniga, et sobib hästi ka igapäevaseks kasutamiseks kuivadel ja kahjustunud juustel. See aga ei tähenda, et tegu oleks nõrga toimega tootega. Vastupidi, see on niivõrd tasakaalustatud koostisega, et ei koorma ka kõige hapramaid juukseid samas kui mõjub niisutavalt ja tugevdavalt ka normaalsetele juustele. Infra Treatment on ülimalt niisutav ja kaitsev hooldusvahend. Taaskord mõeldud ka neile, kel väga haprad ja kahjustunud juuksed. Sobib ühtlasi neile, kel normaalsed juuksed, aga tahaks aeg-ajalt seda lisa turgutust juustele. Juuksed jäävad siidised, pusavabad ning läikivad pärast iga kasutuskorda. Sõltuvalt sellest, kas hoida seda palsamit peal kaks kuni viis minutit või rohkem kui viis minutit, saab määrata hoolduse tugevuse. Mõnel korral kuus võiks seda kasutada kui ravimaski ning hoida seda peas ca 10 minutit. Minul olid juuksed siis kohe eriti mõnusad ja pehmed, just nagu oleks värskelt juuksuris käinud.

Kuivad juuksed tahavad niisutust ka pärast palsamite-maskide kasutamist. Silk Infusion kompleks taastab juuksestruktuuri. Juuksehooldusvedelik sisaldab puhast siidi, nisu- ja sojaproteiine ning tänu neile muudab juuksed pehmeks neile raskust lisamata. Kogu sari lõhnab kergelt mehiselt, seega sobib hästi ka meestele kasutamiseks. Kui pudelis on lõhn pigem olematu, siis juustel tuleb selline kerge “meestekas” lõhn välja. Mind see õnneks ei häiri ja näiteks soengusse seatud juustes ei pane seda ju üldse tähele. Viimaseks, kuid teps mitte hapupiimaseks on miski, mis igal naisel võiks juuksehooldusrutiinis sees olla. Selleks on 44 Iron Guard kuumakaitsesprei. Iga kord enne kuumtöötlemist tuleks seda endale juustesse pihustada. See kaitseb juukseid kuumakahjustuse eest ning aitab juuste niiskustasakaalu säilitada. Nii püsivad need värskelt maskitatud ja hoolitsetud juuksed ka kauem terved.

Leia omale sobivaim CHI sari meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Kevadiselt lihtne ja kihvt soeng

CHI Farouk Royal Treatment sarjast olen teile juba varem rääkinud. Sel korral on mul teile hoopis üks väike soenguvideo. Videos kasutangi juustel just selle sarja tooteid. Juuksed on jätkuvalt kuninglikult pehmed ja siidised ning neid on lihtne soengusse seada.

tradehouse kevadine soengSoenguvalik on seekord midagi sellist, mis mulle endale päris pikalt ei meeldinud. Proovisin küll mõnel korral midagi taolist, kuid kunagi ei olnud sellist tunnet, et julgeks inimeste sekka sellise soenguga minna. Nüüd aga leidsin variandi, mis minule enda peal meeldib ja olen seda soengut üpris mitmel korral kandnud. Kuna mulle meeldib eelkõige juukseid lahti kanda, aga tuka tahaks teinekord ikka eest ära saada, siis on see soeng just ideaalne. Viisaka kontoririietuse juurde ehk ei sobi, ent millegi pisut julgema või mänglevama juurde sobib ideaalselt. Kellele selline kitsama jaotusega variant ei meeldi, võib proovida veidi laiemat jaotust. Eks sellised soengud olegi katsetamiseks, et milline variant ikka endale sobivaim on.

Mina lähen nüüd selle soenguga edasi toimetama ja jätan teid videot vaatama. Leidke endale sobivaimad CHI Farouk Royal Treatment tooted meie e-poest ja proovige soeng järele.

Peatse lugemiseni!
Liina

Keratiin ja kodune juuksehooldus!

Teate mis mulle meeldib? Kui ma ei pea poes midagi pikalt otsima ja mõtlema kas kõik ikka sai valitud. Mulle meeldib kui näiteks šampoon ja palsam on komplektis ja ma lihtsalt haaran selle paki ja kõik.

Keratherapy on üks neist brändidest, kellel on tihtilugu duopakid olemas. Lihtsalt vali millistele juustele tooteid vaja on ja ongi kõik. Pole vaja mõelda mis palsam mis šampooniga kokku panna või kas seekord äkki miksiks ise mingi kombo kokku. Vahel ma naudin just seda, et otsus on minu eest ära tehtud.

