Tradehouse Ilublogi

Ilu

Tradehouse Eesti suurfilmis „Minu näoga onu“!

Võib julgelt väita, et Eestis on lähiaastatel loodud vähe suurfilme, mille loomisel Tradehouse suuremal või vähemal määral poleks kaasa löönud. Tõenäoliselt sünnivad koostööd produtsentide ja kunstiloojatega just sellest, et Tradehouse Ilukaubamajas saavad ühe katuse all kokku professionaalsed grimmitooted, jumestusvahendid, juuksehooldusvahendid, parukad, juukselisandid – sisuliselt kõik, mida võtetel vaja.

Tihti on jumestajate ja grimeerijate töö veidi erinev sellest, mida üldsus ette kujutab. Glamuursete punaste huulte värvimise asemel soojas grimmitoas, kus peegleid kaunistavad reklaamidel nähtud lambipirnid, tuleb veeta pikemaid kui 12 tunniseid päevi ja öid erinevates võttepaikades, mis teinekord keset külma metsa asuvad. Küll aga on saadud kogemus, melu, ühise asja nimel vaeva nägemine ja eneseületamine pikki päevi väärt. Protsess ja lõpptulemus on veel eriti nauditavad, kui nii näitlejate ja tagatoa vahel tekib ühine hingamine ja sünergia. Nii me panimegi järgmisele suurprojektile „Minu näoga onu“ õla alla ning uurisime kahe näitleja mõtteid ja arvamust ilu, grimmitiimi ja maailma kohta.

„Minu näoga onu” on komöödiadraama keskealisest muusikakriitikust Hugost, kes peale purunenud suhet otsustab pöörata oma elus uue lehekülje. Ootamatult leiab ta aga end olukorrast, kus peab hoolitsema oma tähelepanu puudulikkuse käes vaevleva isa eest. See segab kõiki tema püüdlusi oma katkise mina parandamiseks ning on kustutamas lootust leida ellu uus armastus. Film põhineb päriselu prototüüpidel ning on sulam komöödiast ja draamast, see on lugu õnneootusest ja läheduse otsingutest. Filmi peaosades on Roman Baskin, Rain Tolk, Evelin Võigemast ja Maarja Mitt, kõrvalrollides teevad kaasa paljud teised tuntud Eesti näitlejad. Režissöörideks on Andres ja Katrin Maimik, produtsendiks Maie Rosmann-Lill ning tootjaks Kuukulgur Film. Film esilinastub 2017. aasta kevadel kinodes üle Eesti.

1.) Arvestades, et Sind näitlejana grimeeritakse pidevalt ning Su juuksed peavad palju töötlemist taluma, siis kuidas Sa kõike seda arvestades oma nahka ja juukseid hooldad?

Evelin Võigemast: Eks ma püüan teha kõik mis võimalik, et juuste ja naha eest hoolt kanda. Eelistan puhtaid ja kvaliteetseid tooteid. Juustest on tavaliselt kõige rohkem kahju, sest igasugused kuumad tangid ja pidevad lokkide keeramised mõjuvad juustele väga halvasti. Aga eks see kõik kuulub mu töö juurde.

2.) Milline on kõige suurem või erilisem välimuse muutumine, mis Sinuga mõne etenduse või võtte raames tehtud on?

Kõige pöörasemad grimmid on minu puhul olnud Tele2 reklaamides ja need
grimmimuutused pakuvad ka endale väga palju rõõmu. Ma olen olnud seal vana naine ja
vana mees. Grimeerijad tegid kortsusid kuidagi mastiksiga, võimendades minu enda
kortsusid. Tugevalt ülekaalulise tüdruku jaoks tehti spetsiaalselt minu jaoks peaaegu kogu
nägu kattev mask ja ka käed olid maskiga kaetud. Atleetliku sõjaväelase jaoks tehti mind
esialgu kiilakaks, ja siis kaeti pea väikeste karvadega, tulemuseks oli siilipea. Tele2
reklaamid algavadki tihti sellest, et kui kardinaalselt mind jälle muuta õnnestub. Tervisi
erakordsetele grimmerijatele Liisi Roht ja Siiri Lauri!

3.) Milline on näitlejate läbisaamine grimeerijatega? Kas omavahel ollakse pigem sõbrad ja on vaba atmosfäär või hoitakse suhtlus ainult professionaalsena? (näiteks, kas lava taga toimub pigem melu või lastakse näitlejatel rahulikult keskenduda enne esinemist jne).

Minu jaoks on grimeerija väga oluline inimene. On neid, kes on mulle väga kallid ja kelle
käekirja usaldan pimesi. Tähtis on, et grimeerija tabaks minu näo olemust ja eripära ning
ei püüaks mulle iga hinna eest kiisusilma šablooni näkku joonistada. Pigem on näitlejate ja
grimerijate vahel sõprus, aga see ei välista vaikust kui näitlejal on vaja keskenduda. Kõik
sõltub ikka konkreetsest tööst. Ja teatris teen endale väga hea meelega ise grimmi, kui
tegemist ei ole liiga keerulise tööga.

4.) Kuidas defineerid Sina ilusat naist?

Ilus naine on eelkõige enesekindel naine. Naine, kes on teadlik oma tugevatest ja ka
nõrkadest külgedest, oma isikupärast. Naine, kes on rahul sellega, mis tal on. Kes ei püüa
muuta end teiste naiste või trendide eeskujul. Ja armunud naine on alati ilus!

5.) Ning viimaseks, kas Sul on ka ilunippe või mõningaid soovitusi teistele jagada?

Usun, et ilu saab alguse eelkõige inimese seest. Seega rohkem julgust, rohkem
enesekindlust, rohkem rõõmu oma isikupärast, rahu iseendaga ja maailmaga. Rohkem
armastust.

 

1.) Arvestades, et Sind näitlejana grimeeritakse pidevalt ning Su juuksed peavad palju töötlemist taluma, siis kuidas Sa kõike seda arvestades oma nahka ja juukseid hooldad?

Maarja Mitt: Vabadel päevadel, kui vähegi võimalik, lasen näonahal puhata ega koorma seda meigiga. Näonahka aitab regulaarne koorimine, otstest kuivama kippuvaid juukseid aga keratiiniga rikastatud juukseõli.

 

2.) Milline on kõige suurem või erilisem välimuse muutumine, mis Sinuga mõne etenduse või võtte raames tehtud on?

Üllatusi on tavaliselt pakkunud ajastu grimm ja soeng. Näiteks kulmude peitmine Shakespeare’i „Eksituste komöödias” (keskaegne naiseideaal!) ning juuksepikenduste kasutamine lavastuses „Taevast sajab kõikseaeg kive”. Viimane oli tõeliselt rabav kogemus, sest juuksuril õnnestus leida minu juustega täpselt sama värvi juuksepikendused. Vööni ulatuvate kiharate kasvatamiseks pole mul kunagi kannatust jagunud.

3.) Milline on näitlejate läbisaamine grimeerijatega? Kas omavahel ollakse pigem sõbrad ja on vaba atmosfäär või hoitakse suhtlus ainult professionaalsena? (näiteks, kas lava taga toimub pigem melu või lastakse näitlejatel rahulikult keskenduda enne esinemist jne)

Kõik sõltub inimestest ja olukorrast, aga üldiselt saadakse ikka hästi läbi. Parim grimeerija on minu meelest selline, kes tajub olukorda ning oskab näitlejat vajalikul hetkel nõu või jõuga aidata. Kes saab aru, millal võib lobiseda ja millal tuleb keskenduda. Näitlejad võivad vahel käituda nagu jonnakad lapsed, sestap pean kõige rohkem lugu jumestajast-juuksurist, kes suudab pingelises olukorras rahulikuks jääda ega võta toolis istuja tujutsemist isiklikult. Mulle tundub, et parimad grimeerijad on ühtlasi head psühholoogid. Olen kohtunud ja koos töötanud mitme sellise inimesega ning selle eest väga tänulik.

4.)  Kuidas defineerid Sina ilusat naist?

Ilusat naist valgustab tema sisemine sära. See ongi kõige ilusam.

5.) Ning viimaseks, kas Sul on ka ilunippe või mõningaid soovitusi teistele jagada?

Minu enda jaoks on kõige parem iluravi magamine.

 

Fotod: Heikki Leis, Maario Masing, Renee Altrov

Eestimaa kaunimate juuste ilunipid!

Tradehouse Ilukaubamaja ja Anne&Stiil kuulutasid eelmisel kevadel messi Ilu Sõnum laval välja Eestimaa kaunimate juuste omaniku, kelleks sai kaunis linalakk Birgit Pillmann!

Ligi 300 kandidaadi seast pääses finaali 10 neidu ning auhinnapotti kuulusid nii aasta jagu juuksehooldustooteid Tradehouse Ilukaubamajalt, kui ka reklaamnäoks saamine. Uurisime Birgitilt, kuidas tema oma kiharaid hooldab ja kas tal on õpetussõnu jagada neile, kes samuti rapuntsli-välimust soovivad!

 

Birgit Pillmann

Eestimaa Kaunimad Juuksed 2016 võitja

Minu juuksed on…

Terved ja hoolitsetud juuksed on minu jaoks alati olnud naise kauneim ehe ning tervisliku ja emotsionaalse seisundi peegeldaja. Mul on loomulikud lokid ja see seab teatavad piirangud erinevate juukselõikuste valikul. Olen katsetanud mõned aastad tagasi ka pikka viltust tukka. Üsna kiiresti sai mulle aga selgeks, et pikkade lokkis juuste puhul on mugavam omada klassikalist lõikust ning aeg-ajalt varieerida kas järgulisema või lihtsalt sirge juukselõikusega, kui omada efekt-lõikust, mis nõuab igahommikust stiliseerimist. Mulle väga meeldis see väike muutus tuka näol, kuid ilus lõpptulemus oli minu jaoks siiski liialt ajakulukas. Sobiva juukselõikuse leidmine on kahtlemata üks tähtsamaid valikuid naise välimuse juures, kuna kaunis soeng annab hea enesetunde ja jääb silma ka teistele. Sama oluline on minu jaoks ka mugavus ja praktilisus, võimalus lahkuda kodust nii, et juuksed on vaid läbi harjatud, samas siiski hästi hoidvad ja näivad ka hoolitsetud. Lohutan end mõttega, et erinevad lõikus- ja soengutrendid võivad olla muutlikud, kuid kindlasti on terved juuksed ja loomulikkus alati moes.

Kuidas hooldan…

Võin tõesti kinnitada, et pikkade juuste igapäevane hooldamine ei nõua erilist pingutust. Mina pesen juukseid kõige sagedamini kord nädalas, sest mul on kuiv juuksetüüp ja paksudel juustel kulub kauem aega, et loomulikku rasu imada, seega ei näe need nii ruttu rasused välja. Lasen juustel õhu käes kuivada ja olengi juba minekuvalmis. Samuti katsun ma oma juukseid võimalikult vähe töödelda. Ma ei ole neid kunagi värvinud ning sirgendan-lokitan vaid eriliste sündmuste korral, kasutades seejuures korrapäraselt kuumakaitsega juuksehooldusvahendeid. Juuste kuumtöötlemine mõjub igal juhul väga kahjustavalt, seetõttu fööni minu kodust tõesti ei leia. Kui on olnud rohkem sündmusi, mille puhul juukseid soengusse sättida, püüan neid hiljem turgutada mõne maski või juukseõliga. Minu jaoks on näiteks juuste suurepäraseks niisutajaks kookosõli, mis aitab ka peanahka hooldada. Lokkis juuksed neelavad valgust rohkem kui peegeldavad, seega tuleb neid läike nimel ka rohkem poputada. Tavaliselt pöörame suurimat tähelepanu juuste nähtavale osale, kuid elujõuliste juuste saladus peitub eelkõige peanaha seisundis.

Mis on minu juuste ilu saladus…

Jah, sünnipäraselt on meile teatavad eeldused kaasa antud, kuid me saame ka ise oma juuste ilu heaks päris palju ära teha. Võtmesõnaks võiks siinkohal olla mõõdukus. Juukseid ei tasuks liialt üle hooldada, vastasel juhul muutuvad need rasuseks ja raskeks ning näevad väsinud välja. Saladus peitub aga mõistlikus koguses kvaliteetsete ja juuksetüübile sobivate toodete järjepidevas kasutamises. Juuste pesemisel lähtun alati teada-tuntud tõest, et loputada tuleb juukseid jahedama veega, sest see aitab sulgeda juuksekarva pinnassoomuse ja taastab selle loomuliku tugevuse ja elastsuse. Lisaks tasakaalustatud toitumisele on oluline ka rohke vee tarbimine, sest vesi aitab kehas toitaineid kiiremini juusteni transportida. Järgin kunagisi ema õpetussõnu, et peale pesu juukseid ei harja ning juuste kammimist tuleb alustada otstest, sest siis ei tõmba pusasse jäänud juustest täiesti terveid juukseid välja. Ja loomulikult on kaunite juuste üks tingimus ka korralik lõikus. Armastan väga romantilisi punutisi oma juustes, mille abil on kiiresti ja ilma juukseid kuumtöötlemata võimalik saavutada lihtne tütarlapselik või ka elegantselt pidulik üldilme.

Lemmikuimad juuksetooted, mida olen katsetada jõudnud ja mis on koha minu iluarsenali püsivalikus kinnitanud:

 

Tooteid testis Merilin Taimre aka Paljas Porgand!

Merilin on tuntud blogija, kes tegeleb fitnessi ja toitumisnõustamisega ning tema instagrami kontot jälgib lausa 21300 inimest! Kevade hakul testis ta mitmeid ilutooteid ja jagas tagasisidet ka meiega.

TurBlissi bioaktiivne mask 24K kullaga oli väga mõnus ja kerge peale kanda. Palju ei kulu, aga katab kenasti. Imestama pani, kui lihtne seda ka maha pesta oli. Näonaha tegi väga pehmeks ja siledaks. Sama sarja sära andev rabavesi kullaga on kindlasti tore toode suveks, andmaks sära juba päevitunud nahale.

Femelli lokitangid on võitnud kõigi südame, kes seda proovinud või mu lokke näinud! Olen nakatanud kõiki ja on tore näha, et sõbrannade kodud nüüd ka kvaliteettangide võrra rikkamad ja juuksed kaunimad! Suurepärased minu pikkadele juustele. Juukseid ei pea enam lõputult ja mitu korda ümber pisikese otsiku keerutama. Mu tagumikuni juuksed mahuvad kõik tangi ümber. Kuumeneb minutiga, lokid jäävad kiiresti sisse ja tulemus on tõesti kauapüsiv. Soovitan igaühele!

Kardashian Beauty sirgendaja on stiilse välimusega ja väga tõhus! Kuumeneb kiiresti ja selle lai plaat kiirendab kogu sirgendamisprotsessi! Ei kuivata, kriibi ega kärsata juukseid. Juuksed lausa libisevad plaatide vahel ning tulemus on ideaalne juba ühe tõmbega. Uus lemmiksirgendaja!

CHI juukselakk on väga tugevalt fikseeriv. Lõhn võiks olla meeldivam, kuid soengu tegemisel suur abimees. Ei tee juukseid rasuseks ning hoolimata tugevast fikseerimisest, on juuksed siiski õrnad, kohendatavad ja kammitavad.

Minu jaoks täiesti uudistoode oli Kardashian Beauty kuivpalsam. Polnud varem kuulnudki ning see on suur sõber päevadel, mil juuksed on tuhmid ning vajavad lisasära! Ka kuivšampoon on väga hea. Jällegi võiks parema lõhnaga olla, aga töö teeb ära väga hästi!

Mesauda Milano Make Up Pro Blenderil on nüüd küll eriline koht minu südames. Tagab täiesti veatu meigi ning peaks olema kohustuslik iga naise meigikotis! Švamm katab naha jumestuskreemiga ühtlaselt ja reaalselt blendib ära igasugused võimalikud jäljed.

Make-up Designory huulepulk (toon Eggplant) ja Mesauda Milano huulepliiats (toon Mademoiselle) on ideaalne kombo! Tooted on kauapüsivad ja mittemäärivad! Värvitoon on efektne ja jõuline ning väga naiselik! Huulepulk jätab ka huuled siidiseks ja ei kuivata neid. Mulle meeldib ka selle kerge läige ja mitte liiga matt efekt. Minu absoluutne lemmik!“

Merilin Taimre

Blogija, fitnessmodell, toitumisnõustaja

Sukeldu maagia maailma!

Täna toome lugejateni värvid, mis on erilised mitmes mõttes! Väikese fantaasia- ja tehnika valdamisega saab enda nahale, juustele ja küüntele moodustada imepäraseid maalinguid, mis helendavad kas UV-valguse käes ja/või pimedas.

 

“PaintGlow värvidega saab tuua pühade ja pidustuste hooajal oma tavalise jumestuse juurde toredaid vimkasid – näiteks UV-valguses helendav lainer või huuletoon. Vahva idee on kasutada UV-küünelakke küünemaalingutes, et õiges valguses muutuks kogu küünedisain. Need on värvid, millega saab lasta fantaasial lennata ja olla loominguline! Lisaks on PaintGlow värvid väga heade pigmentidega kergelt kasutatavad efektvärvid!”

Nele Pandis

Grimmikunstnik

 

“PaintGlow värve on võimalik nahale ja juustele kanda nii pritsimis-, puhumis-, maalimis- kui ka templitehnikaga. PaintGlow värvidega jääb tulemus äärmiselt omapärane ja efektne ning lisaks on võimalik värve kombineerida nii veepõhiste kui ka supra värvidega. Näiteks on selliseid pimedas helendavaid värve, mis on päevavalguses läbipaistvad, kuid samas helendavad UV-valguse käes. Muidugi on ka värve, mis on tavalise valguse käes nähtavad. Lisaks on eraldi UV-valguse käes helendavad tooted, mis ei helenda pimedas, vaid vajavad spetsiaalset valgust, mis muudavad maalingu eriti mänglevaks. Mängimisruum on üüratu ning koolitustel on tekkinud paljudel inimestel wowefekt, kus õhku kerkib küsimus, et kas tõesti annab sellist asja teha?!

Tradehouse Ilukaubamajast leiab rikkaliku värvipaletiga UV-valguses helendavaid PaintGlow tooteid: keha- ja näovärvid, keha- ja näogeelid, glitter kehageelid, juuksekriidid, juuksegeelid, küünelakid, huulepulgad, kangavärvid ja värvipulgad.”

PaintGlow tooted leiad SIIT

Liina Pihel

PaintGlow koolitaja

Tradehouse Koolituskeskus

Tradehouse Ilukaubamaja soovitab – Marju lemmikud!

Seekord toome lugejateni vanemdisaineri Marju lemmikud ilutooted, mis on teda Tradehouse Ilukaubamajas üle kahe aasta töötatud aja jooksul kõige enam köitnud!

b

Marju: Pean kohe alustuseks ära mainima, et olen väga laisk ja kärsitu ilutoodete kasutaja. Kui toode ei toimi või on mingil moel ebamugav või tüütu, siis jääb ta lihtsalt riiulile seisma. Juukseid olen värvinud juba üle 10 aasta ning paratamatult on tekkinud küsimus, kuidas saada juuksed igapäevaselt nii siledaks ja pehmeks nagu pärast salongikülastust.

b2

 

Šampooni ja palsami riiulilt on lemmikuks saanud CHI Argan Oil sari. Lisaks tuntavalt siledamatele juustele ja palsami kaitsele kõrgete temperatuuride ja UV-kiirguse eest, on tooted parabeenivabad. Tahan kindlasti katsetada ka CHI uusimat liiget – Rose Hip Oil sarja värvitud juustele, mille pudelite kujundus juba rõõmust käsi plaksutama paneb.

Mis juuste värvimisse puutub, lasen enda kallale ainult professionaalid. Minu punapeaaastaid on järjepidevalt saatnud Goldwell Elumen – vesiniku ja ammoniaagita intensiivne, särav ja kauapüsiv juuksevärv. Juuksur fännab selle toote kasutamist ja nii särava tulemuse üle ei suuda ka mina rõõmukilkeid tagasi hoida – täielik win-win! Kõigele lisaks parandab Goldwell Elumen juuksestruktuuri, seega lisaks läikele saan ka ekstra pehmed ja siledad juuksed.

Kuna punane on üsna kapriisne värv, eriti suvel, mil päike juuksed rebasekarva pleegitab, on minu vannitoas aukohal tooniv ja hooldav mask. Inebrya Ice Cream KroMask likvideerib kõik ilmastikust ja juuste töötlemisest tekitatud kahju. Tulemuseks on säravad, tõeliselt intensiivse värviga ülipehmed juuksed. Mask toonib kergelt ka väljakasvu. Väljakasvu värvimist see ei asenda, aga laiskadele annab pisut reageerimisaega juurde.

b4Olen vist üks vähestest naistest, kes on rahul sellega, mis mul on, ehk siis loomulike laines juustega. Vaatamata sellele tuleb ette päevi, kus lendlevate lainete taltsutamiseks on lihtsam kätte võtta sirgendaja. Diva Feel The Heat Cool Precious Gems juuksesirgendaja kuumeneb ja jahtub kiiresti, on lihtne kasutada ja argaaniaõliga immutatud plaadid jätavad juuksed siidiselt siledaks ja läikivaks. Disainerina pean lisaks toote toimimisele lugu ka, üllatus-üllatus, heast disainist ja seetõttu olen suur Diva toodete fänn.

Kuumakaitsena kasutan Alter Ego Italy Hasty Hi-T Security kuumakaitsespreid. See annab juustele mõnusa läike, ega jäta neid kleepuvaks, raskeks või lendlevaks. Juusteotstele lisaboosti andmiseks kasutan niisutava ja siluva toimega Inebrya Ice Cream Mango Fluid Star seerumit. Seerumil on mõnus mango lõhn, mis veel pikaks ajaks juustesse jääb.

Talvine versus suvine nahahooldus

Näo- ja kehahooldustoodete ning protseduuride valik sõltub suuresti aastaajast. Talvine aeg on ideaalne tugevamate keha- ning näohoolduste jaoks, kui samas suviseks kasutamiseks sobivad niisutavad ja kergema koostisega tooted.

1Talvel sobivad tugevatoimelised koorimised nahale. Üheks tõhusaks koorimismeetodiks on teemantlihvimine, mis on tugevatoimeline naha mehhaaniline koorimine teemantotsikutega aparaadi abil. Teemantlihvimine aitab vähendada aknearme ja pigmendilaike, sobib ideaalselt tuhmile ja sära kaotanud nahale ning mis peamine, silub peeneid kortse. Peale protseduuri on naha jume ühtlasem ja tervem, aga vajab kindlasti hooldusjärgselt päikesekaitsekreemi kasutamist, sest olenemata vähesest päikesevalgusest ja pimedast ajast on õrn nahk pigmendilaikude tekkele vastuvõtlikum.

Glükoolhappega näopuhastusvahend

Aparaadihoolduste kõrval sobivad talvistesse näohooldusrituaalidesse ka glükoolhappe sisaldusega tooted. Byotea Deep-Cleansing Exfoliating Gel on spetsiaalne 18% glükoolhappe sisaldusega sügavpuhastav näogeel, mis elimineerib nahapinnalt mustuse ja surnud naharakud. Toode ei jäta nahka punetama ega vaja pärast hooldust taastumist, on suurepärane ühtlustamaks nahatooni ning on suur abimees hüperpigmentatsiooni puhul. Oma tugeva toime tõttu ei sobi toode kindlasti suvisesse nahahoolduspaketti ega vahetult enne soojamaareisile sõitu. Naha kergeks rahustamiseks sobib Byotea Regenerating siluv mask näole, kaelale ja dekolteele. Õrna toimega mask taastab naha niiskustaseme, annab sära ning silub ja restruktureerib tõhusalt. Sobib isegi kõige tundlikumale nahatüübile.

