Siis suundu aga agaralt Tradehouse’i! Emadepäev läheneb tormilise kiirusega, jäänud ongi vaid üksikud päevad ja pühapäeval see juba paistab. Ja arvestades kui kiiresti aeg läheb, on see põhimõtteliselt sõrmenipsu pärast käes. Kes aga kallile emale kingi tegemisega täiesti hädas on, aga midagi ikkagi kinkida tahaks, siis Tradehouse laias kaubavalikus on nii mõnigi kinkekomplekt täiesti olemas.

Organique skincare Kui on teada, et ema hindab näiteks näo- ja kehahooldustooteid, siis väga suure valiku leiab SIIT. Väga armas käsitööseepide komplekt on sarnane juba varem blogis läbi käinud seepidele. Ja ka värvilistest vannipallidest oleme me blogis juba varem rääkinud. Organique kehahooldustooted on kindlasti hea kink ning omast kogemusest oskan neid soovitada.
Kellel teevad meele rõõmsaks hoopis juuksehooldustooted, siis neile leiab hea kingivaliku SIIT. Eelmises postituses just rääkisin sellest troopilise lõhnaga komplektist. Kes kardab, et see lõhn võib liialt magusaks jääda, leiab Inebrya komplektide valikust kindlasti midagi mahedamalõhnalist. Mesauda manicureValikus on ka reisisuuruses kinkekomplekte – ideaalne emale, kellel on lähitulevikus plaanis üks mõnus puhkusereis.
Ma ei tea, kuidas teiega, aga minul võtab küll kogu see valik silme eest kirjuks. Eriti, et
valikus on ka näiteks suur hulk küünelakkide komplekte. Vihjena võin öelda, et üks neist komplektidest leiab oma tee siia blogisse juba sel kuul.

Usun, et mitmed teist leidsid siit nüüd viimase hetke inspiratsiooni ja leiate Tradehouse e-poest oma armsale emale just talle sobiva kingi.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.