Kätehooldusest ja sellest, kuidas mulle meeldib kui vannitoas on hea lõhnaga seebid, olen ma siin varemgi rääkinud. Aga sel korral pean juba järgmist väikest kätehoolduskomplekti kiitma. Et meil külalised kasutavad tualetti tihemini kui vannituba, panin komplekti just esimesse ning olen juba väga palju komplimente selle eest saanud!

Tradehouse Alter Ego Italy Arganicare Millest siis täpselt jutt? Alter Ego Arganikare sarjas on üks tõeliselt mõnusa lõhnaga käteseep ning kätekreem. Kuna nad on ka kenasti ühesugustes pudelites, siis sobivadki nad meie tualeti kraanikausi servale väga mõnusalt. Iga kord käsi pestes on kätekreem kohe sealtsamast võtta ning kõik naisterahvad vähemalt on sellist süsteemi väga kiitnud. Lõhnast ei hakka rääkimagi, seda on nad samuti kõik väga nautinud. Ma ise ka alati nuusutan käsi veel pärast pikalt. Kreem on mõnusalt niisutav ja imendub võrdlemisi kiiresti. Veidi peab käsi masseerima, aga see on vaid mõnusalt lõõgastav. See kreem on saadaval ka käepärasemas tuubis. Käekotis on see minuga alati kaasas ning ka on the go saavad mu käed mõnusalt niisutatud.

Niisiis, sama sarja käteseep ning -kreem kas vannituppa või tualetti kõrvuti seisma ja uskuge mind, käed saavad palju pehmemad, sest nii on paremini meeles iga kord pärast käte pesu ka neid niisutada!

Arganikare tooteid leiad meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Comments are closed.