Byotea pigmendivastane seerumKui võrrelda talve suvega, siis populaarsemad soojemal perioodil teostatavad hooldused spaades ja ilusalongides on tselluliidi vastu võitlevad ning ühtlast jume ja säraandvad hoolitsused. Tihti on mureks pigmendilaigud, mis ilmnevad siis, kui nahk toodab liigses koguses melaniini. Seetõttu tekivad nahapinnale soovimatud pruunid või mustad laigud, mida on raske kontrolli all hoida aktiivse päikese tõttu. See on ka põhjuseks, miks ei saa suvekuudel teostada tugevatoimelisi hoolduseid näole, küll aga on soovituslik kaitsta oma nahka pigmendilaikude tekke eest spetsiaalsete toodetega. Selleks soovitame korrigeerivat Byotea Anti-Blemished näoseerumit mesilasmürgiga, mis on lisaks vananemisvastase toimega. Pehme ning kerge konsistentsiga seerum aitab vähendada naha pigmentatsiooni ning hoiab ära uute pigmendilaikude tekke. Toodet võib kanda kogu näole või siis ainult probleemsetele piirkondadele.

 

 2

Liina Ojakann

Koolitaja, Tradehouse Koolituskeskus

Talvine jumestus

Talv on külm ja pime aeg, mis peidab endas ka omamoodi maagiat. Nahalt on läinud viimased mälestused suve päikesest ja nägu ümbritsevad karvased kraed ja soojad mütsid.

piltKõige olulisem aspekt, millele talvel jumestuses tähelepanu pöörata on kindlasti nahk. Karge külm ja vale hooldus muudavad naha kuivaks ja kestendavaks. Selle vältimiseks oleks mõistlik konsulteerida oma kosmeetikuga ja valida talveperioodiks niisutavam ja nn paksem kreem. Kindlasti tuleb arvestada sellega, et vahetult peale kreemitamist ei tasu joosta välja miinuskraadidesse, kuna kreemis olevad veemolekulid hakkavad kohe jäätuma, mis pole veel jõudnud nahka imenduda. See omakorda lõhub naha pealmisi kihte ja tekitab soovitust vastupidise tulemuse. Ka jumestuskreemi valikus tuleks lähtuda sellest printsiibist. Pigem valida vahapõhine jumestuspõhi kui väga vedel kreem. Siinkohal soovitaks Make-up Designory põhjasid, mida kasutasin ajakirja “Mood” esikaanestaari jumestamisel. Need katavad hästi, kuid samas ei pea paksu kihti näole kandma. Põskedega võib katsetada kas täiesti roosat külmast võetud look’i või neile mitte mingit tähelepanu pöörata – valik on kandja kätes.

Kui oled saavutanud perfektselt katva, kuid samas õhukese põhja, siis edasine on juba enda fantaasia vili. Talvel me pigem kaldume tumedamate toonide poole, mis on levinud ka moejumestuse maailmas. Maailma erinevate moenädalate lavad on tumedate huulte või silmade lummuses. Üldiselt ei soovitata neid koos kanda, kuid kui enesekindlust jagub ja üritus on sobiv, siis miks mitte reegleid rikkuda! Moelavadel nähtud huuletoonid on lausa mustad ja sügavad ploomilillad, samas on silmameik tähelepanuta jäetud või siis on kasutatud ainult kergelt ripsmetušši või lainerit. Kui kaldud pigem silmade väljatoomise poole, siis mida võimsam lainerijoon, seda parem. Talvel on liialdused silmameigis lubatud. Ka suitsusilm erinevates variatsioonides ei ole kuhugi kadunud. Toonid püsivad enamasti külmemal skaalal, nagu talvele kohane. Kulmud on endiselt lopsakad ja naturaalsed ning pigem harjatud kui rõhutatud. Hea toode kulmudele on läbipaistev kulmugeel, mida saab ka põnevate värviliste lainerite tegemiseks kasutada.

Jumestus on alati seotud meigikandja tõlgendusega sellest, mis talle sobib või kuidas ennast hästi tuntakse. Samas pimedal talvisel ajal võib katsetamisega julgem olla ja natuke kaduda jumestamise maagiasse. Miks mitte pidustustele minna tumelilla huulega või reedel sõbrannadega veini nautides pilgutada silmi, mis on kaunistatud natuke paksema laineriga kui tavaliselt. Las talv inspireerib!

3

Nele Pandis

Grimmikunstnik

Värvitud juuste spaa

Eelmises postituses tuletasin praegusel kiirel perioodil meelde, et aeg-ajalt tuleks enda jaoks aeg maha võtta. Keha tahab hoolitsemist, kuid ka juuksed tahaksid teinekord spaahooldust nautida.

alter ego italyAlter Ego Italyl on selleks puhuks Nourishing Spa sari, kust leiab tooteid näiteks värvitud juustele. Tegu on sellise pehmema tootesarjga, mis näiteks oma lõhnalt on väga mahe. Šampoon ja palsam ei ole üleliia kange, imala või liigselt magusa lõhnaga. Vastupidi, selline lõhn peaks igaühele sobima. Need tooted on mõeldud värvitud ja triibutatud juukseid kaitsma ja niisutama ning loomulikult eelkõige värvi kirkust säilitama. Minu juuksed püsivad Color Care šampooniga puhtad vähemalt kaks päeva, mis tähendab, et kuigi tegu on hooldva šampooniga, ei koorma see juukseid. Ka palsam on meeldivalt kerge, lihtne maha pesta ning ei jää juustesse. Juuksed on siidpehmed ning ei tundu, et nad jäid halvasti pestud. Teinekord “rammusamate” palsamitega nii võib juhtuda.

Niiet ärge unustage lisaks keha eest hoolitsemisele ka oma juustele hooldav pai teha. Nagu ikka, leiate tohutu valiku imehäid tooteid meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Vahukommiga puhtaks

Kuigi jõuluaeg justkui võiks olla aasta meeldivaim aeg, kus veedame palju aega oma pere ja lähedastega, on see paraku ka üks kiiremaid ja hullumeelsemaid aegu väga paljudele. Pühademelus ja aasta viimaseid toimetusi joonde ajades, tuleks kindlasti hetk endale võtta, et meel jälle selgeks saada ja uue jõuga kõik lõpule viia. Minu jaoks üks lemmikumaid variante on kindlasti lõõgastav vann.

Organique kehahooldusOrganique tootevalikus on väga hea valik erinevaid vannipalle ja seekord valisingi välja mangolõhnalise palli. Kuid sinna kõrvale on mul valitud üks hoopis isemoodi dušigeel. Tegelikult geel on selle kohta palju öeldud, sest konsistentsilt ja tekstuurilt meenutab see pigem vahukommi. Ja kes saaks vastu vaielda ühele lõõgastavale vanniõhtule põneva ja uudse pesuvahuga. Potsikust välja võttes on see tõesti nagu vahukomm, ent nahal toimib juba täiesti nagu tavaline pesuvahend, millega harjunud oleme. Lõhn on mõnusalt värskendav apelsin, mis jõuluajaga imeliselt kokku läheb.

Leia endale lõõgastavad tooted meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

 

Too oma lokirutiini veidi vaheldust

Kes meist poleks lokke keeranud sirgendaja, lokitangide või lokirullidega. Võimalusi on ju tegelikult mitmeid ja üht veidi teistmoodi lokkide tegemise võimalust ma täna teile näitangi. Minule selline viis väga meeldib ja oma soengutesse vahelduse toomiseks on see väga kihvt variant.

Femell lainetangid Alter Ego juuksevahtMillest siis jutt käib? Jutt käib Femelli lainetangidest, millega saab endale hõlpsalt ilusad vesilainelokid teha. Nende tangidega tehtud soengu eest saan alati palju komplimente ja tähelepanu ja milline naine siis aeg-ajalt sellist kiitust ei naudiks. Kui ma ikka olen oma soenguga vaeva näinud (kuigi see konkreetne  soeng võtab minul ca 15 minutit, mis ei ole mingi eriline “vaev”), olen väga õnnelik kui keegi sedsa ka tunnustab. Et lokid saaks eriti ilusad, kasutasin enne lokkide tegemist ka juustes Alter Ego Arganikare juuksevahtu. Absoluutselt võrratu lõhna ja meeldivalt kreemja tekstuuriga juuksevaht lisab juustesse läiget, niisutab neid ja muudab need kergelt käsitsetavaks. Aga pikka juttu pole, vaadake videost ise järele kuidas täpselt see kihvt soeng, millest siin räägin, sünnib.

Leia endale sobivaimad juuksetarvikud meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Sametised õied vanntoas

Teate kui kihvt on, kui hea toimega tooted ka kihvtid välja näevad või veidi põnevama tekstuuriga on. Mulle igatahes meeldib asi siis kohe rohkem, kui ta natukene erilisem on. Täna on teemaks Organique Bloom Essence sari, kuid peagi tutvustan teile üht eriskummalise tekstuuriga toodet veel.

Organique Bloom EssenceKõigepealt jäi mulle kohe silma see dušigeel. Tegu on sellise pudelis üsna vedelana paistva dušigeeliga. Ingliskeelne nimetus on sellel lausa shower jelly. Sellel on hästi mahe lillelõhn, mis mulle väga meeldib. Üldiselt ma eelistan pigem puuviljalõhnu, kuid see lõhn on väga mõnus. Dušigeel ise on roosa, kuldse läikega. Ja no kui ilus! See kuldne sädelus sellel on ka veidi teistlaadi kui muidu tavaline pärlmutterläige mõnel dušigeelil.

Kehakreem on samuti roosa ning üsna sarnase, ent pisut teistlaadi lillelõhnaga. Tegu on väga sametise ja tihke tekstuuriga kehavõiga. Mõnusalt rammus ja niisutav, kuid ei jäta nahale mingit ebameeldivat kihti. Mulle meeldib, et see imendub kiirelt nahka ja niisutav toime kestab pikalt.

Kui otsid mõnusalt mahedat ja naiselikku kehahooldussarja, siis Bloom Essence on see, mille järele käed sirutada. Ja nagu ikka, leiad selle meie e-poest!

Peatse lugemiseni,
Liina

Pehmed käed ja jalad

Käte-jalgade hooldus on teadupärast väga oluline. Ei taha meist keegi suvel kuivade ketendavate jalgadega ringi käia, nii nagu ei ole ilus ka kuivade kätegaolla. Vähe sellest, ka endal on ebamugav. Minul vähemalt.

Organique nahahooldusMõnda aega tagasi kirjutasin oma kogemusest ühe vahva jalamaskiga SIIN. Sellist tulemust tuleb hoida ja üks liige võrrandis on kindlasti niisutav jalakreem. Värskendava lõhnaga Organique jalakreem on sel puhul väga hea variant. Kui muidu on jalakreemid üsna paksu ja tihke konsistentsiga, siis see on üksjagu kergem. See tähendab minu jaoks seda, et esiteks kreem imendub kergelt nahka ning kuna eelistan kodus pigem paljajalu olla, saan kiirelt ka liikuma. Ja samas võib ka sellega teha nö öist turgutust: paks kiht jalakreemi peale ning sokid jalga. Hommikul on jalad veelgi pehmemad. Eks see, et talv on käes ja keegi meie jalgu ei näe, ei tähenda, et need ära võiks unustada. Vastupidi, päevad läbi kinnistes jalatsites haudumine ei mõju jalgadele hästi. Kui olla juba harjunud ka talvel jalgade eest ilusti hoolt kandma, on suvele vastu minek hulga lihtsam.

Käed tahavad samuti tähelepanu ning kätele on Organique’l sarnase tekstuuriga kätekreem. Dermo Expert sarja kuuluv kätekreem on taaskord kerge, kiirelt imenduva konsistentsiga. Kreemil on mahe tumedate marjade, minu jaoks põldmarju meenutav lõhn. Kätele ei jää ebameeldivat kihti ning sarnaselt jalakreemile, saab kiirelt oma toimetuste juurde naasta. Mulle meeldib, kuidas mõlemad tulevad pumbaga pudelis. Mingist tuubist pigistada, või potsikust koukida neid kreeme ma ei tahaks. Pealegi on need pumbad nii hea süsteemiga, et üks pumbatäis on täpselt paras kogus kätele. Jalgadele saab siis vajadusel juurde pumbata seda kreemi.

Kui eelistad sarnaselt minule kerge koostisega, kiirelt imenduvaid kreeme, mis ei jätaks nahale ebameeldivat kihti, siis suundu meie e-poodi, kus leidub suur valik häid tooteid!

Punaste viljadega värvihooldus

Olen põhikooli keskelt saadik oma juukseid värvinud. Nii on minu vannitoariiuleid, muudele sarjadele lisaks, kaunistanud alati midagi värvitud juustele. Ja praegu on oma aukoha vannitoas sisse võtnud ühed mõnusad CHI tooted.

CHI Rose Hip OilCHI Rose Hip Oil sari värvitud juustele sisaldab kibuvitsamarjaõli, C-vitamiini, antioksüdante ning värvi kaitsvaid komponente. Värvitud juus on alati töödeldud ja pisut kuivem ning kahjustunum kui seda oleks täiesti loomulikul juuksel. Seega tasub kindlasti juba ainuüksi värvi erksuse säilitamise nimel käsi just värvitud juustele mõeldud toodete poole sirutada. Värvitud juuksed on niikuinii justkui omaette juuksetüüp, seega tasub panustada nende heaollu. Ja Rose Hip Oil sarja tooted on üks ideaalne viis selleks. Lõhnast on tunda, et lõhnanootides on sees punaseid marju ja vilju. Teinekord tundub see lõhn esimese asjana hommikul nii isuäratav, et kõht läheb kohe kiiremini tühjaks. Aga, et ilu nõuab ohvreid, on mu juuksed seda väärt. Minu pastelsetele juustele see sari igal juhul mõjub väga hästi. Juuksed on siidpehmed, läigivad ja värv ei jookse ka kohe kahe pesuga peast minema. Selle sarjaga juuksepesude vahesid venitada ei anna, sest kauem juuksed puhtana ei püsi. Olulisem on siiski, et juuksed ei lähe ka kiiremini mustaks. Muideks madal pH-tase nendes toodetes aitab juuksepinda siluda ja tõesti juuksed kuivavad ka õhu käes üsna siledaks. Teinekord kipuvad õhu käes kuivades juuksed veidi kahuseks kuivama, kuid mitte selle sarjaga.

Mina julgen neid tooteid soojalt soovitada. Eriti mõnus on näiteks juustessejäetav palsam, mida pihustan pärast pesu niisketesse juustesse. See annab oma väikese lisa juba niigi heale toimele juurde. Hellita oma värvitud juukseid CHI toodetega, mille leiad nagu ikka, meie e-poest. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Nahahooldus otse loodusest

Tänapäeval on looduslik nahahooldus, orgaaniline toit ja muu säärane väga hinnas. Armastan ka mina täiesti looduslikke tooteid oma rutiinidesse põimida, et mu nahk ja juuksed saaksid tänapäevaste tehnoloogiate kõrval ka seda kõige puhtamat hooldust. Üks hea bränd mille poole sel puhul pöörduda, on Organique ja nende Pure Nature sari.

Organique Pure NatureMa ei hakka liialt pikalt seekord rääkima, sest videos räägin igast õlist veidi lähemalt. Juttu tuleb näiteks Surnumere mudast, seesamiõlist, argaaniaõlist ja kookosõlist. Eelkõige sellest kuidas minule neid kasutada meeldib. Küll aga tasub eraldi mainimist see, et kõikidel õlidel on tihti mitu otstarvet ja nad on meile mitmel moel kasulikud. Nii nagu meile sobivaimad eeterlikud õlid, saab enda jaoks sobivaima õli välja selgitada lõhna järgi. Ajurveeda õpetuse järgi sobib igale inimesele see õli, mille lõhn talle enim meeldib. Seega kui muudmoodi valikut langetada ei oska, siis keha tunneb selle sobivaima variandi ise ära. Kas pole mitte kihvt? Lasengi teil nüüd videost ise kuulata kuidas mina üht või teist õli ise kasutan.

Peatse lugemiseni!
Liina

Kui hindad kiiret ja lihtsat meigieemaldust

… siis pöördu julgelt Mesauda Milano poole. Tavaliselt olen neist rääkinud jumestuse ja küünelakkide võtmes, ent ei tohi unarusse jätta ka nende naha eest hoolitsevat poolt.

Mesauda Milano nahahooldusMesauda Milano abil saab näole kauni jumestuse, kuid meigist tähtsamgi on selle tõhus eemaldamine. Selleks puhuks on Mesaudal olemas näiteks viimase aja üks populaarsemaid tooteid mitsellaarvesi. Cool Water mitsellaarvesi on ideaalne nendeks puhkudeks, kui meik on igapäevane ja mahedates toonides. Vähemalt mina eelistan mitsellaarvett nö igapäevase meigi puhul. See on mõnusalt kerge ja kiire viis meigi eemaldamiseks. Mitsellaarvesi oma olemuselt juba on kerge koostisega. Selles sisalduvad mitsellid on need staarid, mis nahalt mustuse ja meigi endasse tõmbavad ning nahalt eemaldavad. Kui olen endale teinud tumeda suitsusilma või huul on sügiseselt tume, siis armastan juba pöörduda veekindla meigieemaldi poole. Kahefaasilised meigieemaldajad reedavad alati oma võime eemaldada ka veekindlat meiki. Ja sinna kategooriasse liigitan mina lisaks veekindlatele ja kauapüsivatele toodetele ka tumedad ja tugevad toonid. Neid lihtsalt on millegi eriti efektiivse, nagu näiteks Xpress Make Up Removeriga, tohutult mugav eemaldada.

Mesauda Milano nahahooldusPuhas nahk tahab alati ka niisutust ja kreemide valik on Mesaudal meeldivalt lai. Minu valituks on Good Times, mis on tekstuurilt vedelapoolne ja mõnusalt kerge. Kusjuures esimene kord kui selle lahti tegin, suutsin seda suures osas purgist välja valada. Vot nii vedel see ongi. See juba vihjab kui kerge tekstuuriga see on. Nahale kandes tundub see nii siidjas ja pehme. Lõhn on sellel ka kerge ja on välja töötatud spetsiaalselt nii, et see võimalikult vähe ärritaks. Lisaks sellele pole selles kreemis parafiinõli, lanoliini ega ka muid loomseid niisutajaid. Täiesti veganite sõbralik kreem! Muuseas, eriline on see kreem ka seetõttu, et see kaitseb nahka väliskeskkonna saaste eest.

Külm sügis on kogu täiega käes ja on aeg oma suvine nahahooldus välja vahetada. Mesauda Milano on selleks väga hea valik! Nende tooted leiab ilusti meie e-poest, nagu ikka. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Elastsed ja tihedad juuksed

Võib vist öelda, et sügis on lõpuks käes. Septembris saime veel mõnusalt sooja vananaiste suve nautida, kuid oktoober nii helde pole. Taevas on hall, tuul teeb kurja pahandust ja olemine on üleüldse kuidagi morn. Mis selle vastu teha? End poputada ja särama panna!

Alter Ego Italy B.ToxkareAlter Ego Italy üks mitmetest juuksehooldussarjadest B.Toxkare tuleb siinkohal äärmiselt lahkelt appi. Eriti sobivalt on see mõeldud ka kõigile juuksetüüpidele. Tegu on juukseid turgutava ja tõstva sarjaga, milles sisalduv hüaluroonhape muudab juuksed lopsakaks ja säravaks. See sari aitab juukseid hoida kauem nooruslikena ning aitab lisada juustele tihedust. Kõige parem on kasutada näiteks šampooni ja palsamit salongihoolduse järgselt. Mõlemad aitavad hoida hoolduse tulemust, niisutavad ja siluvad juukseid ning lisavad juustele elastsust ja kohevust. No ja ärgem unustagem meeldivat lõhna!

Kui oled oma juukseid hiljuti salongihooldusega poputanud, siis ära mingil juhul unusta nende eest ka edasi hoolitsemast. B.Toxkare on selleks üks parimaid valikuid, seega tead mida meie e-poes endale ostukorvi lisada. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Juuksevärvid julgetele

Tänane teema on minu jaoks üsna põnev ja südamelähedane. Täpsemalt siis on luubi all eriti julged juuksevärvid.

Herman's Amazing juuksevärvidMina olen aastaid olnud juuksevärvidega üsna agar katsetaja. Lapsena olid mul heledad blondid juuksed, kuskil põhikooli keskel lubas ema mul hakata blonde triipe sisse tegema. Üheltmaalt läks blond üle pea, et klassikalist kartulikoort natuke elavdada. Keskkooli alustasin tumedate juustega ning lõpetasin karamellpruunidega. Sealt edasi kõikus veidi aega tumedamate ja heledamate toonide vahel, kuni leidsin enda jaoks erkpunase. Erkpunased juuksed on mul olnud kahel korral, nende vahepeal mahtus tumelilla, pastelne lilla, loomulik punane. Nüüd olen ringiga jõudnud erkpunase ja taaskord pastelse lilla juurest millegi juurde, mida mulle meeldib kutsuda roosa kulla tooniks. Aga olgem ausad, üha enam mõtlen jälle erkpunasele. Kõige nõudlikum juuksevärv üldse, aga nii ilus.

Kes on sama julge katsetaja kui mina, siis Tradehouse tootevalikus on väga kihvtidDSC02159. Need on nö “otsevärvid”, mida pole vaja millegagi kokku segada ega kuidagi otseselt valmistuda. Ainus konks on see, et mida poorsemad juuksed, seda paremini need peale jäävad. Eriti toonitruud jäävad nad muidugi blondeeritud juustele. Nii on baas heledam ning juus selline, millele värv hästi kinnitub. Mulle meeldib selliseid värve lisaks algsele eesmärgile kasutada ka kui värvivärskendajat. Selleks segan neid maski sisse ja nii saab juuksevärvi eluiga pikendada. Tradehouse e-poes on olemas ka värvikaart, millelt näeb hästi kuidas üks või teine toon juustele jääb. Seega miks mitte nüüd teha teoks see väike salasoov juustele julgem varjund anda?

Leia enda lemmiktoon Tradehouse e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Jalad beebipehmeks!

Mul oli ilus plaan teieni sel nädalal kaks videot tuua, ent minu tehnika otsustas puhata ja minuga koostööd mitte teha. Aga siis tuleb teemad ära vahetada ja loodan, et nädala lõpus saan teid juba videoga kostitada. See selleks. Täna räägin teile tootest, mille kasutamine on üks veidramaid, kohati rõvedamaid kuid tulemus oh kui hea!
Baby Foot Easy PackNäo- ja juuksemaskid pole kellelegi üllatus. Kuidas on aga jalamaskidega? Mina proovisin Baby Foot sokke, mis mingis mõttes on kui jalamaskid. Aga tulemus on veidi aja möödudes ikka silmnähtav ja tuntav. Tööpõhimõte seisneb selles, et hoiad geeliga täidetud kilest sokke tund aega jalas ning siis loputad jalad leige vee ja seebiga üle. Ning jääd ootele. Minul tiksus nädal täis ja vist võib öelda, et 90% lõpptulemusest täidetud. Nende sokkide eesmärk? Nahapaksendite eemaldamine. Töö saab oi kui hästi tehtud ja ilma minupoolse vaevata. Esimene õhtu pärast sokkide kasutamist tundsin, kuidas jalad olid veidi karedamad. Küll jäid kannad voodipesu külge ja oli üleüldse kare tunne kui jalad teineteise vastu hõõrusid. Siis ma unustasin mõneks päevaks kõik ära, kui üks hommik dušialt tulles nägin, et jalad täiesti narmendavad! Nahk talla alt oli no nii lahti kui lahti. Istu aga maha ja hakka nokkima. Rõve!

Baby Foot Easy PackPaar päeva siis käisin selliste narmendavate jalgadega ringi (oh kui hea, et praegu ei ole lahtiste jalatsite ja paljajalu käimise aeg!). Lahtise naha sai hõlpsalt ära tõmmata ja mingit väikest nokkimist polnud. Ei taha liiga detailseks kirjeldustega minna, aga nahk tuleb maha ikka suurte tükkidena. Paksenenud naha kandadelt sain täna hommikul väga kergelt dušiall maha lihtsalt hõõruda. Ja nüüd? Nüüd on mu jalad nii pehmed. Kui vahel jääb jalahooldus unarusse või muutub talla all ja kandadel nahk kiirelt kuivaks ja karedaks, on hea mõned korrad aastas selline tõeline uuenduskuur jalgadele teha. Asi näeb tõesti välja nagu uss vahetaks nahka. Üks kõige veidramaid kogemusi, aga tulemus on tõeliselt super!