Tradehouse Keratherapy Color ProtectVeelgi enam naudin ma seda, kui see otsus on hea! Minul on praegu Colour Protect sarja šampoon ja palsam. Ja oh kuidas ma naudin! Kui tooted täidavad oma lubadusi ja lõhnavad hästi ja teevad (praegusel juhul) juuksed siidpehmeks. Kellele Keratherapy võõras on, siis nende juuksehooldustoodetesse on sisse põimitud puhas keratiin. Seega vähe sellest, et iga pesuga saan vastu imeliselt lõhnavad ja sõrmede vahel pehmed juuksed, täidab keratiin näiteks värvikahjustusi ja aitab neid ajapikku parandada. Näete, jälle üks koht, kus on minu eest otsus ära tehtud – ma ei pea isegi mingit lisaravi juustele otsima. Saan regulaarse kasutusega selle oma kahest pudelist kätte! Juukseid tugevdatakse ja hooldatakse ilma, et ma peaksin oma duširutiini üleliia keeruliseks ajama.

Keratherapy valikus on nii niisutavad, värvi kaitsvad kui volüümi lisavad sarjad. Ükskõik kas oled paadunud fänn neist ühele või vahetad mõne aja tagant sarju, võid kindel olla, et juuksed on antioksüdantide ja keratiiniga hooldatud.

E-poest leiad endale kõige sobivamad Keratherapy tooted.  

Peatse lugemiseni!
Liina

Kuninglike juustega kevadele vastu

Kuninglikud juuksed, kuninglik juuksehooldus. Kõlab hästi, eks? Vot, Chi tootevalikus on justnimelt kuninglikud juuksehooldustooted. Chi Farouk Royal Treatment sari on aga õige pisut tavapärastest juuksehooldussarjadest erinev. Nimelt ei käi neil šampoonid-palsamid klassikaliselt paaris – pole ühe nimega šampooni ja palsamit värvitud juustele, teist näiteks kuivadele juustele. Igal tootel on oma nimi ja vastavalt toimele saab paaarid ise mugavalt kombineerida.

_DSC3722Farouk Royal Treatment on ka selle poolest eriline, et kogu sari sisaldab valge trühvli ja pärliekstrakti. Palju luksuslikumaks enam minna ei saa. See sari annab meie juustele kõik, mida vajame kaunite (ja kuninglike) juuste saavutamiseks. Sarjas kasutatakse vaid parima kvaliteediga koostisosi ja juba ainüksi kiri “valge trühvli ja pärliekstrakt” pudelitel viitab sellele. Need on haruldased ja eksootilised koostisosad ja ka juba antiiktsivilisatsioonid teadsid nende kasulikust mõjust meie juustele ja nahale.

Üks toode, mis mulle sellest sarjast kohe eriti eredalt meelde jäi, on Chi Farouk Royal Treatment Pearl Complex. Ja põhjus on väga lihtne: vähe sellest, et see teeb juuksed siidiselt pehmeks ja paneb nad läikima, sobib see ka kehale! Minu teele pole veel varem ühtegi sellist multifunktsionaalset õli/seerumit jäänud, niiet olen üllatunud ja väga rahul. Paariks päevaks linnast välja sõites on kotis igatahes üks pudel tänu sellele nüüd vähem.

Kes vähegi tahab tunda seda kuninglikku hoolitsust oma juustel, siis kindlasti proovige see sari järele.

Leia endale sobivaimad Chi Farouk Royal Treatment tooted meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Punutiste töötuba

Tradehouse koolituskeskuse kavas ringi uudistades on näha, kuidas valik on otseses mõttes suur ja lai. Sealt leiab midagi tõesti igaüks. Mina käisin möödunud nädala teisipäeval punutiste töötoas ja võin etteruttavalt öelda, et jäin väga rahule.

Koolitusele oodatakse nii täiesti algajaid kui ka neid, kel vaja pisut uusi tehnikaid õppida või vanu meelde tuletada. Koolitaja Liina Pihel näitab esialgu tehnika ette ning siis saab igaüks juba oma modelli peal kõik läbi harjutada. Kes on osavam, jõuab läbi harjutada nii põhilise punutise kui ka juba midagi keerukamat katsetada.

Mulle meeldiski eelkõige see, et kui põhilised tehnikad olid läbi harjutatud, sai koolitusmaterjalidest inspiratsiooni ammutada ning siis lõpusoenguks soovi korral midagi keerukamat proovida. Kuna mul pole kodus ka ühtegi pikajuukselist, kelle peal punutisi harjutada, siis nautisin võimalust kogu koolituse vältel kätele valu andmist. Lihvisin nii mõndagi tehnikat kui sain ka uusi nippe kuidas mingeid punutisi veel ilusamalt teha.

