Ja ongi käes aeg tutvustada teist kahte põnevat ilutarvikut. Nädala alguses rääkisin beautyblenderi perest pärit toodetest ja täna on midagi hoopis muud jutuks. Postituse lõpus ootab teid ka video, kus olen seekord nii elevil, et vahepeal ei tule sõnadki suust.

_DSC4748Esimesena astub täna lavale Vera Mona Color Switch Solo. No see nimi ei ütle küll midagi, ega ju? Tegu on väga lihtsa tarvikuga. Asja iva peitub selles, et karbikeses olev svamm puhastab hõlpsalt näiteks silmameigipintsli ühest toonist, et seda siis kohe mõne teise tooni jaoks kasutada. Selline värvide vahetamise svamm kulub ära nii jumestajatele, kes ei jõua näiteks mõnel moeshowl meike tehes iga modelli tagant silmameigi pintsleid puhastada ja siis nende kuivamist oodata, kui ka neile kes pintsleid kodustes tingimustes kasutavad. Videos näitan ka väikest demo. Kuigi fookus mängis minuga seekord trikke, peaks tulemus siiski arusaadav olema. Svammi saab kerge seebi ja sooja veega hõlpsalt pesta ning siis edasi kasutada.

Teiseks tooteks on MakeUp Eraser, mis oma olemuselt on lihtsalt üks lapp. Kui see märjaks teha, muutub see tõeliseks imelapiks ja ilma igasuguse muu vahendi või lisa-abita eemaldab näolt kogu meigi mõne lihtsa liigutusega. Minu elevust on videos näha ja ma olen absoluutselt vaimustuses sellest lapist! Tehnoloogia selle lapi taga väärib aplausi ja kiitust, sest mis saaks olla mugavam kui lihtsalt veega meigi eemaldamine?! Kui muidu kõiksugu lisatarvikud näonaha puhastamiseks tekitavad küll alguses elevust, aga hiljem siiski rutiinist pigem välja jäävad, siis see lapp tundub, et hoiab oma kohta minu igapäevases rutiinis kaua. Lapp peab vastu kuni 1000 masinpesu ning iga päev ei peagi seda üldse pesema. Lapp on piisavalt suur, et mõned päevad sellega hakkama saada – puhast pinda on seal küll ja veel. Videost näete ka kuidas lapp korjab meigi enda külge ja ei aja seda mööda nägu laiali. Eriti hästi tuleb see välja siis kui silmi puhastan. Muideks naha vastas on see lapp tõeliselt õrn ja pehme.

Mina soovitan soojalt kõik need neli vahendit üle vaadata. Meiki võtab meist vist küll pea igaüks maha, seega üks MakeUp Eraser peaks iga naise iluarsenali kuuluma. Ma vist kuulutan sellest lapist järgmised paar nädalat veel kõigile.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.