Kellel karjuvad jalad ühe korraliku hoolduse järele, siis ma soovitan kindlasti teil need sokid endale soetada ja jalgadele uus elu anda!

Peatse lugemiseni!
Liina

Geeljad lehtmaskid? Mis need veel on?

Kas mäletate, kuidas mõnda aega tagasi rääkisin silmamaskidest? Mitte neist, mis ööseks silmadele käivad, et pimedam magada oleks. Ikka neist, mis silmaalust nahka turgutavad. No täna tutvustan sama brändi sama tüüpi maske, ent kogu näole. Ehk saage tuttavaks: geeljad lehtmaskid!

kollageenmask
Vähe sellest, et Beauty Face kollageenmaskid näevad kihvtid välja ja nendega on tore elukaaslast hirmutada, on nendega ka eriti mõnus lõõgastuda. Lugu lihtne: parimaks tulemuseks koori nahk, sea valmis enda jaoks lõõgastav atmosfäär, ava maski pakend, aseta see 20-30 minutiks nahale ning naudi. Toimeaja lõppedes masseeri nahka ka pakendisse jäänud seerum ning ära loputa. Sinu kollageenmaskturgutust saanud näonahk tänab Sind. Ükskõik kas valid lõõgastumiseks kiire nädala alguse, unise nädalalõpu või hoopis nädalavahetuse, üks õige enesepoputamise tund ei saa ju ometi näomaskita mööduda. Ja kui maskid on värvilised ja uudsed, on asjal veel oma väike kiiks juures. Kollageenmaskide valik on suur ja lai. Valikus on kullasisaldusega, pärliekstraktiga, punase veini ekstraktiga ja mitmete muude eksootiliste ja vähem eksootiliste toimeainetega maske. Maske on igale nahatüübile ja naha seisukorrale, seega igaüks saab välja valida just selle endale sobivaima maski. Nädala lõpu puhul võiks ju sõbrannad külla kutsuda ja mõne lõbusa komöödia või hoopis romantilise draama kõrval üheskoos end poputada ja näomaske teha. Vanusest hoolimata on kvaliteetaeg lähedastega oluline ja miks mitte ühendada mitu head ja olulist tegevust, eks.

Oma lõõgastumisõhtuks sobivaima näomaski leiad meie e-poest!

Peatse lugemiseni!
Liina

CHI Keratin sari teeb juustele pai

Jätkan ka täna juuksehoolduse teemadel. Juustesse ei saa liiga palju investeerida ja ma usun, et püsilugejad juba teavad, et ilusad hooldatud juuksed on minu jaoks tohutult olulised. CHI juuksehooldubränd on meil siit varemgi läbi käinud ja täna tutvustan teile taas üht CHI sarja.

CHI KeratinCHI Keratin sari tuleb kuldsete korkidega pudelites. Sari lõhnab väga mõnusalt, kuid teatud lõhnade seletamine kirjapildis on justkui tühi töö. Vähemalt mina seda nii täpselt teha ei oska. Küll võin öelda, et kes on tuttav CHI Infra sarjaga, siis sellest lõhnab Keratin sari täiesti erinevalt. Infra on veidi piprasem ja maskuliinsem kui Keratin, mis on siiski magusam. Aga lõhn lõhnaks, eks? Keratiiniproteiiniga rikastatud šampoon ja palsam hooldavad kahjustunud juukseid ja kaitsevad juustes loomulikult esinevat keratiini. Lisaks mõlemad ka niisutavad juukseid, andes sellega juustele elastsust ja elujõudu juurde. Nii palju kui mina kuulnud olen, siis võikski keratiinhooldust kasutada vaheldumisi niisutava hooldusega. Üks rikastab juukseid ja teine niisutab, koos moodustavad ideaalse tasakaalu, et juuksed ei läheks rabedaks ega saaks ühest liialt ülehooldatud.

Lisaks muule on selles sarjas ka põnev CHI Keratin K-TRIX 5 silendav hooldustoode, mis aktiveerub sirgendaja kuumuse mõjul. Seega sirgendaja tulemus jääb veelgi siidisem, pehmem ja “puhtam”. Kõigele lisaks hoiab see toode sirgendaja loodud tulemust kuni lausa viis päeva. Eks see sõltub muidugi kas juuksed nii kaua üldse puhtad püsivad. Ja kui juukseid peab pidevalt kinni hoidma, siis on lugu ka pigem veidi nutusem. Aga vähemalt on kindel, et selle tähtsa ürituse või kaks peavad juuksed ilusti vastu. Muide, kas ma olen maininud, et CHI tooteid ei testita loomade peal? Suur plusspunkt brändile!

PS: seda teksti kirjutades on mul jalas ühed eriti põnevad “sokid”, mille testimine võtab aega ca nädala. Seega juba paari postituse pärast räägin teile oma veidi kentsakast kogemusest. Uskuge mind, see väärib ootamist!

Leia omale sobivaimad CHI Keratin sarja tooted meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Siledad juuksed sirgendaja abita

Minu juuksed on üldjuhul sellised, et kui ma nad niiskest peast läbi kammin, kuivavad nad pulksirgeks. Seega kui nad on parasjagu heas seisukorras ja ma neid oluliselt näiteks blondeerinud pole, pole tingimata sirgendada vajagi. Aga kui juuksed on jälle heledamad nagu praegu, võivad nad ka pisut kahuseks kuivada. Siis on sirgendaja (mis ühtlasi ka seda kahusust kuuma tõttu ajapikku lisab) jällegi hea abivahend juuste kiireks silumiseks. Regulaarset kuumtöötlust ma aga väldin ja lasen juustel ka näiteks alati loomulikult kuivada. Sellisel juhul ma tahan, et minu šampoon-palsam teeksid osa sellest silumisest ise ära.

Inebrya Liss PerfectJa Inebrya ei vea mind siin kohal alt. Neil on üks kena lilla sari nimega Liss Perfect. Tegu ongi juukseid siluva sarjaga ja pean ütlema, et ma olen väga meeldivalt üllatunud. Liss Perfect tooted lubavad juukseid siluda, vähendada kahusust, muuta juuksed pehmeks, kaitsta neid UV-kiirguse eest. Muuseas, UV-kaitse on miski, mis võiks enamikes juuksehooldustoodetes sees olla. Miks? Sest muuhulgas aitab see ka suvisel-päikselisel ajal juuksevärvil kauem kaunina püsida. Kõige tugevamalt tundsin ma Liss Perfect sarja siluvat mõju, kui märgade juustega magama läksin. See on miski, mida ma pea kunagi ei tee, kuna siis on kahused juuksed hommikuks garanteeritud. Üldiselt eelistan pead pesta alati hommikuti, kuna nad püsivad siis kauem puhtana. Vastsündinu kõrvalt aga seda luksust alati pole ning teinekord tuleb leppida õhtuse peapesuga. Viimati kasutasingi just selle sarja tooteid, harjasin niisked juuksed läbi ja hommikul olin tohutult üllatunud. Mu juuksed nägid välja nagu ma oleksin neid muul moel viimistlenud, kui lasknud öösel padja peal kuivada. Oleksin võinud isegi mingile vabamale üritusele minna ja poleks pidanud bed head’i pärast muretsema. Ja kuumtöötlust polnudki vaja.

Kes võitleb sarnaste muredega, siis teie vannitoariiul igatseb väga neid lillasid pudeleid-potsikuid! Leiate need meie e-poest. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Unusta igavad küünelakid!

Kuigi see lause kõlab väga Topshopilikult, on mul ikka tõsi taga. Aga kuna kõik on uus septembrikuus, räägin põnevatest ja minu jaoks veidi uudsetest küünelakkidest. Vaheldust vajame me ellu kõik ja kui midagi suurt ette võtta ei taha, piisab veidi uuenduslikumast või lihtsalt enda jaoks uuest maniküürist. Särtsu ja põnevust igapäeva maniküürile lisab selline vahva bränd nagu Layla Cosmetics.
Layla Cosmetics küünelakidLayla Cosmetics valikus on mitu erineva viimistluse või tulemusega lakitüüpi ning igaühes terve plejaad toone, mille vahel valida. Näiteks on valikus holograafilised lakid, peegelefektiga lakid, temperatuuritundlikud lakid. Kõiki ei jaksa üles loetledagi. Ühed mu lemmikud ongi just Thermo Polish Effect sarja lakid. Need on piisavalt tagasihoidlikud, Layla Cosmetics Thermo Polish Effectet mõjuda tavalise lakina, ent küünetipud on teist tooni ilma vaeva nägemata. Veel on väga põnevad ka holograafilise efektiga lakid. Justkui oleks pärlmutter, kuid neid värvivarjundeid on sees nii palju, samas kui põhi on mingi konkreetne toon. Tulemus on mänglev, sillerdav ja kergelt ruumiline. Praegusesse septembrisse sobib see hästi, eriti kui olla nagu mina. Kui esimene sügiskuu kukub, tahaks unustada heledad pastelsed toonid ja pöörduda millegi tumeda poole. Ent päike paistab täna nii ilusti, et päris süsimusta poole ka ei tahaks käsi sirutada. Kellele meeldivad pärlmutterlakid, siis peegliefektiga lakid võivad olla teie jaoks. Sära seal sees on peenem, seega efekt on hoopis teine kui mõne tavalise metalse läikega lakga. Ja magnetefektiga lakid on ju samuti veel midagi eriti põnevat. Näha kuidas magnet veel kuivavast lakist mustri välja meelitab on minu meelest väga kihvt. Ja need mustrid ju sõltuvad ka sellest missugune magnet parasjagu olema satub. Mulle meeldiv, kuidas Layla Cosmetics lakkidel on magnet kohe korgi peal, seega ei pea muretsema, et mõni eraldiseisev magnet ära kaoks kuhugile.

Seega kes tahab oma uude septembrikuusse veel midagi uut tuua, suunduge meie e-poodi, kus on tõeliselt nauditav valik väga erineva tulemusega küünelakke.

Peatse lugemiseni!
Liina

Taastame juuste niiskustasakaalu

Kui eelmises postituses oli põhirõhk naha niisutamisel, siis sel korral on fookuses jälle juuksed ja üks niisutav juuksehooldussari. Keratherapy keratiiniga rikastatud niisutav hooldussari on siin kohal päeva staar.

Keratherapy MoistureSinise-valged pakendid juba vihjavad, et tegu võib olla niisutava sarjaga. Sarja kuuluvad šampoon, palsam, mask, õli ning pähejäetav palsam. Muuseas, maski ehib uhkelt “klientide lemmik” märgis! Seega tegu on ilmselgelt juba armastatud tootega ja usun, et nii mõnigi teist armub sellesse samuti. Minu heledad, keemiliselt töödeldud juuksed igatahes armastavad seda sarja. Et tegu on keratiiniga rikastatud sarjaga, nagu Keratherapy puhul ikka, loputan neid juustest välja eriti hoolikalt. Keratiiniga tooted kipuvad end juustesse unustama ja teinekord on pärast pesu hoopis tunne, et pestud neid küll ei saanud. Seda eelkõige palsami puhul. Ent see ei tähenda, et tegu oleks halva tootega. Ei. Lihtsalt nii toitev ja “rammus” on keratiin. Ja mida väga tihti juuksetoodete puhul ei näe on see, et sarja tooted on erineva lõhnaga. Kui näiteks šampoon ja pähejäetav palsam on värsked ja kergelt magusa lõhnaga, siis mask on hoopis magus-mõrkjas. Vot siis!

Niisiis, kui juuksed vajavad turgutavat niisutust, on Keratherapy niisutav sari just see, mille poole oma sõrmed sirutada! Selle ja ka teised Keratherapy sarjad leiad meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Argaaniaõliga nahk siidpehmeks

Praegusel perioodil on minu nahk väga kuiv. Kuna sünnitasin kolm ja pool nädalat tagasi, on mu nahk väga palju veega kokkupuutes. Küll tuleb ise rohkem duši all käia ja kõik veelgi puhtamana hoida, siis on vaja last mähkmevahetuste ajal pesta. Seega nahk saab veidi rohkem vatti kui ta harjunud on ja nii on vaja häid nahahooldustooteid.

Byothea Argan Oil nahahooldussariÕnneks on Byothea Argan Oil sari täpselt see, mida vajan. Sarja kuuluvad niisutav dušigeel, nahakoorija ja niisutav kehapiim. Kõik kolm lõhnavad ühtviisi meeldivalt ning sisaldavad orgaanilist argaaniaõli. Teadupärast ongi argaaniaõli just eriti kuivale nahale mõeldud ning läbi aegade on seda kasutatud naha niisutamiseks, kestendava naha leevendamiseks ja ka juuste toitmiseks. Muide, argaaniaõli kasuatakse ka toidulaual, ent söödava ning kosmeetilise argaaniaõli valmistusviisid peaksid õige pisut erinema. Aga tagasi meie toodete juurde. Mu nahk on palju rahulikum ja ei ole seda sarja kasutades üldse nii kuiv, kui ta siin vahepeal jõudis olla. Nahk ei ketenda ja loomulikult lõhnab eriti hästi. Soovitan seda sarja soojalt, ükskõik kas naha kuivus on tingitud mõnest elu- või elustiilimuutusest, või on nahk loomupärast pisut kuivem. Külm aeg hingab juba kuklasse ja siis on niisutavad tooted meie riiulitel eriti teretulnud.

Byothea Argan Oil sari on leitav meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

 

Reisi juuksehooldust ohverdamata

Suve lõpp paistab, aga sügis ja talv toovad tihti endaga kaasa põnevaid reise. Miks mitte võtta ette veel mõni kihvt suvelõpu väljasõit sõpradega? Et pakkimine oleks lihtsam, haaraksin mina kaasa erinevaid reisimõõdus komplekte. Sest miks ohverdada näiteks juuksehoolduse terviklikkust, kui reisikomplektide valik on suur ja lai ja komplektide sisud mitmekülgsed.

Biosilk Silk TherapyNäiteks üks tänuväärt reisikomplekt juustele on Biosilk Silk Therapy Travel Set. Sellesse komplekti kuuluvad Biosilk Silk Therapy šampoonBiosilk Silk Therapy palsamBiosilk Silk Therapy pähejäetav hooldusvedelik ning Biosilk Silk Therapy pähejäetav palsam. Ehk lisaks klassikalisele šampoon-palsam kooslusele on lisaks veel kaks hooldustoodet, mis tähendab seda, et kusagile minnes saan 100% kindel olla, et mu juuksed saavad hooldatud sama hästi kui kodus olles. Ei pea muretsema, et äkki hotelli tooted kuivatavad liialt või minema otsima reisisuuruses šampooni-palsamit ning jätma kõrvale lisahoolduse. Ja tegelikult miks mitte kasutada reisikomplekte kui “testreid”, tänu millele ilma suure pühendumiseta proovida kas üks või teine juuksehooldussari mu juustele üldse sobib. Mis mulle Biosilk reisikomplektide juures veel meeldib, on see, et lisaks mitmekülgsele valikule on  igas komplektis kaasas ka kotike, mida tulevikuski kasutada.

Seega enne veel kui suvi läbi või juba valmistudes sügis-talvisteks reisideks, tasub üle vaadata reisikomplektide valik meie e-poes.

Peatse lugemiseni!
Liina

Mis on tooniv vaht?

Toonivatest maskidest-palsamitest on juttu igal pool. Küll aga on olemas ka sellised põnevad tooted nagu toonivad juuksevahud. Minu jaoks on kokkupuude nendega esmakordne ja usun, et ma ei ole selles uues avastuses üksi. Kuna need vahud on minu meelest väga põnevad, siis jagan seda leidu kohe teiega ka!

Alter Ego Italy tooniv vahtKuigi mitmel brändil on need valikus, keskendun jälle Alter Ego Italy toodetele. Miks? Neil on valikus kolmele eri tüüpi blondile mõeldud vahud. Et mul on endal heledad juuksed, saan neid kõige paremini proovida. Tegu on Alter Ego Italy Be Blonde Pure Blonde Refresh vahtudega. Brändid armastavad oma toodetele ikka meetripikkuseid nimesid panna. Minul on olemas kaks tooni, Vanilla ja Beige. Vanilla on mõeldud kuldse alatooni värskendamiseks ning Beige neutraalse alatooni jaoks. Kolmas selles sarjas on Silver, mis siis vastupidiselt just võitleb  soojade toonidega. Minu heledatel virsikukarva juustel toimib Vanilla väga hästi, et seda sooja tooni hoida. Beige tõmbab juuksed veidi loomulikumaks, mis on vahelduseks väga mõnus. Eriti kui olen just lasknud juustel veidi kuluda.

Tooniva vahu kasutamine on lihtne. Pärast pesu kannan mõistliku koguse juustesse ja kogu lugu. Midagi muud keerulist siin polegi, sest välja seda loputama ei pea. Mis kõige parem? Nendes vahtudes on sees ka juukseid hooldavad ained, seega ei ole nende kasutamine hea vaid toonimiseks vaid ka hoolduseks.

Leia endale sobivaimad toonivad vahud meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Naha turgutus pärast suvise päikese paitust!

Iga aastaaeg jätab meie nahale omamoodi jälje. Pärast krõbekülma talve kipub nahk kuivusest ketendama, sügis- ja kevadtuuled on põsed tavapärasest roosakamaks muutnud ning suvi on andnud nahale küll kauni jume, aga võtnud sellest ka omajagu loomulikku niiskust.

Suvine nahahooldusMida soojemaks ilmad muutuvad, seda enam veedame aega välitingimustes. Vabal ajal nauditakse päikesevanne terrassil või rannas ning jalutuskäike parkides, jahutatakse end soolases vees. Kuna meie kliimas on päikest suhteliselt vähe, siis üritatakse vähesest võtta  maksimumi ja pole harvad juhud, kus jäädakse liiga kaua päikese kätte või ununeb üldse päikesekaitsevahendeid kasutada. Suvine kosmeetikakott ning nahahooldustooted võiksid vastata hooajale ja olla varustatud parimate nahka kaitsvate ja jumet säilitavate komponentidega. Mida siis teha, et oma nahka kaitsta ja kuidas säilitada võimalikult pikalt suvel saavutatud kuldne jume?

Nahahoolduses mängivad olulist rolli koorijad, küll aga ei pruugi suvel tekkida erilist soovi kätt nende järele haarata, kuna kardetakse, et kaunis päevitus kaob. Kui kasutada õigeid tooteid, siis pole vaja enam selle pärast muretseda. Organique Spa Therapies Chocolate Sugar Peeling kehakoorija suhkrukristallid koorivad nahka õrnalt, kakaovõi aitab nahka pehmendada ning toita ja mis peamine, toode annab nahale kena ja ühtlase jume. Tulemuse intensiivistamiseks kanna nahale šokolaadilõhnaline kehavõie Organique Spa Therapies Chocolate Body Butter, mis niisutab sügavuti, pinguldab ja silub nahka. Õhuline geeljas tekstuur võimaldab tootel kiirelt imenduda ilma seda liigselt rasvaseks jätmata.

NahahooldustootedSuvejume säilitamise põhiliseks nipiks ongi just naha piisav niisutamine. Superniisutajaks on Organique Spa Therapies Grape Body Butter, mis on vananemisvastase toimega kehavõie ning sobib igale nahatüübile. Sisaldab rohkelt hoolikalt valitud ja sünergiliselt toimivaid komponente: õlid, ekstraktid ja nahka rahustavad toimeained. Sametise tekstuuriga kehavõidel on küpsete viinamarjade magus lõhn, mis sobib ideaalselt suverituaalidesse. Kindlasti ei tohiks unustada ka näonahka, mis on välistele teguritele kõige rohkem avatud. Kuna soolane vesi ning kuumav päike on kuivatava toimega, vajab näonahk pärast igat kokkupuudet veega, olgu selleks siis tavapärane näopuhastusel kasutatav kraanivesi või soolane merevesi, kerget töötlust toonikuga. Byothea Moisturizing Toner on justnimelt selleks puhuks sobiv niisutav näovesi, mis muudab naha siidiseks ning pehmeks. Sisaldab aaloegeeli ja merekollageeni, mis aitavad nahka rahustada ning niisutada.

Särava kuldse jume näos säilitab Organique Eternal Gold tooteliin, milles sisalduvad näohooldustooted taastavad naha pehmuse ja heaolu, niisutavad, jätavad sellele kuldse sära ja meeldiva aroomi. Organique Eternal Gold Corundum Face Peeling on suurepärane näokoorija, mis sobib fantastiliselt päikesest parkunud, kuivadele ja lõhenevatele huultele vahetult enne huulepulga või -läike pealekandmist. Kõik Organique Eternal Gold tooted sobivad ideaalselt enne tähtsaid üritusi näonaha ettevalmistuseks ja oma päikesepruuni jume esiletoomiseks.

Naudi päikest ning oma imeilusat suvejume!

Kogu toodete valiku leiad e-poest SIIT!

Suvised juuksespreid soengule särtsu andmiseks

Suve viimane kuu on käimas ja ehk kostitab see meid ka veel nende kuumade suviste ilmadega. Rannajuuksed on paljudele tuttavad, ent kui selline look meeldib, siis ainuüksi seepärast randa ka alati minna ei saa. Õnneks on olemas juuksespreid, millega juustele seda suvist lihvi anda.

Alter Ego Italy viimistlusvahendidÜks neist on soolasprei, mis oma olemuselt on mõeldud merevees märjaks saanud ja päikese käes kuivanud juuste efekti andma. See tähendab siis seda, et tegu ongi soolaga rikastatud vedelikuga, mida juustesse pihustada. Soolasprei annab juustesse tekstuuri ja haakuvust, tänu millele siis juukseid väga kerge sättida on. Efekt on pigem loomulik ja sasine, mingit silutud soengut sellega taga ajada pole mõtet. Üks soolasprei, mis mulle väga meeldib ja on ka Tradehouse Ilukaubamajas täiesti saadaval, on Alter Ego Italy Hasty Ocean Mist. Lihtsalt pihustan (loomulikult kuivanud, sest siis on see “rannaefekt” suurem) juuksekihtidesse ja sasin veidi. Volüümi ja tekstuuri tuleb nii, mis kole. Seega saab mõnusalt kohevust juustesse ka. Viimistluselt on see matt ning katsudes juuksed kindlasti siledad ja siidised ei ole, olete hoiatatud.

Kui aga matt viimistlus peale ei lähe, sirutan käe läikesprei järele. See sobib nii juba meie räägitud rannasoengu viimistlemiseks, kui ka näiteks mõnele silutud soengule imelise sära andmiseks. Mulle meeldib kasutada Alter Ego Italy Be Blonde Pure Illuminating Spray läikespreid. See on mõeldud eelkõige blondidele ja heledatele juustele. Pudelit tuleb loksutada, et lisaefektina tootele lisatud imeilus pärlmuttersära ühtlaselt juustele kanduks. Pealegi on seda mõnus ka rannasoengule lisada, et lõpptulemus pisut säravam jääks. Soolasprei nimelt teeb juukse pigem matiks.

Niisiis kasutagem seda suvekuud veel mõnusalt ära. Mina igatahes juba tean mis tooteid järgmise väljamineku puhul juustesse kannan. Leidke omale sobivaimad viimistlusspreid meie e-poest. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Šokolaadine unistus

Keegi meist vist ei vaidle, et hea lõhnaga kehatooted on tohutult olulised. Kes ei tahaks hästi lõhnates oma ilurutiine lõpetada, eks. Mina igatahes kogu täiega tahan! Ja puht juhuslikult on minu kehahooldustoodete arsenali rikastamas ühed eriti suud vettjooksmaajavalt hea šokolaadi lõhnaga potsikute paar.