Näitangi teile täna ka punutisi, mis mina koolitusel läbi proovisin. Soovitan koolitusele kindlasti oma modelliga minna. Nii saate ka proovida kreppide ja lokitangidega soengule viimase lihvi andmist.

Leia koolituskavast endale meeldiv koolitus.

Peatse lugemiseni!
Liina

Juukseid turgutab Biosilk Hydrating Therapy

Talv ja suvi on kaks aastaaega, mis meie juustele karuteeneid teevad. Kuna suvi on hetkel veel mägede taga, siis võitleme täna talviste mõjudega. Külm ilm, küte kodudes-kontorites ja sellest tulenev kuiv õhk imevad juustest niiskuse välja. Õnneks on selleks puhuks eriti niisutavad juuksehooldustooted, mis praegusel ajal oma abikäe ulatavad.

Tradehouse lettidele jõudis hiljuti uus Biosilk Hydating Therapy sari, mis on süvaniisutav ja teeb juustele külmal ajal turgutava pai. Olen mõnda aega katsetanud kolme toodet sellest sarjast ja julgen neid rahuliku südamega soovitada kõigile. Eelkõige neile, kel on värvitud juuksed või kes armastavad oma kiharaid kuumtöödelda.

Biosilk_Hydrate_sariNiisutava sarja šampoon peseb juuksed krudisevalt puhtaks neid seejuures kuivatamata. Juuksemask on üks neist vähestest, mida tohib kanda juurtest otsteni. Hoolimata oma rikkalikust koostisest, ei muuda see juukseid raskeks ega aja kiiremini mustaks. Vastupidi – see teeb juuksed mõnusalt pehmeks, siidiseks ja kergeks. Kolmas toode, mida katsetanud olen, on juustessejäetav sprei-palsam. See sobib hästi nendeks päevadeks, kus juuksed tunduvad eriti tuhmid ja elutud. Vahel pihustan seda lisasärtsuna niisketesse juustesse, teinekord hoopis kuivadesse juustesse. Mõlemal juhul toimib see palsam väga mõnusalt – juuksed ei jää rasked ega tundu sellest mustad nagu mõne muu spreipalsamiga juhtuda võib. PS: see palsam on paksema konsistentsiga kui tavapärased spreipalsamid.

Mainin siinkohal ära, et kogu sari on parabeenide ja sulfaatide vaba, sisaldab siidiproteiine, aminohappeid ja Maracuja õli. Mõeldud ongi Hydrating Therapy sari eelkõige kahjustunud ja poorsetele juustele, mida need tooted siis parandada aitavad. Minu juuksed on sel talvel igatahes väga õnnelikud ja pehmed. Proovige järele!

Vaata Biosilk tootesarja e-poes!

Peatse lugemiseni!
Liina

Värskenda juukseid Kardashian Beautyga

Kõik teavad reality staare, Kardashianite klanni. Täna on luubi all üks nende paljudest brändidest: Kardashian Beauty juuksetooted. Ja kes meist saaks ausalt öelda, et nad ei ihalda endale Kardashiani naiste võrratu välimusega juukseid? Ma arvan, et pea mitte keegi. Tänu Kardashian Beauty juuksetoodetele on see unistus mulle killu võrra lähemal.

Kardashian Beauty juuksehooldustootedRäägin teile kolmest tootest just selles järjekorras nagu ma neid ise kasutan. Kõige esimeseks on Black Seed Dry Oil juukseõli. Pärast pesu kannan kaks pumbatäit õli niisketesse juustesse, umbes keskkohast otsteni. Jaotan selle ühtlaselt laiali ning on aeg fööni järele haarata. Üldiselt ma eelistan lasta juustel vabalt kuivada, kuna föönitades võib minust teinekord väike lõvi saada. Seda õli kasutades jäävad juuksed aga siledad ja silutud, justkui pärast föönitamist oleks juustest veel sirgendajaga üle käidud. Mulle meeldib! Nüüd tean, et kui hommikuti kiire on, võib julgelt käe fööni järele sirutada.

Üks viimistlustoode, mis minu buduaaririiulil alati olemas on, on Take 2 Dry Shampoo kuivšampoon. Sõltuvalt sellest kui kiirelt juuksed mustaks lähevad või mis seisus nad hommikul parasjagu on, on see mu iganädalane kaaslane. Kuna juukseid üritan pesta kaks korda nädalas, siis on siililegi selge, et ühel hetkel on vaja väikest abikätt. Kuivšampoon annab selle ühe lisapäeva juuksepesude vahele ja vajadusel ka väikese kohevuse süsti. Mis mulle selle sarja kuivšampooni juures eriti meeldib, on see, et juustele ei jää pihustades mitte mingit valget kihti! See tähendab, et see ei muuda juukseid ka tuhmiks. Tegu on läbipaistva tootega ja nii sobib see plaatinablondist sügavmustani. Ja ei saa mainimata jätta efekti – juuksed näevad tõesti värskelt pestud välja.

