Habemed on viimastel aastatel kõvasti pildis olnud. Praktiliselt iga mees, kellel habe vähegi kasvab, kannab seda kodus, tööl ja puhkehetkel. Erandiks on need õnnetud, kes peavad habet igapäevaselt oma töö iseärasuse tõttu maha ajama ja need, kellel näopiirkonnas midagi märkimisväärset ei kasvagi. Naistel on ju õigus ja võimalus end jumestusega ehtida, meestel olgu õigus kanda habet!

Woody'se uued habemetootedAjalooliselt on habe olnud mehe elujõulisuse sümbol, väljendades ühtlasi tarkust, jõudu ning sotsiaalset staatust. Kui sajandeid tagasi võis igas suunas turritav habemepuhmas tähendada ihaldavate naiste kilomeetripikkuseid järjekordi, siis tänapäeval eeldab iga endast lugupidav naine, et mees oma aksessuaari eest ka vääriliselt hoolt kannaks. Sest kuigi habeme olemasolu on seostatud ka mingil määral laiskuse ja mugavusega, siis lohakas ei tohi ta mitte mingil tingimusel olla!

Woody’s on välja tulnud kolme uue imelise tootega, mis on mõeldud spetsiaalselt habeme eest hoolitsemiseks.

Woody’s 2in1 Beard Conditioner  – habemepalsam, mis võitis äsja ka Anne&Stiili ilulemmikute tiitli. Silub ja hooldab tõrksat habet ja nahka.

Woody’s Beard Oil – habemeõli, mis sisaldab makadaamia-, moringa- ja kukuipähkliõlide segu. Woody’se eriline koostis aitab rahustada, niisutada ja värskendada nahka ja näokarvu.

Woody’s Beard Balm – viimistleb ja hoiab su habet kontrolli all. Woody’se segu kookosõlist, pantenoolist ja naturaalsest mesilasvahast annab mõnusa läike ja hoiab kahusust kontrolli all.

Vaata Woody’se tootesarja e-poes!

Comments are closed.