OrganiqueOrganique Spa Therapies sarjadevalik on üsna mitmekesine. Erinevaid lõhnu ja toimeid, mille vahel valida, on meeldivalt palju, Igaühele kindlasti leidub midagi mis neid kõnetab. Mind kõnetab alati šokolaad, olgu tegu päris šokolaadiga või šokolaadilõhnaliste toodetega. Kui veel nendele viimastele lisada hea toime, on olemine juba täitsa kuldne. Antud juhul on mul teile ette näidata kaks Chocolate – Relax & Sculpting sarja toodet. Esimesena Chocolate Sugar Peeling kehakoorija, mis peab duši all veele täpselt piisavalt kaua vastu, et enne sulamist saab nahka väga mõnusalt koorida. Kui otsene vesi veidi ära keerata, saab väga intensiivse tulemuse ja kui voolava vee all seda kasutada, on tulemus pehmem ja igapäevasem. Seda vast ei pea mainimagi, et nahk jääb pärast kasutust mõnusalt pehme. Aga! Pehme, hooldatud ja niisutatud nahk ei ole kunagi overrated, mis tähendab, et pärast sirutan käe kindlasti Chocolate Bronzing Body Butter kehavõi järele. Tekstuurilt on ta siidine ja pehme, toitev ent mitte liialt rammus. Võie imendub nahka, mitte ei jäta naha pinnale ebameeldivalt rasvast kihti, seega seda võib julgelt ka hommikuti kasutada. Riideid ära ei määri.

Ja kui kogu juttu alustasin täna ju lõhnaga, siis peab mainima, et see lõhn mis neist nahale jääb… No see on võrratu! Juba ainuüksi selle mõnusa, sooja šokolaadi lõhna pärast on neid tooteid nii mõnus kasutada. Siidpehme nahk tundub siin puhul küll juba lihtsalt boonus olevat. Kuigi ju tegelikult on vastupidi.

Leia enda lemmik SPA Therapies sari meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Kuidas võidelda TSELLULIIIDIGA?

Suvel, riietudes õhemalt ja lühemalt, hakkame üha rohkem tähelepanu pöörama oma keha välimusele. Üheks peamiseks nahaprobleemiks sel soojal ajal meie kehal on tselluliit.

Tseluliit_5Mis on tselluliit ja kuidas sellega võidelda? Tselluliit on apelsinikoorenahka meenutav rasvkude, mis tundub naha pinnal krobelisena nö apelsinikoorena. Paraku esineb seda naistel kordades rohkem ja nähtavamana kui meestel. Samuti enam just alakehas, eriti puusadel ja reitel. Tselluliidiga võitlemiseks, selle vähendamiseks ja peitmiseks on õnneks olemas mitmeid erinevaid viise ja võimalusi.  Esimeseks ja kõige lihtsamaks on igapäevaselt probleemsete piirkondade kuivharjamine. Kuivharjamist tuleks sooritada kuival nahal, soovitavalt hommikuti pärast dušši.Tseluliit_1 Kindlasti tuleks veenduda, et nahk on enne harjamist korralikult ära kuivatatud. Taoline toimimine aitab eemaldada nahalt pindmised surnud rakud ning aktiviseerida pindmist vereringet, mis omakorda ennetab efektiivselt rasvkoe ehk tselluliidi teket. Kuivharjamist saab teostada väga edukalt tavalise vanniharja või vanni- ja dušikindaga. Lisaks kuivharjamisele aitavad tselluliidiga võidelda erinevad spetsiaalsed hooldustooted nt seerumid, kreemid, õlid, maskid ja koorijad.  Samuti saab hooldusesse kaasata ja seda veel efektiivsemaks muuta spetsiaalsete hooldus-aparaatidega. Et tselluliidi teket ennetavad või seda vähendavad seerumid, kreemid jm ained paremini nahka imenduksid, oleks soovitatav esmalt teostada naha koorimine, mis aitab eemaldada surnud rakud ja võimaldab seeläbi toimeainetel sügavamale nahka imenduda. Pärast koorimist on nahk koheselt säravam, pehmem, siledam, värskem.

Tseluliit_4Tselluliidi kreemidega aitame me kaasa parima lõpptulemuse  saavutamisele. Kreemide valikul lähtume  probleemi suurusest ning mugavustundest. Poe riiulitelt leiame suurel valikul erineva efektiga kreeme ja geele. Millist valida?

Meie valikuid mõjutab paljuski aastaaeg, suvel otsime  oma kehale  jahutust ning talvel oleme rohkem soojalembelised. Kuna suvel soovime rohkem jahutust, siis ideaalseks tooteks on tselluliidivastane geel külmaefektiga. Geel sobib  igat tüüpi tselluliidi raviks, on väga tõhus vahend kehas seiskunud vedelike väljutamiseks, parandab lümfivedeliku liikumist ja stimuleerib drenaaži. Annab mõnusa jahutava tunde. Peale külmaefekti geelide või kreemide on olemas ka tselluliidivastased kreemid soojusefektiga, mis annavad meie kehale meeldiva sooja tunde. Soojaefektiga kreem sobib kasutamiseks mistahes tüüpi tselluliidi raviks, aitab väljutada seiskunud vedelikke meie kehast, parandab lümfi liikumist. Tseluliit_2Paljude tselluliidivastaste kreemide koostisest võime välja lugeda kofeiini sisalduse tootes. Miks seda kasutatakse?  Kofeiin  aitab  väljutada  vedelikud tselluliidiga enim mõjutatud kehapiirkondadest, on salendava toimega ning trimmib figuuri. Uuringutega on kindlaks tehtud, et kõige efektiivsemate tselluliidivastaste kreemide koostisosadeks on  kofeiin ja merevetikate ekstrakt.  Lisaks on paljude tselluliidivastaste kreemide üheks põhiliseks toimeaineks aminofiliin, mis omab tõhusat efekti. Üheks efektiivseks mooduseks tselluliidi vastu võitlemiseks on kudede sügav massaaž, mida saab teostada erinevate hooldusaparaatidega või siis sügavalt mehhaanilist massaaži erinevate rullide, pulkade või käte abil. Paremaks tulemuseks kaasa õige dieet ning kehaline aktiivsus.

Tootesoovitused:
Byothea Cellulite Cream Warm Effect
Byothea Cellulite Gel Cool Effect
Mister Mitt Classic Massage vanni- ja dušikinnas
Organique Spa Therapies Coffee Sugar Peeling
Byothea Exfoliating Scrub
Medisana AC 850 tselluliidi masseerija
Byothea Intensive Lipodrain Serum
Byothea Intensive Cellulite Cream

Suvine meik – kerge, kumav ja püsiv

Suvisel ajal meigi kandmine pole alati just kõige mõnusam. Kuumade ilmadega sulab kõik maha, paksu kihti näkku ei soovi ja olgem ausad, ega see sulanud meik näos ilus välja ka ei näe. Kui jumestus peaks meie ilusamaid külgi esile tooma, siis suvekuumuses tihtilugu teeb jumestus just hoopis karuteene.

Mesauda Milano meik
Õnneks on olemas tooteid, mis ka suvisel ajal kasutamiseks sobivad. Mesauda Milanol on pakkuda suur valik jumestuskreeme. Minu hetke üks lemmikuid, mille järele väga tihti käe sirutan, on Nude Skin Foundation, mis on mõeldud normaalsele ja kombineeritud nahale. Tegu on eriti sametise tekstuuriga jumestuskreemiga, mis näiteks suveõhtul on üks mõnusamaid valikuid. Tulemus jääb keskmiselt kattev, kuid seda saab hõlpsalt siit-sealt õrna lisakihiga suurendada. Sametine lõppviimistlus näeb kaunis välja ja ei vaja lisaks puuderdamist. Mida vähem tooteid, seda mõnusam! Kuna ma olengi pigem rasuse nahaga, siis sellised sametise (või lausa mati) tulemusega jumestuskreemid on alati minu number üks valik. See aga ei tähenda, et ma suvel (okei, olgem ausad, aastaringselt) oma nahale lisasära ja kuma ei taha. Muidugi tahan! Nii on särapuudrid mu täielikult enda lummusesse haaranud ja mida rohkem mul neid on, seda õnnelikum ma olen. Kui nüüd ainult materiaalseid asju vaadata.

MesaudMesauda Milano meika Milano Light’n Bronze Baked Powder toonis Rose Gold on täpselt õiges toonis, et seda kasutada särapuudrina. Mulle meeldib särapuudreid kanda eelkõige põsesarnade kõige kõrgemale kohale, veidi ninajuurele, huule ülaserva ja teinekord ka kulmude alla. Ja kui peaaegu puhta pintsliga seda näiteks otsmikule ja lõuale kanda, annab see piisavalt õrna kuma, et mitte mõjuda rasuselt. Suvi ja kumav nahk käivad ju absoluutselt käsikäes. Kuid et suvine meik püsiks korralikult peal, eriti kui ei taha nahka puuderdada, on parimaks valikuks meigikinnitusspreid. Fix Me Up! fiksaatorsprei on kerge kasutada ja kinnitab meigi pikemaks ajaks kui vaid mõned tunnid. Nägu ei hakka nii kergelt läikima, suvesoojus ei sulata meiki maha. Muide, kui oled puudriga liiale läinud, aitab fiksaatorsprei just meigi ühte sulatada ja seda liialt puudrist efekti vähendada.

Veidi ripsmetušši ja huulevärvi lisaks ja rohkem suvel vaja polegi. Leia omale sobivaimad meigitooted meie e-poest!

Peatse lugemiseni!
Liina

Tradehouse ilukaubamaja soovitab – meie lemmikud!

Alati on tore lugeda, mis lemmiktooted kellelgi ajapikku välja kujunenud on ja miks. Nüüd sukeldumegi Tradehouse iluproffidest kaksikute – Igriti ja Kristeli ilumaailma ja uurime, millised juuksehooldustooted on aastatega nende südamed võitnud.

IMG_9359-Edit-blogiKristel: Meie juuksetüüp Igritiga on sarnane,  loomult  hästi õhuke ja värvitud. Kindlasti šampooni valides  on meie jaoks olulisteks märksõnadeks: volüüm, värvikaitse, suurepärane läige ja lõhn. Kuna meid on kaks, siis võite ise ette kujutada, kui rikkalik valik meie vannitoas on. Kõiki asju on peaaegu topelt.  Sõbrannad vahel vannituba külastades viskavad nalja, et teie võiksite siin väikse poe avada.

Hetke parimad leiud meie mõlema jaoks on:  CHI Farouk Royal Treatment Super Volume Shampoo– šampoon, millesse me „armusime“ kohe, kui seda nägime. Esmalt võlus meid selle toote luksuslik pakend ja siis selle võrratu  lõhn ning udupehme vaht, mis peseb õrnalt peanahka kuivatamata. Lisaks kaks tõeliselt luksuslikku komponenti – valge trühvel ja pärli ekstrakt.

Teine lemmikleid on Keratherapy Keratin Infused Color Care šampoon. Peale selle  toote kasutamist justkui polegi palsamit juurde vaja, sest punase vaarika seemneõli muudab juuksed nii mõnusalt pehmeks ning siidiselt siledaks. Kumbki šampoon ei sisalda parabeene ega sulfaate ning on hea kuuma- ja värvikaitsega.  Kohe esimesel kasutusel said nende kahe toote puhul kõik meie ootused täidetud. Loomult õhukesed juuksed nägid peale esimest pesukorda välja super volüümikad ja mõnusalt pehmed.

CHI Keratherapy

Palsamite puhul kasutasime  varem rohkem kergemaid volüümipalsameid, mis aga pikemal kasutamisel  tekitasid tunde, et kaks volüümi toodet koos jäävad meie juuste jaoks natuke liiga kergeks ja kuivatavad ka liigselt peanahka. Samuti on meile alati meeldinud kasutada ühe brändi tooteid koos, mis aga ei ole reegel. Meie kaks lemmikpalsamit on CHI Farouk Royal Treatment Aqua Charge Conditioner  ja Keratherapy Keratin Infused Color Care Conditioner . Palsamid, mis sobivad ideaalselt meie juuksetüübile, siludes ja lihtsustades kammimist. Samuti ei lase tekkida staatilisel elektril, millega me varem väga tihti oma pikkade juuste puhul maadlesime. Tänaseks on see probleem unustatud.

Kristela:  Juba harjumusest armastan peale pesu juustesse lisada kerget kuivjuukseõli Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil Mist. Juukse otstele kannan natuke tihkemaid õlisid, üheks lemmikuks on CHI Argan Oil – mind lummas selle õli puhul tema idamaine aroom, mis tekitab tunde, nagu oleksidki  kuskil eksootilisel maal. Lisaks on see õli UV-kaitsega ja ülihea niisutaja.   CHI Alterna Kardashian

Kõige uuem leid on Kardashian Beauty Smooth Styler Blow Dry Cream. Tegu on kuivkreemiga, mis ei jäta juukseid raskeks, niisutab ja on hea kahu eemaldaja. Kuigi toode on mõeldud kasutamiseks föönitades (aktiveerub kuumaga),  siis mulle meeldib seda kasutada lihtsalt pähejäetava kreemina. Tulemuseks on ülipehmed juuksed, võrratult ilus läige ja muidugi lummav lõhn.

Igrit: Minu lemmiktooted on veel Inebrya Hair Lift  šampoon ja palsam ja Sim Argan Vitalising šampoon ja palsam. Külmpressitud argaanõli teeb juuksed nii läikivaks ilma neid raskeks muutmata. See šampoon sobib ideaalselt kõikidele juuksetüüpidele. Tavaliselt on mul juuksed hästi kapriissed, mis tähendab seda, et ühte toodet ei saa ma pikalt kasutada.  Sim Arganoil šampooni kasutasin aga mitu kuud järjest. Niisketesse juustesse armastan lisada Paul Michelli Skinny seerumit, mida olen kasutanud juba enne Tradehouse’i tööle asumist. Mäletan hästi, millise emotsiooniga mu juuksur selle mulle müüs. Armastan selle toote lõhna ja mõju. Lisavolüümi saavutamiseks kasutan veel  Sebastian Form Volupt Spray’d

Inebrya Sim Paul Mitchell Sebastioan

Kuna meie juuksed on suhteliselt õhukesed, üritame võimalikult vähe neid  kuumtöödelda. Vahel on see siiski möödapääsmatu.  Selleks, et juuksed terved püsiks, kasutame  CHI 44 Iron Guard Style &Stay, mis on taas meie mõlema lemmik. Miks? Sellepärast, et seda toodet on võimalik kasutada nii lokitangi kui ka sirgendajaga. Sirgendades annab see super siledad ja läikivad juuksed, lokitangi all muudab lokid aga mõnusalt vetruvaks ja hästi loomulikuks. Vajadusel saab kergema vaevata juuksed läbi kammida, ilma et nad jääks kleepuvad. Samuti  ei pea pärast selle toote kasutamist kohe pead pesema, juuksed on mõnusalt pehmed ja isegi hoiavad mitu päeva veel super hästi. Tootel on ka ülihea niiskuskaitse. Varasemalt kasutasin sirgendaja alla Sebastian Flaunt Trillianti ja lokitangi alla Sebastian Flaunt Shine Define.  Need tooted meeldivad mulle siiani.

Hooldus peene tekstuuriga juustele

Juuksehooldusmaailma virrvarris on nii palju erinevaid väljendeid, mis kõik tähistavad üht või teist aspekti juuste juures. Olgu selleks siis värv, keemiline töötlemine, kuumtöötlemine, tekstuur ja muu taoline. Teinekord ei teagi, et mida täpselt siis sealt riiulitelt endale kasutamiseks valida.

Alter Ego Italy ArganikareKel on peene tekstuuriga juuksed, ehk fine hair, neile on Alter Ego Italy Arganikare sarjas täiesti omad tooted olemas. Tihti nimetatakse peene tekstuuriga juukseid ka õhukeseks, kuna neid võib paksema karvaga kiharatest olla justkui vähem. Alati ei pruugi see seda aga tähendada, sest peene tekstuuriga karvu võib olla ju kokkuvõttes hoopis rohkem. Lihtsalt juus ise on nii peen, et võib tunduda ka veidi õhem. Miracle Beautifying tooted ongi sellele peenele juuksele mõeldud. Mulle tohutult meeldib nende pudelite disain. Meenutavad veidi mõnd ravimiriiulit ja teevad pudelid minu jaoks hulka pilkupüüdvamaks. Ega sisu ka alla jää. Lõhn on väga mõnus ja meeldiv. Pigem kerge ja midagi sellist, mis võiks paljudele meeldida. Miracle Beautifying šampoon on pehmetoimeline taaselustav šampoon ja ei mõju õhukestele juustele koormavalt. See ei tee juukseid raskeks ning mõjub neile meeldivalt turgutavalt. Sama sarja palsam teeb juustele samamoodi pai. Palsam niisutab, toidab ning taastab õrna juukse läike ja sära, jällegi neid raskeks muutmata.

Šampoon ja palsam on saadaval ka normaalsete-paksude juuste variandis, seega kes kannab just seda tüüpi kiharaid, ei ole ka teps mitte välja jäetud. Igaühele leidub midagi. Ja oma õige valiku saategi teha meie e-poes, kus kõik tooted ilusti olemas on. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Granaatõun ja mungalill – troopiline kooslus

Selle blogi lugejatele ei ole Organique teps mitte võõras bränd. Olen kirjutanud nii nende naha- kui kehahooldusest. Ja kirjutada on palju, sest valik on neil väga suur ja lai. Kui näiteks puhtalt lõhnade järgi valida, siis juba ainuüksi selle põhjal leiab igaüks endale meeldivaima sarja.

Organique Botanic Garden Nasturtium GrenadineSeekord on mul varuks midagi troopilist. Organique Botanic Garden sarjas on kaks erinevat lõhna. Minul on neist ilmselt soojem ja troopilisem Nasturium & Grenadine ehk kokku on pandud mungalill ja granaatõun. Tegu on tõeliselt aromaatsete toodetega ja sedasama on kirjutatud ka pakendile. Üldeüldse näevad selle sarja pakendid väga kihvtid välja. Minu poolt igatahes disainile plusspunktid. Kerge tekstuuriga kehalosjoon on suvisel ajal niisutuseks täiesti piisav. Oh ja mis meeldiv troopiline lõhn veel nahale jääb! Kui dušiall enne kasutada sama sarja dušigeeli, siis kestab selle ja losjooni koosmõjul lõhn nahal veel pikalt. Parfüümi justkui polegi vaja kasutada. Ei saa mainimata jätta ka mõnusat kehakoorijat. Suhkrukoorija on väga kreemjas ja kuigi pakend soovitab seda kasutada niiskel nahal, meeldib minule seda teinekord ka kuival nahal kasutada. Nii sulab suhkur nahal aeglasemalt ja õrnatoimelisest koorijast saab midagi veidi tugevamat. Koorija jätab nahale kerge rasvase kihi ja on täiesti maitse asi kas see eraldi maha pesta või mitte. Ühel juhul võiks kindlasti nahka pärast pesu niisutada ja teisel juhul toimibki see kiht ise nahka imbudes niisutajana. Meeldivalt mitmekülgne toode.

Organique pakub niivõrd suurt valikut erinevaid kehahooldussarju, ent suveks soovitan just midagi sellist kerget ja sooja. Meie e-poes on kogu valik saadaval. 

Peatse lugemiseni!
Liina

MoYou küünetemplitega särtsakas maniküür

Küünetemplid ilmusid välja juba hea jupp aega tagasi. Mäletan, et neist esmakordselt kuuldes ei tekkinud mul mingit erilist emotsiooni. Kui aga ise millelegi taolisele küüned (hehe) taha saab, siis tekib huvi ka. Vähemalt minul on küll nii.

MoYou London küünetemplidTradehouse’i valikus on olemas selline vahva bränd nagu MoYou London, kes mind küünetemplite usku pööras. Olen varasemalt katsetanud küünekleepse, aga siiani pole küünetemplid minu teele jõudnud. Noh, nüüd on see olukord juba muutunud ja mina olen fänn. Ütlen kohe ära ka, et esimese korraga ei tulnud mul küll praktiliselt midagi välja, aga paari proovimisega saab asja igatahes käppa! E-poes on üleval tervelt 17 erinevat stardikomplekti. Ühte komplekti kuulub piltplaat, küünelakk, kaabits tempel ja kasutusjuhend. Kasutusjuhendist on palju kasu, sest kuigi idee on lihtne (lakk plaadile, üleliigne kaabitsaga maha, muster templile ja templilt küünele), siis on seal nippe, nõkse ja soovitusi, tänu millele igaüks paari proovimisega asja käppa saab. Minul on Fashionista komplekt ning neli lisalakki. Mulle väga meeldivad selle komplekti mustrid ja tahan kindlasti mõnda teist piltplaati lisaks proovida.

 
MoYou London küünetemplidKõik lakid on VÄGA hea pigmendiga, no tõesti! Mulle meeldib kasutada MoYou Londoni lakke ka baaslakkidena, sest ma tean, et piisab vaid ühest kihist ja lakk kuivab väga kiiresti. See omakorda tähendab, et kui templitamine võib küll veidi aega võtta, siis nii kui viimane tempel küünele saab, on kogu maniküür kuiv. Võrratu! Praegu on mu küüned lühikesed, kuna kandsin mõnda aega akrüülikihti küüntel. Nüüd siis lihtsalt kasvatan kõike seda välja. Muuseas templid toimivad kunstküüntel ka väga ilusti. Pika küünega on rohkem pinda, millel mängida, ent ka lühikestel küüntel näevad need mustrid väga kihvtid välja. Õnneks kasvavad mu küüned nii kiiresti, et mõne nädala pärast on mul juba mänguruumi rohkem. Siin pildil on mul kasutuses kolm lakki: põhjaks ning musta küüne mustriks Skin Silk, must lakk Black Knight ning pöidla mustriks kollane Banana Ice.

Suvi veel ei lõpe ja värvilisi-särtsakaid mustreid on põhjust küüntel kanda küll ja veel. Minul paneb lakkide ja piltplaatide valik igatahes silma särama ja usun, et igaüks teist leiab endale lemmikud tooted kogu valikust. Mina soovitan kindlasti seda proovida, sest vähe sellest, et templitamine on lõbus, on tulemus lihtsalt nii kihvt! Kogu MoYou Londoni tootevalik on meie e-poes kenasti olemas. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Palun mulle ühed pastelsed juuksed!

Õnneks ei pea ma neid kusagilt otsima, on nad mul täiesti peas olemas. Õnneks on pastelsete ja üleüldse erksavärviliste juustega nii lihtne. Kui tahan, olen üks kuu lillade juustega, teine kuu roosa ja kolmas kuu üldse virsikukarva. Okei, viimased mitu mitu kuud olen ma olnud seal kusagil roosa ja virsiku vahepeal, mõni nädal rohkem üht kui teist.

Alter Ego Italy Passion Color MaskJa miks see kõik nii lihtne on, see toonivahetus? Eks seepärast, et on olemas terve suur plejaad toonivaid maske ja palsameid. Kui mul veel erkpunased juuksed olid (kõige jonnakam juuksevärv siin maamunal, aga ohhhh kui ilus!), siis ei tohtinud mul üks mask enne uue ostu otsa saada. Hele pastelne juus on aga kordades vähenõudlikum ja näeb ilus välja nii värskelt toonitult kui ka rohkem kulunult. Praegu sirutan ma kätt eelkõige Alter Ego Italy maski järele toonis Pesca. Vähe sellest, et juuksevärv tuhmub palju aeglasemalt, muudab see mask juuksed nii mõnusalt pehmeks ja jätab neisse imemõnusa lõhna. Mulle meeldib, et kui mul on tuju veidi loomulikumat tooni juuste järele, siis ma ei pea mitte juukseid värvima vaid laskma neil veidi kuluda ja siis kanda juustesse näiteks maski toonis Beige.

pastelsed juuksedMis puutub juuksemaskidesse, siis nendega ma tihtilugu neist kasutusjuhistest kinni ei pea. Olgu tegu tavalise toitva juuksemaskiga või tooniva maskiga, siis need õpetatud 10 minutit on minu jaoks nagu naljanumber. Juuksemaski hoian ma peas enamasti vähemalt pool tundi ikka. Siis on mõju justkui suurem. Ja mõnikord panen maski lausa ööseks pähe. See on omaette ooper lausa, aga kõik padjad ja näod jäävad alati puhtaks. Tooniva maski puhul tungib pigment vist siis veidi sügavamale või vähemalt kinnitub paremini ja juus kulub tunduvalt aeglasemalt! Seega kes on hädas kiiresti kuluva juuksevärviga, siis korra kuus värvimiste vahel juuksemask ööseks pähe ja uskuge mind, juuksevärv püsib kauem kirkamana. Ükskõik siis kas tegu on naturaalse tooniga või hoopis millegi ebamaisega.