Ja kolmas, minu jaoks kõige põnevam toode, on Take 2 Dry Conditioner kuivpalsam. Jah, te loete õigesti. Kuivpalsam! Kui seda pudelilt esimene kord lugesin, mõtlesin: “Nonii, see olgu nüüd midagi väga head”. Õnneks on ka. Kolmandal-neljandal päeval võivad ka juukseotsad teinekord väikest turgutust vajada. Alati ei taha ma mingit vedelikku juustesse lasta (eriti kui peas on lokid või juuksed on vastupidi värskelt sirgendatud) ja nii on kuivpalsam ideaalne valik. See lisab juustele ideaalselt sära ja isegi pehmust juukseid märjaks tegemata.

Vaata Kardashian Beauty tootesarja!

Peatse lugemiseni!
Liina

Helen Adamsoni ilulemmikud!

Helen Adamson, laulja
Olen kasutanud CHI Argaania sarja, shampooni, palsamit ja juukseotste õli. Armastan neid väga ja oskan ainult kiita, samuti CHI volume boosterit ja kuumakaitset. Need tooted meeldivad ka mulle väga, ainus kuumakaitse, mis seni pole minu juukseid raskeks ja rasvaseks teinud. CHI juukselakk on samuti väga hea, kerge ja hoiab hästi, lokid ei lähe kiiresti välja.
Seni on CHI minu täielik lemmiksari, kõik tooted mida ma kasutanud olen on mu lemmikuks saanud ning lisaks see meeldiv lõhn, ei ole intensiivne ja alati pärast kasutamist on selline tunne nagu oleks otse juuksurist tulnud.

Helen Adamson

CHI Argaania juukseotste õlipaar aastat tagasi pärast raskemat sorti haigust muutusid minu juuksed väga hapraks, juukseotsad katkesid, lõhenesid ja juuksed ei kasvanud. Proovisin erinevaid juuksehooldus vahendeid kuid ainult CHI argaania juukseotste õli tõesti aitas. Kuigi föönitan endiselt juukseid igapäevaselt ei katke ega lõhene enam juukseotsad.
CHI Argaania šampoon + palsam – kasutasin aastaid ühe teise tootja sampooni ja palsamit, kuid tänu pidevale kuumtöötlusele polnud juuksed enam siledad ja pehmed. Pärast argaania juukseotste õli kasutamist mõtlesin, et proovin ära ka šampooni ja palsami ning ma pole kunagi nii häid tooteid kasutanud. Nüüd olen üle aasta nendega pesnud. Iga kord kui olen sunnitud mõnda muud toodet kasutama saan aru kui suur vahe lõpptulemusel. Argaania õli sampoon ja palsam jätavad minu juuksed tõesti siidpehmeks.
CHI 44 Iron Guardkuna föönitan ja lokitan juukseid väga palju siis olen katsetanud erinevaid kuumakaitse vahendeid. Alati on probleemiks see, et juuksed jäävad väga raskeks ja õhtuks on pea rasune. Iron Guard on ainus toode mille kasutamisel ma ei tunne pärast kuivatamist, et juuksed on rasked ja kahused. Lisaboonus on ülimalt meeldiv lõhn.

Vaata CHI tootesarja e-poes!

Uue põlvkonna sirgendaja – Chromatix

Diva Feel The Heat Intelligent Digital Styler Chromatix

Keraamiline juuksesirgendaja, mille plaadid on immutatud argaaniaõliga. Tagab ilma vaevata sileda, pehme, särava tulemuse. Muudetava temperatuuri tõttu on ideaalne kõikidele juuksetüüpidele. Aitab kergesti luua loomuliku hoidvusega suuremaid lokke.

Diva Chromatix sirgendajad

  • Kuumuseaste 120ºC – 220ºC
  • Infrapuna-generaatoriga
  • Mitte-kõikuva temperatuurisüsteemiga
  • Hõljuvate plaatidega
  • Automaatne väljalülitussüsteem peale 10 minutilist mittekasutamisaega
  • Kuumeneb kiiresti
  • Digitaalne regulaator
  • Professionaalne 3m juhe
  • Kaasas kuumakindel matt

Vaata Diva Chromatix tootesarja e-poes!