Seega hoolimata sellest, kas teie kiharad on mõnd ebaloomulikku tooni või ilusad naturaalsed, tooniv mask kulub meist igaühele ära. Ja väga hea valik toonivaid maske on meie e-poes kenasti reas. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Mustköömneõli mahukas reisikotis

Tegelikult küll mustköömneõliga rikastatud Kardashian Beauty juuksehooldustooted ning komplektis olev kaunis must hügieenitarvete kott. Varasemalt on siit blogist läbi käinud Kardashian Beauty viimistlustooted. Seekord siis järg eelkõige šampooni-palsami käes. Aga seda reisikotti ei saa ka tähelepanuta jätta.

Kardashian BeautyReisikoti saab juhul, kui ostagi kohe Kardashian Beauty Luxury Hair Rejuvenating Kit komplekt. Sinna kuuluvad juba mainitud šampoon, palsam, pesukäsn ning reisikott. Veetsin just kaks nädalat Pärnus ja selle kotiga mahtus mul küll pool mu iluarsenali kaasa. Okei, see oli praegu selge liialdus, sest jumestaja ja ilufanatina on mul seda rohkem kui vaja. Aga see kosmeetikakott on tõeliselt mahukas! Esialgu ma kohe pesukäsna seal ei märganudki ja pildil seda ka pole. Ma nimelt avastasingi selle sealt kotist üldse alles puhkusel olles. Šampoon ja palsam lõhnavad samamoodi kui kuivšampoon ja -palsam, millest üleval mainitud postituses juttu. Soe, vürtsikas ja tume lõhn. Minule pikapeale hakkab see natuke vastu ja seega ma iga kord juukseid pestes neid tooteid ei kasuta. Aga kui mõnusalt puhtad ja pehmed juuksed pärast on!

Mul on loomulikult sirged juuksed ja kui ma nad niiskena läbi kammin, kuivavadki nad praktiliselt pulksirgeks. Pikalt tundsin rullharjast puudust, millega juustele lisakohevust anda ja natuke ka juukseotsi viimistleda. Nüüd, kus mul on kasutada Kardashian Beauty keskmine kõrgtemperatuurihari, on mul võimalik seda kõike ka harjutada. Esimestel kordadel läks natuke aega, et asi käppa saada. Ja süüdi pole kindlasti mitte hari, vaid minu kogenematus. Mulle meeldib see tulemus mis lõpuks jääb – juuksed on kohevad, silutud ja ilusti viimistletud. Noh, ja see hari on ka nii kena, et ma tihtipeale kasutan seda ka tavalise harja pähe. Istub mõnusalt kätte ja teeb oma tööd väga hästi.

Nüüd, kus ma olen proovinud nii Kardashian Beauty viimistlus-, kui hooldustooteid, julgen kogu sarja soovitada. Juuksed jäävad pehmed ja kaunid ning viimistlustoodetega saab seda ilusat tulemust kohe mitu päeva nautida. Leia omale sobivaimad Kardashian Beauty tooted meie e-poest. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Teepuuõli teeb pai ka meie juustele

Kui enamasti soovitatakse teepuuõli pigem näiteks nahahoolduses ja eriti probleemsele nahale, siis ka juuksehoolduses on teepuuõli sisaldavatel toodetel oma koht olemas. Et mulle ka teepuuõli lõhn väga meeldib, võin ka etteruttavalt öelda, et mulle tänane kõnealune juuksehooldussari meeldib.

CHI Tea Tree Oil CHI Tea Tree Oil sari on ilusates rohelistes pakendites. Roheline on ka muideks minu lemmikvärv. Kogu sari on mõeldud kõigile juuksetüüpidele. Tegu on rahustava, tugevdava ja tasakaalustava sarjaga. Šampoon puhastab juukseid peaaegu nii nagu mõni sügavpuhastav šampoon ja tunne pärast juustepesu on tõeliselt värske. Palsam pole päris nii niisutav nagu mõni intensiivselt toitev palsam, ent igapäevaselt kasutades ning praktiliselt igale juuksetüübile sobides, on see sellegipoolest piisav. Seerum on vahvas pipetiga pudelis ja minu jaoks ka veidi põnevama konsistentsiga. See on justkui tihke ja paks ning vedel üheaegselt. Konsistents konsistentsiks, see on üks neist seerumitest mida tohib kogu juuksepikkusele kanda. Kui muidu õlid ja sellised seerumid on paremad pigem juukseotstes, siis seda tohib ka peanahale kanda. Muule lisaks annab see juustele ka kuuma- ning UV-kaitse.

Seega kui Sulle meeldib teepuuõli värskus ja värskendav tunne peanahal, puhtana püsivad juuksed ja vaheldus vannitoariiulitel, siis see sari on see mida vajad. Ning leiad selle loomulikult meie e-poest. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Suvi käes, aeg värvid välja otsida!

Minu jaoks võrdub suvine aeg alati värvidega. Kui oma garderoobis olen valinud pigem neutraalse või lausa monokroomse suuna, siis jumestuses ja ka küüntel tahan suvisel ajal kindlasti värve näha. Mesauda Milano küünelakkidest olen mitmel korral rääkinud ja minu vaimustus ei rauge veel nii pea.

mesauda milano küünelakidSuvisel ajal on mu lemmikuteks kõikvõimalikud pastellid, naturaalsed toonid ning siis need erksad suvevärvid, mis päevitunud nahaga eriti kaunid välja näevad. Pildilolevatest on mu kindlad lemmikud neli keskmist lakki. Erksad roosad ei ole päris minu teetass ja nii sobivad need alati näiteks varvastele. Kuid erinevad lillad, korallid, oranžid, sinised, mündikarva ja muud kaunidused. Jah palun! Mida rohkem imeilusaid vikerkaarevärve mu küünelaki kogus on, seda rohkem mina oma maniküüri muudan. Kõigist tuleb ju maksimumi võtta ja kui lakid kuivavad kiiresti ja on läbipaistmatud kahe kihiga, siis on värvide vahetamine tõeliselt lihtne. Mõtlengi just, et peaks malbe roosa vahetama millegi särtsakama, näiteks mündirohelise või erklilla vastu.

Leia oma lemmikud suvised küünelakitoonid Mesauda Milano valikust.

Peatse lugemiseni!
Liina

Päikesekaitse juustele

Kalendrist vaatab vastu suvi ning kuumakraadid õues muudkui löövad uusi rekordeid. Päike paistab pea iga päev ja päikesekaitsekreemid tühjenevad kiires tempos. Aga ära ei tohi unustada ka oma juukseid. Eriti oluline on see värvitud juuste puhul.

Alter Ego Italy ArganikareUV-kaitsega rikastatud Alter Ego Italy Arganikare Tropical Rehab sari on suvisel ajal meie juustele üks parimaid sõpru. Muuseas praegu saate kogu komplekti osta koos mahuka rannakotiga! Sellise summa eest on komplekti rohkem kui küll. Lisaks rannakotile on komplektis šampoon, juuksemask, kerge juukseõli ning raviv õli. Šampoon eemaldab juustest merevee, kloori, liiva ja viimistlustoodete jäägid. Sügavniisutav juuksemask turgutab juukseid pärast päikese ja merevee kuivatavat mõju. Kerge juukseõli annab juustele sära ja pehmust. Toitev juukseõli on esimesest tükkmaad toekam ning pakub kõike sama, mida selle kergem versioon, ent rohkem. Ehk kui pikk rannapäev on seljataga, tasub käsi sirutada just toitva juukseõli poole. Kõikides toodetes on sees nii kuuma- kui UV-kaitse, mis suvisel ajal on eriti oluline. Juuksevärvid tuhmuvad ja kuluvad UV-kiirguse toimel kiirelt, eriti kui on tegu erksamate või päris värviliste toonidega.

Et mina kuulun ka sinna värvidega eksperimenteerijate hulka ja praegugi ehib mu juukseid roosakas virsikukarva toon, ei jäta ma UV-kaitsega tooteid tähelepanuta. No ja mis imeline lõhn neist toodetest juustesse jääb. Lihtsalt võrratu.

Vali endale sobivad tooted meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Meeste eri: Woody’s reisikomplekt

Tradehouse Ilukaubamaja valikus on tohutult tooteid naistele. Loomulikult suur osa neist on ka unisex ja keegi ei keela meestel neid kasutada. Teinekord aga on meestele sobivamad just spetsiaalsed meeste tooted. Juba ainuüksi nende lõhn on maskuliinsem kui see magusa lõhnaga dušigeel, mida mees aeg-ajalt vannitoas kasutama peab. Olgem ausad, kes valib oma ilutooted selle järgi, et lõhn ka mehele sobiks? Mina siin küll kätt tõsta ei saa. Ja kuna jaanipäev on uksetaga, tutvustangi kiirelt mõnda meestele mõeldud toodet. Ideaalsed, et jaanipäevaks linnast välja sõites kaasa haarata.

Woody's meestekomplektMis bränd see on siis, millega oma meest nüüd enne pikka nädalavahetust üllatada? Tegu on sellise kihvti brändiga nagu Woody’s. Nende tootevalikusse kuulub nii keha-, juukse-, habeme- kui viimistlustooteid ja vahendeid raseerimiseks. Ehk kõik mida üks endast lugupidav mees vajada võiks. Minu elukaaslasel on kasutada üks nende reisikomplektidest, kuhu kuulub neli toodet: Shave Lather, Shave Relief Balm, Hair and Body Wash ning Mega Firm Gel. Naisterahvana võin öelda, et kõigil neil on väga mõnus lõhn – midagi pigem üsna universaalset ja sellist, mis võib igale mehele sobida. Kergelt on isegi tunda sidrunit, seega hea neutraalne ja värske lõhn.

Habet mul küll pole, kus habemeajamisvahendeid proovida, ent käel tundusid tooted mõnusad. Habemeajamisjärgne palsam imendus kergelt nahka ja ei tundunud liialt nõrk ega ka mitte ülemäära rasvane. Kujutan ette, et mehed jäävad sellega kindlasti rahule. Mina igatahes nurinat kuulnud ei ole, hehe. Šampoon ja dušigeel ühes jätsid samuti naha väga mõnusaks, midagi pärast kusagilt ei kiskunud ega kihelenud. Mõnus! Juuksegeeli ma küll endale pähe ei hakanud proovima, aga elukaaslase pealt näen, et tegu on jällegi ühe hea tootega. Seda võib kanda nii märgadesse kui kuivadesse juustesse ning siis soovile vastavalt soengusse sättida. Ja hoidvus pidi samuti “päris hea” olema. Noh, nagu üks sõnaaher Eesti mees ikka ütleb.

Seega kelle mehel on hooldusarsenalist tooted hakanud otsa saama, teate mida järgmisena talle soovitada. Kogu Woody’s valik on meie e-poes ilusti olemas. 

Peatse lugemiseni!
Liina

 

Hitt-tooted: põnevad ilutarvikud – osa 2

Ja ongi käes aeg tutvustada teist kahte põnevat ilutarvikut. Nädala alguses rääkisin beautyblenderi perest pärit toodetest ja täna on midagi hoopis muud jutuks. Postituse lõpus ootab teid ka video, kus olen seekord nii elevil, et vahepeal ei tule sõnadki suust.

_DSC4748Esimesena astub täna lavale Vera Mona Color Switch Solo. No see nimi ei ütle küll midagi, ega ju? Tegu on väga lihtsa tarvikuga. Asja iva peitub selles, et karbikeses olev svamm puhastab hõlpsalt näiteks silmameigipintsli ühest toonist, et seda siis kohe mõne teise tooni jaoks kasutada. Selline värvide vahetamise svamm kulub ära nii jumestajatele, kes ei jõua näiteks mõnel moeshowl meike tehes iga modelli tagant silmameigi pintsleid puhastada ja siis nende kuivamist oodata, kui ka neile kes pintsleid kodustes tingimustes kasutavad. Videos näitan ka väikest demo. Kuigi fookus mängis minuga seekord trikke, peaks tulemus siiski arusaadav olema. Svammi saab kerge seebi ja sooja veega hõlpsalt pesta ning siis edasi kasutada.

Teiseks tooteks on MakeUp Eraser, mis oma olemuselt on lihtsalt üks lapp. Kui see märjaks teha, muutub see tõeliseks imelapiks ja ilma igasuguse muu vahendi või lisa-abita eemaldab näolt kogu meigi mõne lihtsa liigutusega. Minu elevust on videos näha ja ma olen absoluutselt vaimustuses sellest lapist! Tehnoloogia selle lapi taga väärib aplausi ja kiitust, sest mis saaks olla mugavam kui lihtsalt veega meigi eemaldamine?! Kui muidu kõiksugu lisatarvikud näonaha puhastamiseks tekitavad küll alguses elevust, aga hiljem siiski rutiinist pigem välja jäävad, siis see lapp tundub, et hoiab oma kohta minu igapäevases rutiinis kaua. Lapp peab vastu kuni 1000 masinpesu ning iga päev ei peagi seda üldse pesema. Lapp on piisavalt suur, et mõned päevad sellega hakkama saada – puhast pinda on seal küll ja veel. Videost näete ka kuidas lapp korjab meigi enda külge ja ei aja seda mööda nägu laiali. Eriti hästi tuleb see välja siis kui silmi puhastan. Muideks naha vastas on see lapp tõeliselt õrn ja pehme.

Mina soovitan soojalt kõik need neli vahendit üle vaadata. Meiki võtab meist vist küll pea igaüks maha, seega üks MakeUp Eraser peaks iga naise iluarsenali kuuluma. Ma vist kuulutan sellest lapist järgmised paar nädalat veel kõigile.

Peatse lugemiseni!
Liina

Niisuta kuiva näonahka kõrvitsaga

Kui klassikalisi nahatüüpe – kuiv, normaalne, kombineeritud ja rasune – me kõik teame, siis erinevad nahaseisundid jäävad teinekord pigem tähelepanuta. Vastavalt ilmale ja aastaajale ning mitmetele muudele teguritele, võib nii meie nahatüüp kui ka naha seisund olla aasta jooksul pisut muutlik. Dehüdreerunud nahk on üks neist seisunditest, mis tahab eraldi tähelepanu ning ei käi ilmtingimata kuiva naha juurde.

Organique Pumpkin LineOrganique brändil on Pumpkin Line nahahooldussari, mis võitleb dehüdreerunud naha probleemidega. Kuigi minu nahk on valdavalt rasune, on ka minul perioode kus nahk on äkitselt tavapärasest kuivem ja miski justkui ei aita. Pumpkin Line sarjas on minu jaoks uudne vahtnäomask, mida on kõige mõnusam kasutada õhtuti enne magamaminekut. See näomask on rikastatud hüdrolipiididega ning mõjub nahal kergelt. Kogu sari üleüldse aitab taastada naha niiskustaseme ning elastsuse. Päevasel ajal on parimateks variantideks ultraniisutav näokreem ning mitmetoimeline silmakreem. Kogu sarjal on kerge kuid meeldiv lõhn. Tekstuurilt ei ole tooted rasked ega koormavad ning nahal imenduvad kiiresti. Nahk jääb pärast nende kasutamist eriti siidine ja pehme.

Mis veel selle sarja juures väga hea on, on fakt, et kõik tooted on varustatud pika nimekirjaga halbadest ühenditest mida nad EI sisalda. Näiteks puuduvad neis silikoonid, parabeenid, Tooted on orgaanilised ning sobivad ka veganitele.

Kui oled kimpus dehüdreerunud nahaga, siruta kohe käsi Pumpkin Line sarja järele ning leia omale sobivad tooted meie e-poest! 

Peatse lugemiseni!
Liina

Silmaalused värviliseks!

Okei, ma tegelikult teen pooleldi nalja. Värvilisi silmaaluseid ei taha meist keegi. Aga pool tundi võib ju värvilise silmamaskiga ringi käia küll, eks?

Collagen Eye MaskJuuksemaskid ja näomaskid on üsna tavapärased ja need ei üllata enam kedagi. Aga päris paljud ei teagi, et on olemas väga mõnusaid silmamaske, mida siis teiste maskidega samal ajal nautida. Beauty Face on üks brändidest, kelle silmamaskid on Tradehouse valikus täiesti esindatud. Tegu on geelipatjadega, mis on seerumiga immutatud. Igale nahatüübile või probleemile leidub Beauty Face valikus midagi. Muuseas, nii mõnigi neist silmapatjadest on päris luksuslik, kuna näiteks pildilolev kollane variant sisaldab 24K kulda. Valges on aga teemandi- ja kullaosakesed. Kõlab hästi, või mis? Alles täna hommikul tegin värskendavat näomaski, niisutavat juuksemaski ning kirsina tordil ka punast varianti neist silmamaskidest. Õrnale silmaümbrusnahale tegi see igatahes suure pai, kuna kõik need silmamaskid sisaldavad ka kollageeni.

Leia just endale sobilik silmamask meie e-poest või vali endale proovimiseks nad kõik.

Peatse lugemiseni!
Liina

Bambushambaharjad? Mida?!

Just nii! Kes sellest trendist veel seni mööda käinud, siis täna saabki rambivalgus korraks keeratud bambushambaharjadele. Tegu on sellise toreda fenomeniga meie kaubandusvõrgus, mis valmistab eriti suurt rõõmu kindlasti keskkonnasõbralikele ning ka veganitele.

Hydrophil bambushambaharjadTradehouse kaubavalikus on olemas Hydrophil bambushambaharjad, mida ka mina praegu kasutan. Tegu on keskkonnasõbraliku ja tervisele ohutu hambaharjaga, mis võib esialgu võõras välja näha, ent tuletab meile meelde vastutust oma keha, tervise ja keskkonna ees. Paar sõna räägin neist hambaharjadest ka allolevas videos. Ja kusjuures sobivad bambushambaharjad oma disaini poolest väga hästi ka neile, kes jälgivad ka vannitoas tugevat sisustusjoont. Ega plastikhambaharjad ka alati kõige kenamad pole. Kui need saab bambusvartega harjade vastu vahetada, võib see nii mõneski vannitoas hoopis ka sisustuselemendina mõjuda.

Vali endale meelepärane hambahari meie e-poest.

Peatse lugemseni!
Liina

Uudis – BioKap looduslik juuksevärv!

Kui soovid oma juukseid looduse kaasabil värvida, siis BioKap püsivärvide valikust leiad endale kindlasti sobiliku tooni! Itaaliast pärit BioKap on üks väheseid juuksevärve, mille koostisained on üle 90% looduslikud. Seega looduslike toodete austajad, siin on Teile uus toode katsetamiseks!

BioKap juuksevärvidel on suur värvivalik, lausa 35 tooni! Kõikides toodetes on orgaanilise argaaniaõli ning loodusliku päikesekaitsefiltri (pajukoor) sisaldus, mis hoiab värvi kaua värskena.

Patenteeritud koostisaine Lactosafe® koosneb puuviljahapetest (piimhape peedi- ning roosuhkrust, tartarhape viinamarjadest, õunhape meest ja mustsõstrast). Lactosafe® tagab tootes ideaalse happesuse tasakaalu, aitab värvil paremini imenduda, kaitseb peanahka ja vähendab allergiariski. Värvid sisaldavad mineraalseid värvpigmente ning nisu-, kaera-, riisi- ja sojaproteiine, mis annavad juustele läiget ja jõudu. Vältimatult vajalikke sünteetilisi aineid, milleta juuksevärvi toota ei saa, on tootes imeväike kogus.

Teadlikumale kodukasutajale ka nimekiri ainetest, mida tooted ei sisalda: resortsinooli, ammoniaaki, silikooni ja derivaate, parabeene, parafenüüldiamiini.

Värvivaks aineks BioKap värvides on mineraalsed värvpigmendid.

BioKap_pilt

Vaata tooteid ja värvivalikut meie E-POES!

Ajatu prantsuse maniküür

Kui on midagi, mis sobib küüntel kanda hoolimata üritusest või aastaajast, on selleks kindlasti prantsuse maniküür. Loomulikult saab ka sellega mängida ja valged küüneotsad vahetada mõne särtsakama värvi vastu. Kõige klassikalisem on siiski valgete küüneotstega prantsuse maniküür.

Mesauda Milano French manicure setMesauda Milano küünelakkide valikus on mitmeid komplekte. Valikus on nii punaseid, roosasid kui ka värvilisemaid komplekte. Üks mu lemmikuid aga ongi justnimelt prantsuse maniküüri komplekt. Komplekti kuulub valge lakk, millega küünetipud lakkida. Valgele lisaks on komplektis kaks läbikumavat lakki kergelt virsikukarva ning roosakas, millega anda küüntele lõppviimistlus. Kumbki lakk ei muuda valget liialt häguseks, ega muuda valge tooni. Pigem seovad need toonid ilusti kogu maniküüri kokku ja tulemus jääb väga kaunis. Tulemus jääb ühtviisi ilus nii kunstküüntel kui loomulikel.

Leia enda lemmikkomplekt meie e-poest!

Peatse lugemiseni!
Liina

Hellita oma keha “igavese kullaga”

Suvi läheneb ja ilmad muutuvad aina soojemaks. Kapist otsitakse välja oma suvised lühikesed riided ja see omakorda tähendab, et meie nahk saab paljastatud võõrastele pilkudele. Ja selleks puhuks peaks nahk olema hästi hooldatud.

Organique Eternal GoldOrganique Eternal Gold sari on ideaalne abikäsi. Shea-võiga rikastatud sari pakub nahale luksuslikku hoolitsust, mis suvekuude lähenedes vägagi teretulnud on. Minul on järele proovitud selle sarja kehapalsam, kehakoorija ning vannisool. Selle trio koostööga on minu nahk suveks ja lühikesteks riieteks igati valmis. Väga pikalt siinkohal ei kirjutakski, sest videos räägin juba neist kolmest tootest lähemalt.

Leia endale sobvaimad Organique Eternal Gold sarja tooted meie e-poest!

Peatse lugemiseni!
Liina

Kunstiteos Sinu küüntel!

MoYou London nüüd lõpuks Eestis! Lisaks ilusatele ilmadele on saabunud ka uuenduslik sari küüntele. Traditsioonilisi küünelakke täiendavad erinevate mustritega küünetemplid, mis muudavad küünte lakkimise tõeliseks meistriteoseks.

Rikkaliku küünedisaini maailmaga käisid tutvumas ka saate „Hooaeg“ tegijad:

MoYou lakkide ja templitega saate tutvuda SIIN!

Kätehoolduskomplekt kraanikausiservale

Kätehooldusest ja sellest, kuidas mulle meeldib kui vannitoas on hea lõhnaga seebid, olen ma siin varemgi rääkinud. Aga sel korral pean juba järgmist väikest kätehoolduskomplekti kiitma. Et meil külalised kasutavad tualetti tihemini kui vannituba, panin komplekti just esimesse ning olen juba väga palju komplimente selle eest saanud!

Tradehouse Alter Ego Italy Arganicare Millest siis täpselt jutt? Alter Ego Arganikare sarjas on üks tõeliselt mõnusa lõhnaga käteseep ning kätekreem. Kuna nad on ka kenasti ühesugustes pudelites, siis sobivadki nad meie tualeti kraanikausi servale väga mõnusalt. Iga kord käsi pestes on kätekreem kohe sealtsamast võtta ning kõik naisterahvad vähemalt on sellist süsteemi väga kiitnud. Lõhnast ei hakka rääkimagi, seda on nad samuti kõik väga nautinud. Ma ise ka alati nuusutan käsi veel pärast pikalt. Kreem on mõnusalt niisutav ja imendub võrdlemisi kiiresti. Veidi peab käsi masseerima, aga see on vaid mõnusalt lõõgastav. See kreem on saadaval ka käepärasemas tuubis. Käekotis on see minuga alati kaasas ning ka on the go saavad mu käed mõnusalt niisutatud.

Niisiis, sama sarja käteseep ning -kreem kas vannituppa või tualetti kõrvuti seisma ja uskuge mind, käed saavad palju pehmemad, sest nii on paremini meeles iga kord pärast käte pesu ka neid niisutada!

Arganikare tooteid leiad meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Värskenda veel enne suve oma meigikoti sisu

Aeg ajalt vajab minu meigikoti sisu väikest värskendust. Olgu põhjuseks otsasaanud meigitoode või huvi millegi uue ja huvitava vastu. Mesauda Milano dekoratiivkosmeetikast oleme ennegi rääkinud, aga vaid varem mainitud asjad pole nende valikus ju ainukesed.

Mesauda Milano meikMuuhulgas on neil valikus näiteks meigisvammid. Need on populaarsed olnud pikalt ning nüüd viimaste aastatega on erilise menu saavutanud ka just sellised tilgakujulised svammid. Kui näiteks väikeseid kolmnurkkäsnakesi võib kasutada ka kuivalt, siis sellised tilgakujulised svammid on eelkõige mõeldud ikkagi märjalt kasutamiseks. Ja oi mis vahe siis tulemuses on! Svamm tuleb kraani all korralikult läbi niisutada, siis üleliigne vesi välja pigistada et voilá, ongi kasutuseks valmis. Svamm paisub ning muudab pisut oma kuiva ja kanget tekstuuri. See muutub nahalähedasemaks ja jumestuskreem kandub nahale väga loomulikult. Pärast kasutust tuleb svamm muidugi kohe puhtaks pesta, et kahjulikud bakterid ei jõuaks seal sees toimetama hakata.

Kulmumaailmas on ka valikuid mustmiljon. Ükskõik, kas eelistad pliiatsit või kulmupuudrit, valikut on igaühele ja vastavalt sellele mida eelistada. Kes tahab pliiatsit teritada, kellele sobib üleskeeratav pliiats ja nii edasi. Aga minu üks vaieldamatu lemmiktoode Mesauda valikust on kindlasti nende Tech Touch Concealer valgustpeegeldav pliiats. Punetuste ja punnikeste peitmiseks sellist laadi peitekreemid ei sobi, ent silmade alla on need ideaalsed. See on piisavalt paksu koostisega, et anda sinna piirkonda katvust, ent piisavalt kerge, et mitte muutuda raskeks ja kortsukesi esile tuua.

Seega mõtle välja mida Sinu meigikott enne uut hooaega parasjagu vajab ja leia see meie e-poest! 

Peatse lugemiseni!
Liina

Abi kuperoossele nahale

Kes on kimpus kuperoosse nahaga, siis mul on teile rõõmus sõnum. Tradehouse kaubavalikus on tänu Byothea brändile täiesti olemas sari just kuperoossele nahale. Kaktusviljaõliga rikastatud nahahooldussari on loodud spetsiaalselt tundlikule ja kuperoossele nahale, mis vajab eriti õrna hoolitsust.

Byothea Barbary FigSarja kuuluvad kreem, seerum ning eliksiir. Kogu sarjal on kerge meeldiv lõhn ning iga toode on väga mõnusa tekstuuriga. Kõige alla käib seerum, sinna peale kanda kreemi. Eliksiiri võib kanda kas otse punetavatele piirkondadele või segada paar tilka näokreemi sisse. Kogu sari rahustab ja niisutab nahka, aitab ennetada punetust ja ärritust ning hoiab naha särava ja värskena. Tooted imenduvad kergelt nahka, seega pole vaja niigi tundlikku nahka üleliigselt nühkida. Ja see on minu meelest väga oluline. Misiganes perioodil võib igaühe nahk olla tavapärasest tundlikum ning mina ei tahaks siis kasutada nahahooldustooteid, mida peab pikalt nahka hõõruma, et need korralikult imenduks. Miks nahka veel eraldi koormata, eks.

Endale sobivaimad Byothea nahahooldustooted leiad meie e-poest. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Emadepäevaks kingi-ideed otsas?

Siis suundu aga agaralt Tradehouse’i! Emadepäev läheneb tormilise kiirusega, jäänud ongi vaid üksikud päevad ja pühapäeval see juba paistab. Ja arvestades kui kiiresti aeg läheb, on see põhimõtteliselt sõrmenipsu pärast käes. Kes aga kallile emale kingi tegemisega täiesti hädas on, aga midagi ikkagi kinkida tahaks, siis Tradehouse laias kaubavalikus on nii mõnigi kinkekomplekt täiesti olemas.

Organique skincare Kui on teada, et ema hindab näiteks näo- ja kehahooldustooteid, siis väga suure valiku leiab SIIT. Väga armas käsitööseepide komplekt on sarnane juba varem blogis läbi käinud seepidele. Ja ka värvilistest vannipallidest oleme me blogis juba varem rääkinud. Organique kehahooldustooted on kindlasti hea kink ning omast kogemusest oskan neid soovitada.
Kellel teevad meele rõõmsaks hoopis juuksehooldustooted, siis neile leiab hea kingivaliku SIIT. Eelmises postituses just rääkisin sellest troopilise lõhnaga komplektist. Kes kardab, et see lõhn võib liialt magusaks jääda, leiab Inebrya komplektide valikust kindlasti midagi mahedamalõhnalist. Mesauda manicureValikus on ka reisisuuruses kinkekomplekte – ideaalne emale, kellel on lähitulevikus plaanis üks mõnus puhkusereis.
Ma ei tea, kuidas teiega, aga minul võtab küll kogu see valik silme eest kirjuks. Eriti, et
valikus on ka näiteks suur hulk küünelakkide komplekte. Vihjena võin öelda, et üks neist komplektidest leiab oma tee siia blogisse juba sel kuul.

Usun, et mitmed teist leidsid siit nüüd viimase hetke inspiratsiooni ja leiate Tradehouse e-poest oma armsale emale just talle sobiva kingi.

Peatse lugemiseni!
Liina

Troopiline kohevus? Jah, palun!

Ma arvan, et vaid need, kes on loomulike lokkidega, ei pea oluliseks aeg-ajalt kätt sirutada kohevust andvate juuksehooldustoodete järele. Kõik me ülejäänud, ma vähemalt arvan, peame kohevatest juustest siiralt lugu. Kui mu lühemapoolsete juustega on enamus ajast pigem lihtne kohevust saavutada, siis on ka neid halbu päevi, kus juuksed on nii ludud kui ludud ja tee mis tahad, aga kuidagi kohevamaks nad ei lähe. Mitte ühegi trikiga.

Inebrya Ice Cream pro-volume Et selliseid päevi üleüldse vältida, meeldib mulle kasutada Inebrya Ice Cream pro-volume sarja tooteid. Kui ma neid pudeleid esimest korda nägin, mõtlesin kuidas neil võiks mingi troopiline lõhn olla. No näevad ju sellised välja. Ja kui ma siis korgi pealt maha keerasin ühel pudelil ja nuusutasin.. Siis ma ei olnud enam kindel, kas ma olin neid varem juba nuusutanud või kujutasin ma seda lõhna lihtsalt nii täpselt ette. Aga kes nuusutanud pole, siis lõhn meenutab troopilisi kummikomme. Või lihtsalt midagi troopiliselt magusat. Seega, troopiline kohevus? Jah, palun! Vähe sellest, et pärast nende kasutamist juuksed hästi lõhnavad, on minul vähemalt alati siis “heade juuste päev”. Juuksed on siledad, pehmed ja mis peamine – kohevad! Muidugi ekstra volüümi saab ju igasugu põnevate vahenditega veel lisada, aga kui üks juuksehoolduskomplekt pool tööd juba ära teeb, kaob mul igasugune tahtmine oma elu veel raskemaks teha. No milleks küll.

Eriti meeldib mulle see, et kui tahan juustele anda mingi teise šampooni-palsami näol veidi vaheldust, siis saan seda kohevust (ja head lõhna) juustesse ka 15 in 1 Volume One spreiga (lingile klikkides näete mis vapustavad 15 omadust sellel spreil on). Ja kui aus olla, siis just oma mõnusate lõhnadega Inebrya Ice Cream sarjad mind kunagi ära võlusidki!

Leia omale sobivaimad Inebrya tooted meie e-poest!

Peatse lugemiseni!
Liina

Lisa oma meigirutiini professionaalsed huuletooted

Jumestajana hindan kvaliteetset kosmeetikat väga kõrgelt. Make-up Designory on just üks neist brändidest, mis pole mind veel kordagi alt vedanud. Olgu tegu põhjatoodetega, huuletoodetega või millegi muuga, saan alati 100% nende peale loota.

Make Up Designory TradehouseJa täna tahaksingi natuke tähelepanu pöörata just huuletoodetele. MUD-i huulepulgad on minu meigikohvris täiesti asendamatud. Neil on absoluutselt võrratu pigment ja tavalise huulepulga kohta väga hea püsivus.  Muideks näiteks punasele, mis on kõige nõudlikum huulepulga toon üldse, ei pea isegi pliiatsit alla panema! See ei valgu huule piirjoontest välja, mistõttu seda inetut hajusaks muutunud huult ei pea sellega kartma.
Kui ma muidu väga suur huuleläigete sõber ei ole, siis MUD-i Lip Glaze huuleläiked on ka vaikselt minu südamesse pugenud. Eriti seda tänu pildil olevale oranžikale huuleläikele. Pildi tegemiseks pidingi selle leidmiseks kõik oma käekotid läbi otsima. See on pidevas kasutuses ja lihtsalt ei leidnudki kohe üles. Väga mõnusa tekstuuriga, paraja pigmendiga ning mis peamine – need ei kleepu!

Pigmenti ja toone näete aga lähemalt juba videost.

Leidke oma lemmik Make-up Gesignory huuletoode meie e-poest. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Hoolda oma juukseid CHI-ga

CHI juuksehooldusest olen varem rääkinud, kuid ma polegi veel kordagi öelnud mida CHI tähendab. CHI ehk Cationic Hydration Interlink seisab kogu brändiga hea selle eest, et iga juuksetüüp saaks endale sobivaima ja parima professionaalse juuksehoolduse. CHI oli ka üks esimesi brände, kes ühendas juuksetarvikutes keraamilise, ioonide ning infrapuna tehnoloogia. CHI tootevalikusse kuulub nii juuksetarvikuid kui hooldussüsteeme.

CHI infra sari Tänane peategelane on CHI Infra sari, väikese külalisega 44 Iron Guard Sarjast. Infra sari tagab juustele õige niiskustasakaalu. Sarja Infra šampoon puhastab juukseid õrnalt, samal ajal lisades juustesse pehmuseks niiskust ning tugevuseks proteiine. Tegu on niivõrd pehme šampooniga, et sobib hästi ka igapäevaseks kasutamiseks kuivadel ja kahjustunud juustel. See aga ei tähenda, et tegu oleks nõrga toimega tootega. Vastupidi, see on niivõrd tasakaalustatud koostisega, et ei koorma ka kõige hapramaid juukseid samas kui mõjub niisutavalt ja tugevdavalt ka normaalsetele juustele. Infra Treatment on ülimalt niisutav ja kaitsev hooldusvahend. Taaskord mõeldud ka neile, kel väga haprad ja kahjustunud juuksed. Sobib ühtlasi neile, kel normaalsed juuksed, aga tahaks aeg-ajalt seda lisa turgutust juustele. Juuksed jäävad siidised, pusavabad ning läikivad pärast iga kasutuskorda. Sõltuvalt sellest, kas hoida seda palsamit peal kaks kuni viis minutit või rohkem kui viis minutit, saab määrata hoolduse tugevuse. Mõnel korral kuus võiks seda kasutada kui ravimaski ning hoida seda peas ca 10 minutit. Minul olid juuksed siis kohe eriti mõnusad ja pehmed, just nagu oleks värskelt juuksuris käinud.

Kuivad juuksed tahavad niisutust ka pärast palsamite-maskide kasutamist. Silk Infusion kompleks taastab juuksestruktuuri. Juuksehooldusvedelik sisaldab puhast siidi, nisu- ja sojaproteiine ning tänu neile muudab juuksed pehmeks neile raskust lisamata. Kogu sari lõhnab kergelt mehiselt, seega sobib hästi ka meestele kasutamiseks. Kui pudelis on lõhn pigem olematu, siis juustel tuleb selline kerge “meestekas” lõhn välja. Mind see õnneks ei häiri ja näiteks soengusse seatud juustes ei pane seda ju üldse tähele. Viimaseks, kuid teps mitte hapupiimaseks on miski, mis igal naisel võiks juuksehooldusrutiinis sees olla. Selleks on 44 Iron Guard kuumakaitsesprei. Iga kord enne kuumtöötlemist tuleks seda endale juustesse pihustada. See kaitseb juukseid kuumakahjustuse eest ning aitab juuste niiskustasakaalu säilitada. Nii püsivad need värskelt maskitatud ja hoolitsetud juuksed ka kauem terved.

Leia omale sobivaim CHI sari meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Vii end eksootilisse Egiptusesse

Eelmises postituses rääkisin värvilistest vannipallidest. Kehateemadel jätkan ka täna. Kuigi SpaRitual on siit pigem küünelakkide kujul läbi käinud, on neil ka suur valik kehahooldustooteid. Kõrgkvaliteedilised hoolitsevad tooted on must have iga naise vannitoariiulil. Minu praegused lemmikud on SpaRitual Close Your Eyes sarja tooted.

SpaRitual Close Your EyesEksootilise Egiptuse pelargooniga lõhnastatud tooted näevad esiteks juba väga ilusad välja. Eriti meeldib mulle kreemipudeli disain – minimalistlik ent romantiline ja lihtsalt ilus. Täpselt minu maitse. Ütlen ausalt, et nende toodete lõhn mulle esimese nuusutamisega üldse ei istunud. Egyptian Geranium  pakil ei andnud mulle just palju infot, et mis lõhna oodata. Mõtteis mõlkus midagi lillelist, aga pakist tuli vastu midagi maalähedast ja isegi ürte meenutavat. Aga teate, esimese kasutusega mu arvamus muutus täielikult. Juba see lõhn on nii rahustav ja lõõgastav, et midagi tugevamat ja magusamat rikuks elamuse lihtsalt ära.

Suhkrukoorija muutub niiskel nahal veidi piimjaks ja suhkur ise püsib oma algsel kujul täpselt piisavalt, et nahka pehmendada kuid mitte kahjustada. Pärast kasutust on nahk mõnusalt sile ja kuiv nahakiht eemaldatud. Sinna peale sobibki ideaalselt kesjoon, mis oma konsistentsilt on pigem midagi losjooni ja kehavõi vahepealset. Pisut paksem kui losjoon, aga mitte päris nii tihke ja rasvane kui kehavõi. Nahka imendub see kergelt ning ebameeldivat kihti nahale ei jäta.

Kogu sari on valmistatud orgaanilise päritoluga koostisosadest. Neis puuduvad sünteetilised värv- ja lõhnaained ning parabeenid. Kõlab hästi, eks?

Kogu SpaRitual tootevaliku leiad meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Värvilised vanniõhtud

Olgu käes sinine esmaspäev või pingeline nädalalõpp, üks kosutav ja lõõgastav vann kulub alati marjaks ära. Ja mitte niisama, vaid väikese mõnusa lisandiga! Kui vannipommide valik võtab silme eest kirjuks, on vannis lõõgastumine palju meeldivam.

Organique vannipallid vannipommidKüll mõjuvad vannipallid aroomiteraapiliselt, siis annavad nad veele palju nahka hooldavaid omadusi. Ja muidugi värvivad nad igava läbipaistva vee mõnda põnevat värvi. Organique on bränd, mis on tõesti igale aspektile kehahoolduses mõelnud ning neil on väga hea valik imeliselt lõhnavaid orgaanilisi vannipalle. No ja vaadake kui mõnusates värvides need on. Kes valib pilguga, kes lõhnameelega, eks. Muuseas näiteks see sinine pall on lõhnaga “Masculini”, seega miks mitte kallimaga koos vanni lõõgastuma minna? Minu lemmik neist lõhnadest on roheline “Greek” ja täiesti juhuslikult on see ka mu lemmikvärv. Seda hoian kindlasti mõneks eriliseks puhuks. Olen nii mõnegi palli juba ära kasutanud ja ootan juba järgmist vanniõhtut.

Toitvad soja- ja viinamarjaseemneõlid siluvad, taastavad ja toidavad nahka. Nende õlide sisalduse tõttu tuleb pärast vann üle puhastada, sest muidu jäävad vanni seintele rasvased randid. Naturaalne tärklis pehmendab ja rahustab ärritunud nahka. Pärast vanniskäiku on nahk siidiselt pehme ja lõhnab imemõnusalt.

Seda kõike praegu kirjutades tõstab nautleja minus pead ja planeerib järgmist vanniõhtut. Miks mitte juba täna?

Leia endale sobivaim vannipall meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Kevadiselt lihtne ja kihvt soeng

CHI Farouk Royal Treatment sarjast olen teile juba varem rääkinud. Sel korral on mul teile hoopis üks väike soenguvideo. Videos kasutangi juustel just selle sarja tooteid. Juuksed on jätkuvalt kuninglikult pehmed ja siidised ning neid on lihtne soengusse seada.

tradehouse kevadine soengSoenguvalik on seekord midagi sellist, mis mulle endale päris pikalt ei meeldinud. Proovisin küll mõnel korral midagi taolist, kuid kunagi ei olnud sellist tunnet, et julgeks inimeste sekka sellise soenguga minna. Nüüd aga leidsin variandi, mis minule enda peal meeldib ja olen seda soengut üpris mitmel korral kandnud. Kuna mulle meeldib eelkõige juukseid lahti kanda, aga tuka tahaks teinekord ikka eest ära saada, siis on see soeng just ideaalne. Viisaka kontoririietuse juurde ehk ei sobi, ent millegi pisut julgema või mänglevama juurde sobib ideaalselt. Kellele selline kitsama jaotusega variant ei meeldi, võib proovida veidi laiemat jaotust. Eks sellised soengud olegi katsetamiseks, et milline variant ikka endale sobivaim on.

Mina lähen nüüd selle soenguga edasi toimetama ja jätan teid videot vaatama. Leidke endale sobivaimad CHI Farouk Royal Treatment tooted meie e-poest ja proovige soeng järele.

Peatse lugemiseni!
Liina

Käsitööseebid vannituppa

Kellele ei meeldiks multifunktsionaalsed tooted? Eriti kui need on midagi nii kihvti nagu Organique’ käsitsi valmistatud glütseriiniseebid. Minu vannituba sai hiljuti kahe käsitööseebi näol väikese täienduse (Rose ja Crab) ja täna tahan ma neid teilegi tutvustada.

Mis puudutab selliseid “vanakooli” seepe, siis eelistan neid alati oma vannitoa kraanikausi serval. Nendega on mõnus käsi pesta ja üldjuhul näevad need ka väga kihvtid välja. Lõhnast ärme üldse räägigi, pärast tükk aega nuusutan oma käsi. Lihtsalt võrratu lõhn ja olgem ausad, pooled seda tüüpi valikud saavadki ju just lõhna baasil tehtud. Küll aga ei pea need seebid vaid kraanikausi servale jääma.

Organique glütseriiniseebid TradehouseOrganique’ käsitööseebid on glütseriinisisaldusega, mis mõjub nahka niisutavalt. Nii sobivad need ka keha pesemiseks, sest ei kuivata nahka nii nagu paljud teised sellist sorti kõvad seebid seda teha võivad. Nahk jääb mõnusalt siidine (ja lõhnab imeliselt!). Kuivema nahaga inimestel ilmselt soovitan enne kätel järele proovida, kuna siis võib seep ikkagi pisut kuivatavalt mõjuda. Aga minule need sobivad imehästi ja tegingi ühe seebi pooleks – üks jupp on kraanikausi serval, et käsi pesta ning teine pool siis dušikabiinis keha jaoks. Loomulikult vajab dušikabiini variant väikest karbikest või spetsiaalselt seebi kuivatamist, et see läbi ei vettiks ja koledaks ei läheks.

Glütseriiniseepidel on mõnus valik erinevaid lõhnu ja igaüks leiab endale kindlasti oma lemmiku. Kogu valik on leitav meie e-poes.

Peatse lugemiseni!
Liina

Keratiin ja kodune juuksehooldus!

Teate mis mulle meeldib? Kui ma ei pea poes midagi pikalt otsima ja mõtlema kas kõik ikka sai valitud. Mulle meeldib kui näiteks šampoon ja palsam on komplektis ja ma lihtsalt haaran selle paki ja kõik.

Keratherapy on üks neist brändidest, kellel on tihtilugu duopakid olemas. Lihtsalt vali millistele juustele tooteid vaja on ja ongi kõik. Pole vaja mõelda mis palsam mis šampooniga kokku panna või kas seekord äkki miksiks ise mingi kombo kokku. Vahel ma naudin just seda, et otsus on minu eest ära tehtud.

Tradehouse Keratherapy Color ProtectVeelgi enam naudin ma seda, kui see otsus on hea! Minul on praegu Colour Protect sarja šampoon ja palsam. Ja oh kuidas ma naudin! Kui tooted täidavad oma lubadusi ja lõhnavad hästi ja teevad (praegusel juhul) juuksed siidpehmeks. Kellele Keratherapy võõras on, siis nende juuksehooldustoodetesse on sisse põimitud puhas keratiin. Seega vähe sellest, et iga pesuga saan vastu imeliselt lõhnavad ja sõrmede vahel pehmed juuksed, täidab keratiin näiteks värvikahjustusi ja aitab neid ajapikku parandada. Näete, jälle üks koht, kus on minu eest otsus ära tehtud – ma ei pea isegi mingit lisaravi juustele otsima. Saan regulaarse kasutusega selle oma kahest pudelist kätte! Juukseid tugevdatakse ja hooldatakse ilma, et ma peaksin oma duširutiini üleliia keeruliseks ajama.

Keratherapy valikus on nii niisutavad, värvi kaitsvad kui volüümi lisavad sarjad. Ükskõik kas oled paadunud fänn neist ühele või vahetad mõne aja tagant sarju, võid kindel olla, et juuksed on antioksüdantide ja keratiiniga hooldatud.

E-poest leiad endale kõige sobivamad Keratherapy tooted.  

Peatse lugemiseni!
Liina

Kevadiselt kirkad küüned

Ehk mäletate, et mõni aeg tagasi olid meil teemaks SpaRitual küünelakid. Kevad on kätte jõudnud ja lustakalt sädelevatelt lakkidelt pööran täna pilgu just kevadistele toonidele.

Enam vist ei ole uudis, et kaunis maniküür on minu jaoks täielik must have. Aeg-ajalt kipub küünelakikogu mul natuke liiga suureks paisuma, aga alati ei suuda ma sealt midagi puhkusele ka saata. Siis sorteerin välja kevad-suvised ja sügis-talvised toonid ja vastavalt hooajale hoian üht või teist valikut silme alt ära.

Tradehouse SpaRitual küünelakidKuna kevadised toonid hallavad järjest igal pool linnapildis silma jääma, tahaks ma vist iga päev uue värske küünelakitooniga ringi käia. Näiteks täna ma ei tea, kas valida malbe beež kuldse sädelusega (toon Harvest) või hoopis särtsakalt neoon oranž (toon Infuse). Või hoopiski väikese sädelusekiiksuga klassikaline punane (toon Blend)? Äkki tuleks piirduda kreemjate toonidega ja valida pehme korall (toon Cultivate) või fuksiaroosa (toon Nurture)?

Mida ma ka täna ei valiks, tean juba ette, et paari päeva pärast tahaksin juba mõnda järgmist kaunist tooni oma küüntel kanda!

Leia oma lemmik kevadine küünelakk Tradehouse e-poest.

Peatse lugemiseni!

Liina

Kuninglike juustega kevadele vastu

Kuninglikud juuksed, kuninglik juuksehooldus. Kõlab hästi, eks? Vot, Chi tootevalikus on justnimelt kuninglikud juuksehooldustooted. Chi Farouk Royal Treatment sari on aga õige pisut tavapärastest juuksehooldussarjadest erinev. Nimelt ei käi neil šampoonid-palsamid klassikaliselt paaris – pole ühe nimega šampooni ja palsamit värvitud juustele, teist näiteks kuivadele juustele. Igal tootel on oma nimi ja vastavalt toimele saab paaarid ise mugavalt kombineerida.

_DSC3722Farouk Royal Treatment on ka selle poolest eriline, et kogu sari sisaldab valge trühvli ja pärliekstrakti. Palju luksuslikumaks enam minna ei saa. See sari annab meie juustele kõik, mida vajame kaunite (ja kuninglike) juuste saavutamiseks. Sarjas kasutatakse vaid parima kvaliteediga koostisosi ja juba ainüksi kiri “valge trühvli ja pärliekstrakt” pudelitel viitab sellele. Need on haruldased ja eksootilised koostisosad ja ka juba antiiktsivilisatsioonid teadsid nende kasulikust mõjust meie juustele ja nahale.

Üks toode, mis mulle sellest sarjast kohe eriti eredalt meelde jäi, on Chi Farouk Royal Treatment Pearl Complex. Ja põhjus on väga lihtne: vähe sellest, et see teeb juuksed siidiselt pehmeks ja paneb nad läikima, sobib see ka kehale! Minu teele pole veel varem ühtegi sellist multifunktsionaalset õli/seerumit jäänud, niiet olen üllatunud ja väga rahul. Paariks päevaks linnast välja sõites on kotis igatahes üks pudel tänu sellele nüüd vähem.

Kes vähegi tahab tunda seda kuninglikku hoolitsust oma juustel, siis kindlasti proovige see sari järele.

Leia endale sobivaimad Chi Farouk Royal Treatment tooted meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Naha detox rohelise teega

Kauneid pühi kõigile! Et munadepühad on minu jaoks lapsepõlvest saadik olnud malbelt pastelsed, on täna värvigamma ka pigem rahulikum ja mahedam. Luubi all on Organique Tea Ritual rohelise tee sari, mis keskendub naha mürkidest puhastamisele ehk detoxile.

Minu üks lemmikumaid parfüüme on rohelise tee baasil üles ehitatud ja seega meeldib mulle kõik, mis vähegi rohelise tee lõhnaga on. Ja nii on ka selle sarjaga. Dušigeel lõhnab üks ühele samasuguselt minu lemmikparfüümiga ja võite ette kujutada kui väga ma selle sarja kasutamist naudin. Teised kaks sõpra sealt sarjast lõhnavad samuti väga mõnusalt rohelise tee järele, ent dušigeel jättis kohe kõige suurema mulje.

Tradehouse Organique Tea RitualTea Ritual Body Scrub Wash dušigeel sisaldab ka koorivaid osakesi, mis on piisavalt tugevad, et igapäevase kasutuse juures efektiivsed olla. Samas jällegi on nad ka piisavalt pehmed, et igapäevaselt kasutades nahale mitte liiga teha. Pärast dušši on alati hea nahka niisutada ja selleks meeldibki mulle kasutada sama sarja Tea Ritual Body Mousse kehakreemi. See on kerge, kuid kuna sisaldab sheavõid ja E-vitamiini, ka mõnusalt niisutav. Nahk jääb siidine ja toidetud. Ning lõhnab imeliselt! Ka nägu ei saa tähelepanuta jätta. Rohelise tee sarja Tea Ritual Face Mask näomask rikastab nahka antioksüdantidega, seda samal ajal puhastades ja niisutades. Maski tuleb näol hoida 20 minutit ja õnneks on see üks neist maskidest, millega oma partnerit hirmutama ei pea. Oma sinakasrohekast värvusest hoolimata jääb mask nahal pigem läbipaistev, justkui oleks nahale väga paksu kihi kreemi pannud. Maha pestes on näonahk pehme ja hooldatud. Ja kogu keha lõhnab mõnusalt rohelise tee järele!

Leia oma lemmik Fruit Rituals sari meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Kuidas saavutada rannavorm?

“Selleks suveks võtan alla ja naudin oma bikiinivormi!” – kui mitu korda oled seda endale lubanud? Selleks, et tunneksid enda üle uhkust  ja võiksid lõpuks ometi öelda „Tehtud!“, kasuta julgelt abiväge. Õigete vahenditega võid hakata rannavormi nautima juba kasvõi kevadel!

Teele Teder
Teele Teder, toitumisnõustaja

Miks nõuab isegi paarist lisakilost vabanemine nii suurt pingutust? Sest meil on kiudainete defitsiit. Kiudained on  kaalulangetuse puhul üks võtmesõnu, sest need aitavad meil veresuhkrut kontrolli all hoida ja ergutavad meie seedimist. See tähendab, et meil on vähem erinevaid isusid ning seedeprotsess kergem. Seega, ilma vajaliku koguse kiudaineteta ongi kaalulangetamine üks raske töö, mis tihti ebaõnnestub.

Igapäevaselt peaks meie organism saama 25-35 grammi kiudaineid, kuid kaasaegse toitumisstiili juures sellist kogust täis saada on väga keeruline. Kiudaineid leidub nii aed- kui puuviljades, teraviljatoodetes kui ka kaunviljades. Kui sööme näiteks tervislikku täisteraleiba kaks viilu päevas ja arvame, et sellega on kõik korras, siis tegelikult saame sealt heal juhul vaid 6 grammi kiudaineid ning defitsiit pole kuhugi kadunud.

Vajaliku koguse kiudainete saamiseks soovitan kasutada järgnevaid tooteid:

Kaunist kevade algust soovides,

Teele

Kaunid hoolitsetud käed koduste toodetega

Kui eelmisel nädalal olid fookuses kaunilt maniküüritud küüned, siis sel korral on pilk jätkuvalt kätel. Kaunid käed ei tähenda tingimata veatut maniküüri. Kätenahk peab samuti hooldatud olema.

Tradehouse Herôme kätehooldusHerôme sirutab oma abikäe ja nende valikust leiab väga palju väga häid kätehooldustooteid. Minule meeldib alati valida tooteid, mis omavahel hästi kokku sobivad. Kodune spaahoolitsus on tohutult lihtne ja tulemus seda väikest nautlemist väärt. Tänases videos näitangi teile üht oma lemmikut kätehooldusrutiini, millega minu käed väga rahul on.

Usun, et paljud on keha- ja näohoolduses väga järjepidevad, ent sealjuures võivad käed ära ununeda. Mina kuulun sinna patuste hulka, aga nagu ma juba mainisin, sirutas Herôme oma abikäe. Õlidega soolakoorija ühtaegu niisutab ja koorib käsi. Koorimisele järgneb kindlasti sügavniisutus vananemisvastase SPF15 kätekreemiga. Käed on juba nagu uuesti sündinud – niivõrd siidised ja pehmed. Ja et need imeilusalt maniküüritud küüned veelgi rohkem särada saaks, lõpetan kätehoolduse alati küünenaha õliga. See hooldab küüsi ja küünenahkasid ning võin julgelt oma kätega “eputada”.

Hoolitsege oma käte eest ja leidke oma lemmiktooted meie e-poest.

Peatse lugemiseni!
Liina

Veatu ja pilkupüüdev maniküür

Kui on üks reegel, mida ma kunagi ei murra, siis selleks on korralik maniküür. Lakkimata küüntega ma kunagi kodust ei lahku ja esimeste kulumisilmingute juhul tuleb maniküür välja vahetada. Ei ole mina üks neist, kes suudaks kulunud lakiga ringi käia.

Tradehouse Mesauda Milano küünelakidKorralike ja kvaliteetsete küünelakkide valik on turul niivõrd lai, et vahel võtab silme eest kirjuks. Mesauda Milano valikus on lisaks kosmeetikale ja nahahooldustoodetele ka küünetooteid. Minul on kokku kolm Mesauda Milano Shine Flex Gel Effect küünelakki: kolm väga hea katvusega tavalakki. Punane on ajatu ja klassikaline ja tänu toonivariatsioonidele on mul igas olukorras ka valik. Kas tahan pisut kelmikamat tulemust ja valin heledama oranžikaspunase laki toonis 313 või võtan midagi klassikalisemat, nagu punakas ploom 310.

Mu vaieldamatu lemmik on aga see veider hallikas-lillakas toon 303, mis isegi mingis valguses kergelt mudane tundub. See on lihtsalt võrratu toon ja oma neutraalsusega sobib see küll vist igasse olukorda. Kui olen iga kord ilusti tugevdavat aluslakki kasutanud ja sellega küünepinda ühtlustanud, püsivad need lakid väga hästi küüntel. Mul pole küll kunagi erilisi probleeme küünelakkide koorumise või kulumisega olnud, aga 5-6 päeva venitab nendega julgelt välja. Enne ilmselt tüdinen toonist ära ja hing hakkab vaheldust otsima.

Muide, nagu nimigi reedab, jäävad need lakid küünel justkui klaasefektiga. Hea pealekandmise puhul piisab ühest kihist, kindluse mõttes jääb kaks kihti aga ilusam. Küünepind jääb sile ja läikiv ja kõik kõrvalseisjad jäävad garanteeritult küüsi imetlema! Ja muud ei saagi veatult maniküürilt oodata kui kaunis pilkupüüdev tulemus.

Leia oma lemmiktoon Mesauda lakkide valikust.

Peatse lugemiseni!
Liina

Kevadiselt roheline silmameik Mesauda Milanoga

Kevade tulek tekitab kohe tahtmise rohkem värvidega mängida. Olgu see riietuses, kodusisustuses või igapäevameigis. Minul ongi täna teie varuks üks kevadistes toonides igapäevaselt kerge meigivideo.

Mesauda Milano silmameik TradehouseVideo peategelasteks on Mesauda Milano silmameigitooted. Alustades kulmudest ja lõpetades ripsmetega. Kulmudel kasutasin Xpress Brow kulmupliiatsit, mida oli äärmiselt lihtne peale kanda. Et minu toon oli pisut tume, kandsin pliiatsit kulmudele pigem kergema käega. Ja jäin tulemusega väga rahule – see sai väga loomulik ja pliiatsi tooni tõttu ei jäänud minu nahal oranžikas.

Silmalaugudel kasutasin kahte Vibrant Eye Shadow Duot toonides Wonder Woman ja Bling. Pigment on kõigil toonidel väga hea ja mina jäin nendega igatahes väga rahule. Vahet ei ole kas kanda peale pintsli või sõrmega, tulemus jääb ilus ja eelkõige nähtav mõlemal juhul. Meigile lisasin särtsu Dip Liner Waterproof veekindla silmalaineriga. Seda on lihtne kasutada, pigment on tumemust ja laigulisuse pärast muret ei pea tundma.

Viimase lihvi said silmad Volumissime Waterpoof veekindla ripsmetušiga. Hoolimata väga suurest harjast oli seda väga mugav ripsmetele kanda. Ripsmed jäid volüümikad ja intensiivselt mustad.

Videost näete juba täpsemalt mida ja kuidas ma peale kandsin ning milline on lõpptulemus.

Täienda oma kevadist meigiarsenali Mesauda toodetega meie e-poes.

Peatse lugemiseni!
Liina

Lõõgastav näomask päeva lõpetuseks

Teate seda tunnet, kui päev on seljataga olnud pikk ja väsitav. Õhtul koju jõudes tahaks visata jalad seinale ja end hea ja paremaga pisut poputada. Mis saaks olla parem kui üks mõnus näomask?

Mooya näomask Tradehouse Kui geeljad-kreemjad näomaskid tunduvad liigse möksimisena, siis sirutan käe alati kangasmaskide poole. Jah, aeg ajalt on lõbus neid klassikalisi näomaske teha, aga uskuge mind, kangasmaskid on veel lõbusamad. Ja soovitan minu kirjeldusi seekord ka läbi huumoriprisma lugeda, kuna mina end selliste maskidega peeglist nähes naeran alati südamest. Eriti, et need näevad tõesõna näos väga jubedad välja. Aga lõõgastudes ja end poputades ei peagi suurepärane välja nägema. Üks kihvtimaid näomaske, mis olen teinud, on Mooya Bio Organic 2 Steps Strong Antioxidant Green Tea kangasmask. Tegu on kahesammulise maskiga, kus esimene samm on muumialik kangasmask ning teine samm on seerum.

Mooya näomask TradehouseSee konkreetne mask sobib igale nahatüübile, ent eriti hea on see rasusele, segatüüpi ja küpsele nahale. Kuna minu nahk just nendes esimeses kahes kategoorias rõõmsalt on, sobib see mask mulle hästi. Mask on mõeldud nii näole kui kaelale, seega te võite vaid ette kujutada milline see näos välja näeb. Sellel on isegi kõrvaaugud, et mask näkku korralikult kinnitada ja tõesti lõõgastuda saaks. Nahal see mask ei kihele ja minule sobis see hästi. Kui mask oli umbes pool tundi mõjuda saanud, oli aeg see näost lahti harutada. No nagu tõeline muumia ikka. Pärast maski läks nahale samm number kaks ehk seerum. Seerumid tungivad kiiresti sügavatesse nahakihtidesse ja nii viivad nad kõik oma head omadused sinna, kus ned eriti vaja on. Sellise kahesüsteemse maski nautimise parim osa? Hommikul ärgates on nahk justkui uuesti sündinud – see on ilus, klaar, siidine ja toidetud. Ja see eelmise õhtu muumia, kes peeglist vastu vaatas, on ka juba ammu ununenud.

Mooya maskide valik on suur ja lai ja kõik leiavad endale midagi. E-poes on valik ilusti saadaval, seega kiika kindlasti sinna.

Peatse lugemiseni!
Liina

Näo modelleerimine MUD toodetega

Tere ilusat esmaspäeva kõigile! Täpselt nädal tagasi, eelmisel esmaspäeval, väisasin taaskord Tradehouse koolituskeskust. Seekordseks koolituseks oli näo modelleerimine Make-Up Designory toodetega. Olen nendega varasemalt kokku puutunud ja teadsin juba ette, et kasutame tõeliselt kvaliteetseid tooteid.

Koolitus oli taaskord väga mõnusalt üles ehitatud. Koolitaja Liina Pihel tutvustas kõigepealt MUD-i brändi ja selle ajalugu ning põhimõtteid. Siis rääkis juba sammukaupa mida õppima hakkame. Igaühel oli võimalik minna ühe või teise sammu jaoks modelliks, et teised saaksid kohe inimese peal näha tooteid toimimas ning seejärel omal nahal järele proovida.

Soovitajel oli võimalik koolitajaga koos endale sobivaimad tooted välja valida, et need pärast endale soetada. Mina panin igatahes üsna mitmele tootele juba silma peale. Üht-teist mul nende valikust on ja oma meigikohvrit ilma nendeta enam ette ei kujuta. Seega juba ainuüksi MUD-i toodete pärast tasub sinna koolitusele minna. Esiteks õpib seal oma nägu modelleerima ning teiseks saab tutvuda tootevalikuga ja professionaali abiga endale sobivaimad tooted välja valida.

Koolitused toimuvad erinevates Eesti suuremates linnades. Leia koolituskalendrist endale sobivaima koha ja ajaga koolitus.

Peatse lugemiseni!

Liina

Siledam näonahk mõne nädalaga

Sile ja siidine nahk on iga naise (ja miks mitte ka mehe) üks unistusi. Jätame siinkohal nemad välja, kes imeliste geenidega õnnistatud on ja juba “loomult” võrratu nahaga uhkustada saavad. Teised peavad selle nimel aga pisut vaeva nägema. Õnneks tähendab see vaev ustavalt hea ja õige nahahooldusrutiini järgimist ja tulemused ei paistagi enam nii kauged.

Tradehouse Byothea kooriv niisutav sariMinu uusim avastus on Byothea glükoolhappega niisutav sari. Varasemalt olen Byothea matistava sarjaga kokku puutunud ja see jättis vaid soojad mälestused. Noh, nüüd on siis aeg selle tutika sarja käes. Mis ma saan öelda, see sari müüs end mulle juba oma pakendiga. Ilus puhas valge pakend ilusa mündirohelise kirjaga. Sarja üldmõte on nahka õrnalt koorida ja seda uuendada. Glükoolhappe sisaldus nendes toodetes sõltub konkreetsest tootest, kõige õrnem on see näiteks näopesuvahus ning tugevaim koorivas geelis. Kui näohooldusrutiini lisada ka korra nädalas õrnalt nahka restruktureeriv näomask, siis võite kindlad olla, et pikema kasutusperioodi vältel on nahk siledam ja isegi tundub toidetum. Kogu sarjast on minu lemmik kindlasti näokreem, sest selle tulemusi on lihtsalt kõige kiiremini näha. See on täpselt paras annus niisutust pärast näopesuvahu kasutamist ning isegi järgmisel hommikul tundub nahk toidetud, niisutatud ja siidpehme. Muideks, selles näokreemis on ka SPF20, mistõttu on see ideaalne kasutamiseks aastaringselt.

Kogu sarja pidev kasutamine on minu naha viimaste nädalate jooksul juba tunduvalt siledamaks muutnud. Kuigi olen pigem rasuse nahaga, on ka minu nahal aeg-ajalt kestendavaid kohti. Nüüd seda sarja kasutades ma enam isegi ei mäleta millised need välja nägid või kus need mu asusid. Ma tunnen ja näen kuidas mu nahk on värske tänu pidevale õrnale koorimisele. Nahk ei ole ärritunud, vaid tunneb end hästi ja näeb hea välja. Ja tänu sellele tunnen mina end samuti väga hästi!

Leia endale sobivaim Byothea nahahooldussari meie e-poest.

Peatse lugemiseni!

Liina

Punutiste töötuba

Tradehouse koolituskeskuse kavas ringi uudistades on näha, kuidas valik on otseses mõttes suur ja lai. Sealt leiab midagi tõesti igaüks. Mina käisin möödunud nädala teisipäeval punutiste töötoas ja võin etteruttavalt öelda, et jäin väga rahule.

Koolitusele oodatakse nii täiesti algajaid kui ka neid, kel vaja pisut uusi tehnikaid õppida või vanu meelde tuletada. Koolitaja Liina Pihel näitab esialgu tehnika ette ning siis saab igaüks juba oma modelli peal kõik läbi harjutada. Kes on osavam, jõuab läbi harjutada nii põhilise punutise kui ka juba midagi keerukamat katsetada.

Mulle meeldiski eelkõige see, et kui põhilised tehnikad olid läbi harjutatud, sai koolitusmaterjalidest inspiratsiooni ammutada ning siis lõpusoenguks soovi korral midagi keerukamat proovida. Kuna mul pole kodus ka ühtegi pikajuukselist, kelle peal punutisi harjutada, siis nautisin võimalust kogu koolituse vältel kätele valu andmist. Lihvisin nii mõndagi tehnikat kui sain ka uusi nippe kuidas mingeid punutisi veel ilusamalt teha.

Näitangi teile täna ka punutisi, mis mina koolitusel läbi proovisin. Soovitan koolitusele kindlasti oma modelliga minna. Nii saate ka proovida kreppide ja lokitangidega soengule viimase lihvi andmist.

Leia koolituskavast endale meeldiv koolitus.

Peatse lugemiseni!
Liina

Nädal supertoiduainetega vol 2

Ongi aeg sealmaal, et jätkata teise postitusega supertoiduainete teemal. Usun, et esimene on teil kõigil kenasti juba läbi loetud. Kes veel mõtleb milliseid supertoite proovida, siis ehk annab tänane postitus ka veidi inspiratsiooni juurde.

_DSC2885Selle postituse esimene valik on Cocoa Nibs purustatud kakaotuumad. Brändiks on ka sel korral Poola päritolu Diet Food. Kakaotuumad on kõige vähem tööteldud ning kõige puhtam šokolaadi vorm. Tänu lisamata jäänud suhkrutele, mida leiame tavapärases šokolaadis, on kakaotuumadel väga spetsiifiline maitse. Justkui 80% protsendiline tume šokolaad oleks viidud täiesti uuele tasandile. Aga häid omadusi on neil küll ja veel. Muuhulgas suures koguses antioksüdante, magneesiumi, kaaliumi. Lisaks parandab kakao ka meie tuju. Kuna puhta kakao maitse on minu jaoks veidi liig, siis lisan mina kakaotuumasid müslidesse ja putrudele, kus nende maitset mõnusalt ülejäänud toit mahendab. Kellele aga maitseb, võib neid ka täiesti paljalt näksida.

Tänane teine staar on Super Hydro kookosvesi pulbrina. Jah, just pulbrina. Seda segan vette ning saan kookosvee, mida on hea lisada smuutidesse või miks mitte näiteks mandlipiimale lisades chia seemnetega pudingut teha. Kookosvett nimetatakse sageli “elu eliksiiriks”, kuna selle koostises on rohkesti kaaliumi, kaltsiumi, naatriumi, mangaani ja magneesiumi – 5 põhilist elektrolüüti. Ja nüüd kujutage ette millise heade ainete laengu ma saan iga kord kui endale kõigi nende supertoiduainetega näiteks smuutit teen. Mida kauem neid tarbida, seda paremaks läheb ajaga enesetunne ja tervis. Ja see kõik väljendub enesetundele lisaks ka minu nahas ja juustes.

Mina olen igatahes väga rahul ja soovitan kõigil supertoiduaineid proovida.

E-poest leiad endale sobivaimad valikud supertoiduainete seast.

Peatse lugemiseni!
Liina

Nädal supertoiduainetega vol 1

Teadlik tervislik toitumine ja supertoidud on viimaste aastatega muutunud aina populaarsemaks. Rongist pole maha jäänud ka Tradehouse, kuna nende kaubavalikus on supertoiduained täiesti esindatud. Sel nädalal tutvustangi teile kahe postitusega paari minu valikut.
Diet Food supertoiduainedE-poes on väga suur valik Poola brändi Diet Food supertoiduaineid ja toidulisandeid ning minu esimene valik nende seast on  Super Hemp puhastatud kanepiseemned. Kanepiseemned on kõige toitainerikkamad seemned maailmas. Eriti hästi sobivad need taimetoitlastele, kellel proteiinist puudu jääb. Just proteiini ongi kanepiseemned ääreni täis pakitud. Kanepiseemnetes olev proteiin on kergemini seeditav kui see, mida leidub lihas, munades, piimatoodetes jmt. Teadaolevaid allergiaid kanepiseemnetele pole, seega sobivad ideaalselt laktoosi- ja gluteenitalumatutele ning ka neile, kes ei tohi süüa suhkruid või pähkleid. Kuna mina söön liha pigem vähe ja kõiki piimatooteid tarbida ei saa, on minule need just ideaalsed.

Smuuti Diet Food supertoiduainetegaMinu teiseks valikuks osutusid Super Fiber jahvatatud tatrakliid. Tatrakliid sisaldavad rohkelt kiudaineid ja mitmeid häid vitamiine. Kiudaineid meie seedida ei suuda, aga ometi on see kehale kasulik. Kiudained hoiavad kõhu kauem täis, seega mõjuvad hästi kehakaalule. Kuna kiudained seovad vett, aitavad need ka paremini toitu seedida, mis omakorda hoiab kõhu paremini korras. Minu lemmik viis mõlemat toidulisandit tarbida on eelkõige smuutides. Kuna mõlemal on oma soovituslik päevakogus, teen endale ja elukaaslasele mõnusa turgutava smuuti vastavalt juhistele. Et tatrakliid smuutis ei lahustu, soovitan neid smuutit kahele tehes panna kõige rohkem 2tl. Muidu võib tulemus jääda veidi “jahune”.

Kõigele lisaks meeldib mulle väga ka Diet Food pakendite disain. Väga lihtsad ja puhtad, just nagu mulle meeldib. Ja kui ilusa pakendi sisu teeb ka kehale pai, siis mis saaks minul selle vastu olla. Juba neljapäeval tutvustan oma teisi valikuid ja teisi viise, kuidas mina supertoiduaineid oma menüüsse lisan.

Vali oma supertoiduained välja vastavalt oma tervisele ja menüüle. 

Peatse lugemiseni!
Liina

Kreem, geel või vaht – mida valida?

Kreem, geel või vaht – mida valida?

Habemeajamistoote valimine meenutab veidi lemmikspordimeeskonna valikut – vahel on sul selles osas sõnaõigus, teinekord tuleb töötada sellega, mis parasjagu olemas on (sest et kui sa elad Rakveres, siis ilmselgelt sa PEAD olema Tarva fänn, eks?). Mis puutub meestele mõeldud hooldusvahenditesse, siis tihtilugu sõltub kõik sellest, mida armastav kaasa mehele toidupoe riiulitelt kaasa on kahmanud. Võib üsna kindel olla, et üle ühe on seal valikus kõige kollasema sildiga toode. Kuid kui tahta otsustada mingite muude näitajate põhjal kui pelgalt toote hind, siis mis oleksid need löövad argumendid?

woodys810.jpg

VAHT, GEEL ja KREEM  – kolm habemeajamiseks mõeldud toodet, millel on üks eesmärk: pehmendada kontakti raseerija ja naha vahel, vähendada nahaärritusi ning tagada kiire ja sujuv habemeajamine. Vaht tundub esmapilgul kõige loogilisem valik: tuleb pakendist välja lõplikul kujul, seda on maru lihtne kasutada ning on neist kolmest tihti ka soodsaim valik. Kas see tähendab, et meil on võitja olemas?

Vahtude nõrgaks küljeks on niisutavad omadused ning nahka kuivatavad nad neist kolmest kindlasti kõige enam. Seega, kui sul on juba tundlik või kuiv nahk, siis ei ole habemeajamisvaht kõige parem ja targem valik.

Geelid pakuvad nahale tavaliselt rohkem niisutatust ning tundliku nahaga mehed kipuvad just geele eelistama. Geelide plussiks on veel ka läbipaistvus, mis teeb selle toode heaks valikuks neile, kel tuleb habet ajades manööverdada piirkondade vahel, kuhu habet soovitakse alles jääda (a la Uno Loobi bakid ja Alari Kivisaare habe).

Habemeajamiskreemid on tavapäraselt kõige rikkalikumad, kõige niisutavamad ning kõige nahasõbralikumad. Kui rääkida protsessist, mis viib ka kõige külmema närviga meesterahva mugavustsoonist välja, siis ei saa nahasõbralikkust ju kunagi liiga palju olla?! Glütseriini baasil toodetud kreemid välistavad naha kuivatamise täielikult ning niisutavad omadused teevad habemeajamiskreemist eriti hea toote neile, kes on kimpus tugevate ja tõrksate habemekarvadega.

Niisutamise ning naha kaitsmise seisukohast võiks vabalt kõigile soovitada Woody’s Shave Lather habemeajamiskreemi, mis on omadustelt nii hea, et sul võib esimest korda elus tekkida soov ajada habet tihemini kui selleks reaalselt vajadus on. Siiski on näonahk kõigil erinev ning sedavõrd tähtsa toote valik tuleb igaühel sõltuvalt ikkagi enda naha vajadustest teha. Seega järgmine kord võta riiuli juures rahulikult aeg maha ning vali toode, mis teeb selle tüütu kohustuse natukenegi rohkem talutavaks kogemuseks.

Woody’s tooted tõelistele meestel on saadaval Tradehouse Ilukaubamajas, Stockmannis ja hästi varustatud salongides.

Mesauda Milano paneb põsed õhetama

Igal hooajal muutub minu värvieelistus põsepunade osas. Sügisel ja talvel eelistan tuhmimaid, isegi õrnalt lillaka alatooniga punasid. Kevade lähenedes muutuvad värvid kergemaks ja erksamaks ja nii eelistangi soojemal ajal näiteks oranžikaid-roosakaid põsepunasid. Igal hooajal uut põsepuna osta pole justkui mõtet ja lõpuks on neid potsikuid juba liiga palju. Õnneks on olemas põsepunapaletid ja Mesauda Milano on just ühe sellise välja lasknud.

Mesauda_Milano_põsepunapalettMesauda põsepunapaletis on kokku kaheksa tooni. Kuus neist on erinevate toonidega põsepunad ning kaks on säraga päikesepuudrid, imehead nahale päikselise jume andmiseks. Paletis on esindatud nii punakad, roosakad, oranžikad kui neutraalsemad toonid. Seega igaühele midagi. Või siis minusugustele meigigurmaanidele kõike, mida parasjagu tahta võiks.

Pigment on nendel põsepunadel väga tugev ja püsivus samuti hea. Isegi tasuks pigmendi kohta öelda, et tegutseda tasub õrna käega, kuna liiga palju põsepuna pintslile võttes võib tulemus olla klounilik. Mina soovitan seda paletti igaühele, kes tahaks valikut põsepunadega ning ei taha selleks osta viite-kuute erinevat väikest põsepuna. Samuti sobib see ideaalselt jumestaja meigikohvrisse, kuna on mõnusalt kompaktne.

Et postitust pisut vürtsitada, on mul seekord teile ka video, kus sedasama paletti veidi lähemalt tutvustan. Vaadake kindlasti.

Vaata Mesauda põsepunapaletti meie e-poes.

Peatse lugemiseni!
Liina

 

Juukseid turgutab Biosilk Hydrating Therapy

Talv ja suvi on kaks aastaaega, mis meie juustele karuteeneid teevad. Kuna suvi on hetkel veel mägede taga, siis võitleme täna talviste mõjudega. Külm ilm, küte kodudes-kontorites ja sellest tulenev kuiv õhk imevad juustest niiskuse välja. Õnneks on selleks puhuks eriti niisutavad juuksehooldustooted, mis praegusel ajal oma abikäe ulatavad.

Tradehouse lettidele jõudis hiljuti uus Biosilk Hydating Therapy sari, mis on süvaniisutav ja teeb juustele külmal ajal turgutava pai. Olen mõnda aega katsetanud kolme toodet sellest sarjast ja julgen neid rahuliku südamega soovitada kõigile. Eelkõige neile, kel on värvitud juuksed või kes armastavad oma kiharaid kuumtöödelda.

Biosilk_Hydrate_sariNiisutava sarja šampoon peseb juuksed krudisevalt puhtaks neid seejuures kuivatamata. Juuksemask on üks neist vähestest, mida tohib kanda juurtest otsteni. Hoolimata oma rikkalikust koostisest, ei muuda see juukseid raskeks ega aja kiiremini mustaks. Vastupidi – see teeb juuksed mõnusalt pehmeks, siidiseks ja kergeks. Kolmas toode, mida katsetanud olen, on juustessejäetav sprei-palsam. See sobib hästi nendeks päevadeks, kus juuksed tunduvad eriti tuhmid ja elutud. Vahel pihustan seda lisasärtsuna niisketesse juustesse, teinekord hoopis kuivadesse juustesse. Mõlemal juhul toimib see palsam väga mõnusalt – juuksed ei jää rasked ega tundu sellest mustad nagu mõne muu spreipalsamiga juhtuda võib. PS: see palsam on paksema konsistentsiga kui tavapärased spreipalsamid.

Mainin siinkohal ära, et kogu sari on parabeenide ja sulfaatide vaba, sisaldab siidiproteiine, aminohappeid ja Maracuja õli. Mõeldud ongi Hydrating Therapy sari eelkõige kahjustunud ja poorsetele juustele, mida need tooted siis parandada aitavad. Minu juuksed on sel talvel igatahes väga õnnelikud ja pehmed. Proovige järele!

Vaata Biosilk tootesarja e-poes!

Peatse lugemiseni!
Liina

Avastamas Gambia ilumaastikku

Meie hea koostööpartner Maarja Järvsoo Iluabi OÜst käis avastamas Gambia ilumaastikku – millised näevad välja kohalikud ilusalongid ja teenindajad, millised on Gambia naiste ilurituaalid, kuidas Tradehouse selle põneva reisiga soetud on ja paljust muust saab lugeda juba õige pea.

Esmalt aga kiire kommentaar Maarjalt vahetult Gambiast naastes: “Teatavasti on Gambia väga vaene maa, kus elab palju toredaid ja töökaid inimesi. Proportsioon palkade ja kõigi eluks vajalike kulutuste vahel on väga viltu. Selline olukord on inimesed teinud väga kokkuhoidlikuks ja väga leidlikuks. Igas eluvaldkonnas saadakse hakkama väga nappide vahenditega. Seda ka juukse ja muudes iluvaldkondades. Vaatamata suurele vaesusele näevad Gambia naised välja vapustavalt säravad”

Värskenda juukseid Kardashian Beautyga

Kõik teavad reality staare, Kardashianite klanni. Täna on luubi all üks nende paljudest brändidest: Kardashian Beauty juuksetooted. Ja kes meist saaks ausalt öelda, et nad ei ihalda endale Kardashiani naiste võrratu välimusega juukseid? Ma arvan, et pea mitte keegi. Tänu Kardashian Beauty juuksetoodetele on see unistus mulle killu võrra lähemal.

Kardashian Beauty juuksehooldustootedRäägin teile kolmest tootest just selles järjekorras nagu ma neid ise kasutan. Kõige esimeseks on Black Seed Dry Oil juukseõli. Pärast pesu kannan kaks pumbatäit õli niisketesse juustesse, umbes keskkohast otsteni. Jaotan selle ühtlaselt laiali ning on aeg fööni järele haarata. Üldiselt ma eelistan lasta juustel vabalt kuivada, kuna föönitades võib minust teinekord väike lõvi saada. Seda õli kasutades jäävad juuksed aga siledad ja silutud, justkui pärast föönitamist oleks juustest veel sirgendajaga üle käidud. Mulle meeldib! Nüüd tean, et kui hommikuti kiire on, võib julgelt käe fööni järele sirutada.

Üks viimistlustoode, mis minu buduaaririiulil alati olemas on, on Take 2 Dry Shampoo kuivšampoon. Sõltuvalt sellest kui kiirelt juuksed mustaks lähevad või mis seisus nad hommikul parasjagu on, on see mu iganädalane kaaslane. Kuna juukseid üritan pesta kaks korda nädalas, siis on siililegi selge, et ühel hetkel on vaja väikest abikätt. Kuivšampoon annab selle ühe lisapäeva juuksepesude vahele ja vajadusel ka väikese kohevuse süsti. Mis mulle selle sarja kuivšampooni juures eriti meeldib, on see, et juustele ei jää pihustades mitte mingit valget kihti! See tähendab, et see ei muuda juukseid ka tuhmiks. Tegu on läbipaistva tootega ja nii sobib see plaatinablondist sügavmustani. Ja ei saa mainimata jätta efekti – juuksed näevad tõesti värskelt pestud välja.

Ja kolmas, minu jaoks kõige põnevam toode, on Take 2 Dry Conditioner kuivpalsam. Jah, te loete õigesti. Kuivpalsam! Kui seda pudelilt esimene kord lugesin, mõtlesin: “Nonii, see olgu nüüd midagi väga head”. Õnneks on ka. Kolmandal-neljandal päeval võivad ka juukseotsad teinekord väikest turgutust vajada. Alati ei taha ma mingit vedelikku juustesse lasta (eriti kui peas on lokid või juuksed on vastupidi värskelt sirgendatud) ja nii on kuivpalsam ideaalne valik. See lisab juustele ideaalselt sära ja isegi pehmust juukseid märjaks tegemata.

Vaata Kardashian Beauty tootesarja!

Peatse lugemiseni!
Liina

Käed on Sinu visiitkaart – hoolitse nende eest!

Käed on Sinu visiitkaart – hoolitse nende eest!

Sügis-talvisel hooajal kerkib rohkelt küsimusi seoses käte ja küüntega – miks küüned lõhenevad, küünenahad narmendavad, nahk kuivab enam kui tavaliselt ning kuidas selle kõigega toime tulla?

Vereringe kätes on võrreldes muu kehaga nõrgem ning erilisel annab see tunda just külmemate ilmadega – käed kipuvad külmetama, nahk muutub kuivaks ja karedaks, küüned hapramaks. Sügisesel ja talvisel ajal jääb meil samuti sageli vajaka vitamiinidest ning mineraalidest, seega tuleks just sel perioodil käte eest hoolitsemisele rohkem tähelepanu pöörata.

Võrdlesime viit kätekreemi.

TH-k2tekreemid-1

Sära SpaRitual glitterlakkidega

Tere kõigile Tradehouse ilublogi lugejatele! Et me ei alustaks päris võhivõõrastena, siis tutvustan end. Mina olen Liina, ametilt jumestaja ja selles vallas tegelenud praeguseks üle viie aasta. Kuna ilumaailm mind pikalt juba paelunud on, saategi sellest kuust meie Tradehouse ilublogist lugeda ka üht-teist minu sulest.

SpaRitual küünelakid

Tahan kohe säravalt alustada ja minu esimesteks arvustatavateks saavad SpaRitual küünelakid. Fookuses on glitter, ehk imeline sära, millega oma küüntele mõne erilise sündmuse jaoks veel viimane lihv anda. Ma usun, et pea kõik teavad kuivõrd tülikas on glitterlakke eemaldada. Tänu sellele on minul nendega täielik love-hate (armastan-vihkan) suhe. Iga kord enne glitterlakkide pealekandmist võitlen endaga: kas ikka tasub see teekond ette võtta? Tulemus on absoluutselt imeilus, ent mahavõtmine võtab aega vähemalt kolm korda rohkem kui lakkimine ja kuivamise ootamine. Ja no kellel meist seda aega siis veel oleks?

Lakitud küüned SpaRitual lakkidegaSpaRitual tõttabki siinkohal appi oma uue Unveil Peel Off aluslakiga, mis on mõeldud spetsiaalselt glitterlakkidele. Olen seda nii ühel kui teisel viisil katsetanud ja võin julgelt öelda, et glitterlakke näeb minu küüntel nüüd palju tihemini! Kõige lihtsam viis on kanda ühtlane kiht aluslakki küünele, lasta sel kuivada ning siis kanda peale paar kihti oma lemmik Sparituali glitterlakki. Püsivus on aluslakil kuskil 1-2 päeva, mõneks säravaks ürituseks täpselt sobilik. Pärast saab maniküüri justkui kleepsuna maha tõmmata. Lisaks sellele, et laki eemaldamine on lapsikult lõbus, säästab ka aega ja närve. Kes siis poleks unistanud, et glitterlakk kergelt maha tuleks?

Proovisin ka mõne “lahjema” glitterlakiga nii, et kandsin põhjaks SpaRitual aluslakki, peale kiht tavalist värvilist lakki ning lõpetasin maniküüri glitteriga. Sellisel juhul ei eemaldu aluslakk hiljem küüntelt nii lihtsalt. Seega soovitan värvilise laki ja aluslaki kohad vahetada – nii tuleb aluslakk värviliselt siiski kleepsuna maha. Lähengi kohe esmaspäeva puhul uut maniküüri tegema. Üldpilt jääb igapäevaseks kandmiseks sobilik, ent üks efektküüs tuleb glitteriga kindlasti!

Vaata SpaRitual Unveil Peel Off aluslakki e-poes!

Peatse lugemiseni!
Liina

Helen Adamsoni ilulemmikud!

Helen Adamson, laulja
Olen kasutanud CHI Argaania sarja, shampooni, palsamit ja juukseotste õli. Armastan neid väga ja oskan ainult kiita, samuti CHI volume boosterit ja kuumakaitset. Need tooted meeldivad ka mulle väga, ainus kuumakaitse, mis seni pole minu juukseid raskeks ja rasvaseks teinud. CHI juukselakk on samuti väga hea, kerge ja hoiab hästi, lokid ei lähe kiiresti välja.
Seni on CHI minu täielik lemmiksari, kõik tooted mida ma kasutanud olen on mu lemmikuks saanud ning lisaks see meeldiv lõhn, ei ole intensiivne ja alati pärast kasutamist on selline tunne nagu oleks otse juuksurist tulnud.

Helen Adamson

CHI Argaania juukseotste õlipaar aastat tagasi pärast raskemat sorti haigust muutusid minu juuksed väga hapraks, juukseotsad katkesid, lõhenesid ja juuksed ei kasvanud. Proovisin erinevaid juuksehooldus vahendeid kuid ainult CHI argaania juukseotste õli tõesti aitas. Kuigi föönitan endiselt juukseid igapäevaselt ei katke ega lõhene enam juukseotsad.
CHI Argaania šampoon + palsam – kasutasin aastaid ühe teise tootja sampooni ja palsamit, kuid tänu pidevale kuumtöötlusele polnud juuksed enam siledad ja pehmed. Pärast argaania juukseotste õli kasutamist mõtlesin, et proovin ära ka šampooni ja palsami ning ma pole kunagi nii häid tooteid kasutanud. Nüüd olen üle aasta nendega pesnud. Iga kord kui olen sunnitud mõnda muud toodet kasutama saan aru kui suur vahe lõpptulemusel. Argaania õli sampoon ja palsam jätavad minu juuksed tõesti siidpehmeks.
CHI 44 Iron Guardkuna föönitan ja lokitan juukseid väga palju siis olen katsetanud erinevaid kuumakaitse vahendeid. Alati on probleemiks see, et juuksed jäävad väga raskeks ja õhtuks on pea rasune. Iron Guard on ainus toode mille kasutamisel ma ei tunne pärast kuivatamist, et juuksed on rasked ja kahused. Lisaboonus on ülimalt meeldiv lõhn.

Vaata CHI tootesarja e-poes!

Habe on auasi!

Habemed on viimastel aastatel kõvasti pildis olnud. Praktiliselt iga mees, kellel habe vähegi kasvab, kannab seda kodus, tööl ja puhkehetkel. Erandiks on need õnnetud, kes peavad habet igapäevaselt oma töö iseärasuse tõttu maha ajama ja need, kellel näopiirkonnas midagi märkimisväärset ei kasvagi. Naistel on ju õigus ja võimalus end jumestusega ehtida, meestel olgu õigus kanda habet!

Woody'se uued habemetootedAjalooliselt on habe olnud mehe elujõulisuse sümbol, väljendades ühtlasi tarkust, jõudu ning sotsiaalset staatust. Kui sajandeid tagasi võis igas suunas turritav habemepuhmas tähendada ihaldavate naiste kilomeetripikkuseid järjekordi, siis tänapäeval eeldab iga endast lugupidav naine, et mees oma aksessuaari eest ka vääriliselt hoolt kannaks. Sest kuigi habeme olemasolu on seostatud ka mingil määral laiskuse ja mugavusega, siis lohakas ei tohi ta mitte mingil tingimusel olla!

Woody’s on välja tulnud kolme uue imelise tootega, mis on mõeldud spetsiaalselt habeme eest hoolitsemiseks.

Woody’s 2in1 Beard Conditioner  – habemepalsam, mis võitis äsja ka Anne&Stiili ilulemmikute tiitli. Silub ja hooldab tõrksat habet ja nahka.

Woody’s Beard Oil – habemeõli, mis sisaldab makadaamia-, moringa- ja kukuipähkliõlide segu. Woody’se eriline koostis aitab rahustada, niisutada ja värskendada nahka ja näokarvu.

Woody’s Beard Balm – viimistleb ja hoiab su habet kontrolli all. Woody’se segu kookosõlist, pantenoolist ja naturaalsest mesilasvahast annab mõnusa läike ja hoiab kahusust kontrolli all.

Vaata Woody’se tootesarja e-poes!

Uue põlvkonna sirgendaja – Chromatix

Diva Feel The Heat Intelligent Digital Styler Chromatix

Keraamiline juuksesirgendaja, mille plaadid on immutatud argaaniaõliga. Tagab ilma vaevata sileda, pehme, särava tulemuse. Muudetava temperatuuri tõttu on ideaalne kõikidele juuksetüüpidele. Aitab kergesti luua loomuliku hoidvusega suuremaid lokke.

Diva Chromatix sirgendajad

  • Kuumuseaste 120ºC – 220ºC
  • Infrapuna-generaatoriga
  • Mitte-kõikuva temperatuurisüsteemiga
  • Hõljuvate plaatidega
  • Automaatne väljalülitussüsteem peale 10 minutilist mittekasutamisaega
  • Kuumeneb kiiresti
  • Digitaalne regulaator
  • Professionaalne 3m juhe
  • Kaasas kuumakindel matt

Vaata Diva Chromatix tootesarja e-poes!

Nahk siledaks ja säravaks Organique Ghassoul-saviga!

Ghassoul, tuntud ka kui Rhassoul-savi, on Maroko Atlase mäestikust pärit toitaineterikas vulkaaniline savi. Sisaldades räni, rauda, magneesiumit, kaaliumit, naatriumit, kaltsiumit, liitiumit ja mikroelemente, peetakse seda kõikide kosmeetiliste savide seas kõige paremaks naha toitjaks.

Organique Ghassoul savi

Tänu Ghassoul-savi erakordsetele omadustele kasutatakse seda talassoteraapias ja spaakeskustes üle kogu maailma. Savi on nahka taastava ja pehmendava toimega – vähendab tunduvalt naha punetust, muudab selle puhtamaks ja klaarimaks, tõstab naha elastsust, eemaldab rasu, surnud naharakud ning parandab naha tekstuuri.

Ghassoul-savil on suurepärane imamisvõime, mistõttu on see väga efektiivne nahapuhastaja, lisaks teevad koorivad omadused temast suurepärase nahakoorija. Savil on seebiga sarnased puhastavad ja vahutavad omadused. Veega segamisel muutub savipulber mudaks, mis eemaldab tõhusalt rasu, kuna selle katioonides sisaldub suur hulk naturaalseid pindaktiivseid aineid. Ühtlasi eemaldab nahalt mustuse, toksiinid ja pooridesse kinni jäänud rasu, muutes naha siledaks ja säravaks.

Savi kasutatakse puhtal kujul juukse-, keha- ja näohoolduses, aga ka tundliku naha eest hoolitsemisel. Oma pehmendava ja taastava toime tõttu sobib hästi lõhenenud kandadele. Savi kasutatakse ka juuste pesemiseks, olles kasulik kõõma ennetamisel ja peanaha toitmisel.

Ghassoul­-savi on hüpoallergeenne. 100% naturaalse tootena sobib see kasutamiseks professionaalsetes hooldusprotseduurides igale nahatüübile – raske on mõõta selle erakordselt soodsat mõju meie tervisele ja ilule.

Vaata Organique Ghassoul savi toodet e-poes!

Anne&Stiil ilulemmikud – Inebrya ja Woody’s!

Anne&Stiil ilulemmikud sel aastal on Inebrya ja Woody’s!

Novembri lõpus kuulutati välja Anne&Stiili ilulemmikud 2015! Nii Inebrya Ice Cream Volume One 15in1 volüümisprei kui ka Woody’s 2in1 näo- ja habemepalsam noppisid sel aastal glamuursel auhinnagalal ilulemmiku tiitli.

Ilulemmikud

Inebrya Ice Cream Volume One 15in1 volüümisprei –  2015. aastal müügile saabunud volüümisprei saavutas kiiresti klientide seas populaarsuse ning toodet on saatnud turule tulemisest saadik suur edu! Sprei sobib eriti hästi koheva soengu tegemiseks, lisab juustele elujõudu ja toetab õhukesi ja elutuid juukseid. Oma viieteist kasuliku omadusega, võib öelda, et tegemist on uue imetootega.

Ilulemmikute žüriisse kuuluv Liis Lemsalu kommenteeris Anne&Stiili blogis samuti, et Inebrya Ice Cream volüümisprei tegi tema juuksed super volüümikaks ja suureks.

Woody’s 2 in 1 Beard Conditioner

Tänapäeval on levinud, et habeme eest hoolitsetakse sama hoolikalt kui juuste eest. Seda toetab ka aina laienev tootevalik, mis on spetsiaalselt loodud habeme ja vuntside hooldamiseks. Uus Woody’se näo- ja habemepalsam sisaldab erilist segu toitvatest ja tugevdavatest ekstraktidest ja eeterlikest komponentidest, mis siluvad ja hooldavad tõrksat habet ja nahka. Intensiivselt niisutavad koostisained aitavad ennetada naha kestendamist ja kuivamist habeme all ning stimuleerivad kollageeni sünteesi ja säilitavad naha optimaalse niiskustaseme.